FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je ned 28. dub 2024 21:12:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 544 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 55  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: sob 16. srp 2014 7:57:38 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 10:46:43
Příspěvky: 299
Bydliště: Ostrava
Co jsem slyšel z různých zdrojů tak by měla být napuštěna Tíkovým olejem ve vakuu. 8-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: sob 16. srp 2014 14:13:42 
Offline

Registrován: pát 08. srp 2014 21:52:44
Příspěvky: 29
Bydliště: Dolní Bousov
Lui píše:
Co jsem slyšel z různých zdrojů tak by měla být napuštěna Tíkovým olejem ve vakuu. 8-)

:twisted: netusis pri akej teplote. To je u tejto technologie tiez dolezite. :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: sob 16. srp 2014 18:57:23 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 10:46:43
Příspěvky: 299
Bydliště: Ostrava
Tak to fakt nevím,přečti si návod. :D Údajně měli předtím problém s prasklinami a to právě ten olej asi vyřešil,nezalepuje totiž póry a dřevo může dýchat.Na druhé straně zase voda víc pracuje s pažbou když zmokne,ale to jen ze začátku pak se časem póry zanesou a je to v klidu. :P Jenom ještě dodám že HW 100 právě vyhrálo Mistroství ČR v HFT a předtím i závod o Lipovského Kňoura, :twisted: kde se střílelo na 50m do centimetrové sklopky.Vybral sis dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: sob 16. srp 2014 21:21:38 
Offline

Registrován: pát 08. srp 2014 21:52:44
Příspěvky: 29
Bydliště: Dolní Bousov
Diky za odpoved. Pokial by to bolo lakovane tak to zbrusim a dam to do oleja. Olej skutocne umoznuje drevu trochu dychat a zaroven ho vodotesni. Okrem toho sa drevo krasne vyfarbi a ma prirodzenejsiu tepelnu roztaznost. Dalsou vyhodou je ze opravit lak je opruz, na opravu olejovaneho povrchu potrebujes kus bavlneneho hadru a 1 minutu.

Tu flimtu som vyberal asi rok. Cital som dost recenzii a tak. Ma krasny design a sedi v ruke velmi pekne. Hladal som hlavne opakovacku na vzduch a hold bolo treba aj trochu nasetrit. Ale vidim to tak ze je lepsie pockat a kupit dobru kvalitu. Vyber skla necham az po nejakomm zraze, skusim popozerat skusenym frajerom do okularov a par krat sa na to vyspim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: ned 28. zář 2014 18:20:20 
Offline

Registrován: sob 06. zář 2014 6:25:13
Příspěvky: 20
Vrátil jsem se po měsíci z nemocnice a konečně jsem si mohl zastřílet z moji HW100T. Trochu sice foukalo, terč jsem měl na poli, ale za nějaký čas vitr polevil a hned to bylo znát na soustřelu.
Střílel jsem na 32m, 50 a na 100m. Vzdálenost odměřena paralaxou takže těch 100m je +-. Jinak to odkrokováním docela sedělo.
Nejlepší soustřel na 32m byl 9mm, vše stříleno 5x z kapoty offroudu ve stoje., takže to pěkně pružilo.
Dělám si ted nastřelovaci stolici, tak jsem zvědavý, jak to z ní bude střílet a uvidím co ta zbraň dokáže.
Na těch 100m byl soustřel 6x4cm, až na jeden úlet 10cm. A to v mírném větru. Je to v levo dole.
Takže jsem spokojený, že jsem nezapoměl sřílet a že Hwéčko takhle střílí.
Jen bych potřeboval radu kde seženu nakloněnou wiever lištu s min. 15MOA, u nás jsem ji nikde nenašel. Jsem s optikou na hraně a bez lišty musím nadsazovat křížem. Na 100m to nedoklikám.
Chci si ješte udělat výškovou korekci pěkne po metru ocejchovanou.
A kdyby někdo věděl kde seženu krytku puškohledu na pr. 69mm, tak bych mu byl taky vděčný.
díky Roman


Přílohy:
fotografie07244.jpg
fotografie07244.jpg [ 88.64 KiB | Zobrazeno 8761 krát ]
fotografie07255.jpg
fotografie07255.jpg [ 149.5 KiB | Zobrazeno 8761 krát ]

_________________
HW100T F.S.B. + nikko diamond 10-50x60
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: ned 28. zář 2014 19:22:11 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 10:46:43
Příspěvky: 299
Bydliště: Ostrava
http://www.fieldtarget.cz/clanky/ostatn ... rivka.html Většinou klikání se používá pouze na seřízení puškohledu tak aby kříž protnula diabolka ve čtrnácti metrech a ve třiceti.Na čtyřicet metrů mi u Optisanu vychází skoro dot a na padesát dot a půl.Všechno ale záleží na typu záměrného kříže,snad jenom u FT se to seřizuje přesně na kříž ale to se bouchá do padesáti metrů. ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: ned 28. zář 2014 21:53:25 
Offline

Registrován: ned 26. led 2014 17:59:38
Příspěvky: 68
stribrnej píše:
Vrátil jsem se po měsíci z nemocnice a konečně jsem si mohl zastřílet z moji HW100T. Trochu sice foukalo, terč jsem měl na poli, ale za nějaký čas vitr polevil a hned to bylo znát na soustřelu.
Střílel jsem na 32m, 50 a na 100m. Vzdálenost odměřena paralaxou takže těch 100m je +-. Jinak to odkrokováním docela sedělo.
Nejlepší soustřel na 32m byl 9mm, vše stříleno 5x z kapoty offroudu ve stoje., takže to pěkně pružilo.
Dělám si ted nastřelovaci stolici, tak jsem zvědavý, jak to z ní bude střílet a uvidím co ta zbraň dokáže.
Na těch 100m byl soustřel 6x4cm, až na jeden úlet 10cm. A to v mírném větru. Je to v levo dole.
Takže jsem spokojený, že jsem nezapoměl sřílet a že Hwéčko takhle střílí.
Jen bych potřeboval radu kde seženu nakloněnou wiever lištu s min. 15MOA, u nás jsem ji nikde nenašel. Jsem s optikou na hraně a bez lišty musím nadsazovat křížem. Na 100m to nedoklikám.
Chci si ješte udělat výškovou korekci pěkne po metru ocejchovanou.
A kdyby někdo věděl kde seženu krytku puškohledu na pr. 69mm, tak bych mu byl taky vděčný.
díky Roman

Dobré nástřely,jen od té stolice moc zlepšení nečekej.Prostě už je to u limitu zbraně a diabol.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: pon 29. zář 2014 9:36:47 
Offline

Registrován: sob 06. zář 2014 6:25:13
Příspěvky: 20
Tak to by znamenalo, že střílím docela dobře.. :) , Ale až bude stolice hotová, urřitě sem dám nástřely.
A taky počkat na bezvětří, ten vítr dělá děsnej bordel. Každou chvíli se na tom poli mění směr.

_________________
HW100T F.S.B. + nikko diamond 10-50x60


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: pon 29. zář 2014 15:57:17 
Offline

Registrován: ned 26. led 2014 17:59:38
Příspěvky: 68
stribrnej píše:
Tak to by znamenalo, že střílím docela dobře.. :) , Ale až bude stolice hotová, urřitě sem dám nástřely.
A taky počkat na bezvětří, ten vítr dělá děsnej bordel. Každou chvíli se na tom poli mění směr.

No ono je to tak,že někdy ti ten rozptyl pomůže z průseru a někdy potopí páč se to sečte.Pak čučíš a nechápeš.Pokud chceš opravdu znát pravdu tak aspon 15 nástřelů ideálně po 10 a pak spočítat průměr.A nejlépe za nějakej den zopakovat nakonec zjistíš ,že máš průměrný rozptyl od 11-16mm když to dobře dopadne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: úte 30. zář 2014 15:07:22 
Offline

Registrován: sob 25. led 2014 18:07:52
Příspěvky: 225
Ahoj,
za mě je HW100 stále nejlepší PCP v poměru cena/výkon. Já jsem např. od zimy co jsem namontoval nový puškohled nemusel ani jednou kliknout. Puškohled mám dokonce přelepený maskovací páskou. Střílí to pořád dobře, ať je horko nebo zima.

Co ovšem ovlivňuje přesnost je jednoranný podavač, ten rozhodně doporučuju koupit a používat.
V tom kulatém zásobníku je totiž guma, která někdy zdeformuje sukénku a pak to letí špatně.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 544 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 55  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz