FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je pon 29. dub 2024 3:01:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 22:12:39 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 22:22:13
Příspěvky: 833
Bydliště: Altstadt
Máš pravdu Vládo, těmihle osobními ůtoky a vzájemným osočováním se nikam nedostaneme........ :-(
Vypíšku: jsem rád, že to tu někdo konečně pochopil ;-)
Žabáku, jestli si myslíš že tím sleduji nějaký svůj vlastní prospěch, jsi ůplně vedle, je to totiž přesně naopak, jde mi hlavně o to, aby to tu fungovalo,pokud možno co nejlépe. A ony pravidla tomu jistě prospějí. Ošetřené to bude hned od začátku.........;-)
Nikdo z nás, by tu Moravskou "káru"sám, takhle daleko nedotlačil......;-) ...na tom se myslím snad shodnem.

_________________
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 22:35:10 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 19:45:46
Příspěvky: 299
Bydliště: tam v lese pod horami
vzájemným osočováním se nikam nedostaneme.
ale že ti to trvalo než si na to přišel Zdendo

_________________
Steyr LG 110 FT - Sightron 4-12x40 HHR
Steyr LG 110 FT Guntuning - Sightron 4-12x40 HHR


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 23:04:10 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 22:22:13
Příspěvky: 833
Bydliště: Altstadt
Jsi uplně mimo, já jsem tu rozhodně nikoho neosočoval......dokonce mám pocit, že vůbec netušíš o co se tu vlastně jedná :roll:

_________________
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 23:13:26 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 19:45:46
Příspěvky: 299
Bydliště: tam v lese pod horami
už nemam zájem to ani vědět
asi tak hlavně že v tom maš jasno ty ;)

_________________
Steyr LG 110 FT - Sightron 4-12x40 HHR
Steyr LG 110 FT Guntuning - Sightron 4-12x40 HHR


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 23:16:46 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 22:22:13
Příspěvky: 833
Bydliště: Altstadt
Mám, tím si bud naprosto jistý ;-)

_________________
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 28. dub 2014 3:33:41 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 22:22:13
Příspěvky: 833
Bydliště: Altstadt
Tak co? Myslíte že jsme schopní zasednout a domluvit se? Vy, kterých se to týká. Jsem toho názoru že ano. Nejsem nijak hrdý na to co jsem tu spískal, ale ani nemyslím že by to bylo od věci, možná jsem tím předešel něčemu co by se stejně, dříve či později řešilo. Žabáku, nějak jsem měl pocit že se mi poslední dobou ztrácíš, a mozná také proto, příště Tě radši hned někam kopnu a budu doufat že to pomůže. Jináč, jedeme v tom všichni společně, tak nedělej fory, domluvíme se jako lidi, já umažu ten svinčík na posledních dvou strankách a pokračujeme dál. Stejný vlak, jen jiná kolej.........;-)

_________________
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 28. dub 2014 6:18:11 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pon 27. led 2014 8:23:47
Příspěvky: 473
Bydliště: Lipová
Jenom krátce ke sklopkám.Než se začaly pořádat srazy na Moravě, tak bylo s těmi střelci,kteří
se zapojili do organizování srazů ujednáno,že jim budou poskytnuty sklopky za výhodné ceny.
A to jako pomoc do začátku. Byli srozuměni s tím,že tyto sklopky budou používány pro k l u b o v o u
činnost, i když ještě nejsou kluby ustaveny.Doslova takhle.Nikomu jinému tyto levné sklopky nebyly
dodány, přestože zájemců bylo hodně.S výjimkou střílejících xpetrových kluků a vánoční tomboly.
Všechny ostatní jsem osobně odkazoval na stávající dodavatele a výrobce.Nicméně každý si tyto
sklopky pořídil za s v é.O tom,jestli sklopky budou osobním majetkem nebo klubu se neřešilo ani
náznakem.Takže je to dále věc toho,kdo si sklopky pořídil.A samozřejmě,pokud bereme pořádání srazů
jako klubovou činnost,také jako věc dohody těch,kdo se na organizaci srazů a k t i v n ě podílí.
Takže žádné O N Á S bez nás v D.L.K. nebylo.Podle mne se nic mazat nemusí,když se dělá VELKÝ
úklid,tak to ze začátku vypadá jako velký bord.. nepořádek.Až později se nakonec vyjasní.Přez
čistá okna. :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 28. dub 2014 6:57:20 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 19:54:15
Příspěvky: 287
Bydliště: Drahanská vrchovina
Navrhuji přestat to tady přetřásat a sejít se ke společné diskusi!!! a nastavit pravidla pokud bereme Mor.pohár jako společné dítě.
Moravský pohár musí pokračovat.


Jen chci uklidnit naše střílející juniory, v sobotu v Drozdově sem jim slíbil, že jim zajistím pěkné
ceny za Mor. pohár a slib dodržím, to jsem ještě netušil co se bude řešit.
Juniorům to platím ze svého, mám výhodu, můžu vybrat co se mi bude líbit ;) berte to s rezervou, samozřejmě uvítám vaše návrhy.

Takže, Maruško,Evčo,Matafuci,Šindy,Dalongu a možná další...těšte se na ceny a trénujte jako by to bylo naposledy :P


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 28. dub 2014 7:16:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 8:19:18
Příspěvky: 199
Bydliště: 49.1532542N, 16.8764919E
svako píše:
Jenom krátce ke sklopkám.Než se začaly pořádat srazy na Moravě, tak bylo s těmi střelci,kteří
se zapojili do organizování srazů ujednáno,že jim budou poskytnuty sklopky za výhodné ceny.
A to jako pomoc do začátku. Byli srozuměni s tím,že tyto sklopky budou používány pro k l u b o v o u
činnost, i když ještě nejsou kluby ustaveny.Doslova takhle.Nikomu jinému tyto levné sklopky nebyly
dodány, přestože zájemců bylo hodně.S výjimkou střílejících xpetrových kluků a vánoční tomboly.
Všechny ostatní jsem osobně odkazoval na stávající dodavatele a výrobce.Nicméně každý si tyto
sklopky pořídil za s v é.O tom,jestli sklopky budou osobním majetkem nebo klubu se neřešilo ani
náznakem.Takže je to dále věc toho,kdo si sklopky pořídil.A samozřejmě,pokud bereme pořádání srazů
jako klubovou činnost,také jako věc dohody těch,kdo se na organizaci srazů a k t i v n ě podílí.

Tohle potvrzuji a myslím, že můžu mluvit i za Matese. My pro brněnskou odnož nakoupili od Svaka 30 sklopek, všechny v nerezi za směšnou cenu lehce přesahující 300kc/ks.

_________________
http://cannis.rajce.idnes.cz/Evo/#IMG_1740.jpg
https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/18/1 ... .jpg?ver=0


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 28. dub 2014 8:10:22 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 19:45:46
Příspěvky: 299
Bydliště: tam v lese pod horami
ja bych byl pro to tady promazat
nový zajemaci HFT nemusí mít z toho dobrý pocit vypada to že je tady hádka o necelé 4000 ;)

_________________
Steyr LG 110 FT - Sightron 4-12x40 HHR
Steyr LG 110 FT Guntuning - Sightron 4-12x40 HHR


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz