FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je pát 29. bře 2024 8:48:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nošení zbraní na závodech
PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020 19:49:06 
Offline

Registrován: čtv 08. říj 2015 20:02:13
Příspěvky: 614
Bydliště: Frydek-Mistek
Ano musím dát za pravdu Petrovi v poučení to bylo jen je potřeba opravdu se zabývat realitou a UPOZORNOVAT SE HNED a věřit, že se budeme chovat lépe.Snad si to většina uvědomí,ušlo se kus cesty od začázku střílení v těchto zabavných srazech. Došlo k hodně zlepšení zacházení se zbraní viz nej různější fota a zážitků z minulosti. Proto se UPOZORNUJEME HNED NÉ BUZEROVAT SE TO JE VELKÝ ROZDÍL,někdy si to dotyčný třeba opravdu neuvědomuje a opravdu né tady na foru.Pokud to čte kdo není v kontextu a moc toho neví o HFT tak se děsí už jen při debatě o střílení a jěště něco číst. Věřím že se to zlepší a takové debaty s pořadately a konkrétně porušujíci člověk k něčemu povedou.Oni jsou Ti kteří mají jako první zodpovědnost poté další,je opravdu dobré každý postřeh-přestupek- odhadnout a doře posoudit.MYSLÍM SI ŽE NIKDO NECHCE UMYSLNĚ NIKOHO ZRANIT.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nošení zbraní na závodech
PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020 20:25:13 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
Určitě řešit ihned na místě. Pokud budu jen jako ůčastník a na moji "výtku" nebude dotyčný či nikdo reagovat ,seberu se a klidně z pulky závodu odejdu. Na jedny srazy jsem z duvodu bezpečnosti přestal jezdit. Střílení mám jako koníček a ne abych se celý závod rozhlížel kdo na mě míří....A pokud budu jako pořadatel tak už má moje slovo nějakou váhu a pak záleží na velikosti ega "káraného" Navíc chci večer doma usnout s pocitem že se nám něco povedlo...
A pokud to tu čte někdo neznalý tak jen dobře, naopak aspoň bude vědět že se tu snažíme preventivně zabránit úrazu.
ps: pokud budu nešikovně zacházet se zbraní a někdo mě upozorní ( může se stát) pak si posypu popel a poučím se. Ale pokud mě při tom někdo tajně vyfotí a použije bez toho aniž by mě před tím upozornil že dělám něco špatně tak budu sakra nasranej....
Znám teď zpětně spoustu případů kdy se " mohlo" něco stát , ale v ten konkrétní moment nikoho nenapadlo že se něco dělá špatně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nošení zbraní na závodech
PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020 20:54:38 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
Co bych bral jako dobrý počin:
1. Vytisknout a vyvěsit na každým závodě pravidla, protože zaškrtnout "souhlasím a přečetl" umíme všichni.
2. Vypracovat si osnovu poučení na papír.... jsem hlava děravá a vždy na něco zapomenu a navíc mám trému...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nošení zbraní na závodech
PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020 21:28:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 20:46:48
Příspěvky: 610
Bydliště: Svitavy Lány
Pravidla máme vytištěné a leží k nahlédnutí na stole kde se registrují účastníci.
Tahák si taky dělám, jsem nervózní když mám mluvit a nevzpomenu si na všechno.
No skupiny po třech a když bude jedem blbnout, tak ho dva ostatní upozorní a když nepřestane, tak asi povolat rozhodčího a přinejhorším opustí závod.

_________________
Air Arms EV2 MK4 / Optisan CP 10x32P mil-MH10x
Slavie 620, Slavie 630
I pád na držku je pohyb dopředu!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz