FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je ned 28. dub 2024 20:17:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 16:54:07 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 19:45:46
Příspěvky: 299
Bydliště: tam v lese pod horami
twl vy to zamotávete čim dal vic
ja nakoupím sklopky na Jeseník za svoje peníze a až ty peníze vyberu tak sklopky odevzdám klubu a jakému? :lol: :shock:

_________________
Steyr LG 110 FT - Sightron 4-12x40 HHR
Steyr LG 110 FT Guntuning - Sightron 4-12x40 HHR


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 17:09:15 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 22:22:13
Příspěvky: 833
Bydliště: Altstadt
Žabák:Proto je tam napsané "příklad", aby jsi to pochopil ;) Jestli máš pocit, že jsi ten včerejšek, organizoval úplně sám a na "vlastní triko", tak už došlo k nejhoršímu :idea:
Z mého pohledu je to opravdu jednoduché, JASNÁ DOMLUVA A TRANSPARENTNÍ FINANCE....jedeme dál, v opačném případě... :cry: :cry: :cry: :idea:
Pytrs:zamotáváš to akorát ty a Žabák, nikdo nic odevzdávat nebude...nic takového jsem nepsal, sklopky budou samozřejmě u toho kdo organizuje, takže se vlastně nic nezmění. Jenom v případě jejich prodeje k tomu budou mít co říci i ostatní organizátoři v klubu.

Bože, je to tak nepochopitelné, tohle je věcí klubů jak si to udělají v Jeseníkách ještě žádný není pokud vím, no vlastně ani DLK není oficiální. Jedná se mi jen o to zjistit jak se to bude dělat nadále..........Tomu se přispůsobím :!:

_________________
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 17:39:01 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 7:45:39
Příspěvky: 676
Bydliště: Drozdov
Ten včerejšek jsem neorganizoval úplně sám! Sváťa nachystal papíry podklady. Startovní listinu a zapůjčil sklopky. Ty jsi přečetl bezpečnost a pomohl nasázet sklopky na místo určené. Já jenom s manželkou nachystal předběžně trať. :D Já už to beru trochu s humorem ;) Je třeba se domluvit! Sklopky které jsem si nakoupil za svoje a tudíž na ně chci vybrat, abych nebyl strátovej budou taky moje. Až vyberu veškeré peníze a nebude třeba investice do dalších sklopek, protože sklopky nejsou nesmrtelné, tak bych byl rád kdy by se potom kupovali poháry či medaile a investoval dál do HFT co bude potřeba či snížil startovné. Nechci na tom zbohatnout! Vše je na domluvě. ;) :)

_________________
Anschutz 9015 FT Basic + MTC Viper Connect SL 3-12x24 SCB2
Slávie 631 (177)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 18:53:30 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 7:45:39
Příspěvky: 676
Bydliště: Drozdov
Zdendaxx píše:
Zdendaxx píše:
Jsou však věci přes které se nepřenesu.....domluvou počínaje a nepříliš transparentním financováním konče :!:

Tento "nešvar" se bohužel začíná projevovat i v DLK, takže pořádek si musíme udělat i tady na Moravě. Bohužel, moje původní vize(klub, kde bude fungovat komunikace, vybrané a vynaložené prostředky budou transparentní a klubu k dispozici) když jsme to tu zakládali, byla od současného stavu poněkud odlišná a pokud se to má ubírat tímto směrem, tak nemám zájem se jakkoli podílet či angažovat ani tady v DLK. Jediný, kdo má toto takto ošetřené je pouze Lipová, takže v případě organizování a zabezpečení dalších akcí mám jasno. Nemám žádné potěšení to tu řešit, ale bojím se kam až by to mohlo dojít.....Chce to jasně stanovená pravidla ohledně organizace a financování, nepište mi do SZ, chci aby i tato diskuse byla transparentní, za svými názory si stojím, a pokud chce někdo reagovat, ať to udělá rovněž transparentně....Z

Jen taková maličkost. Včerejší závod jsem bral jako týmovou práci nebo klubovou. Takto nějak to bylo. Trať jsem nachystal s manželkou, protože nikdo nemohl ať už z jakéhokoliv důvodu. OK. Říkám si že já se postarám o trať a ty se postaráš o výběr peněz za startovné a ostatní papírování. Takto jsme to kdysi domlouvali. Sváťa mě volal že nachystal nějaké podklady, papíry atd. Nakonec jsem musel volat manželce do práce,aby si vzala dovolenou, protože týmová práce nějak selhal a že potřebuji pomoc s výběrem peněz a zapisování atd. Ok. V pohodě. Nic neřeším jedeme dál. Nakonec se dozvím že se tady na fóru se řeší transparentnost a peníze. Nezlob se na mě, ale tolikrát si voláme, tak jsi klidně mohl zavolat a říct. Hele zakládám vlákno ohledně financí a byl by klid a né ventilovat že finanční záležitost funguje jen v Lipové. Takto to beru útok na moji osobu, tak se jen bráním. Když se má něco dělat klubově nebo týmově, tak bych také očekával pomoc a né abych volal manželce do práce ať si ber dovolenou, protože........ ;) Patří to sem nebo ne? :)

_________________
Anschutz 9015 FT Basic + MTC Viper Connect SL 3-12x24 SCB2
Slávie 631 (177)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 20:00:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 7:45:39
Příspěvky: 676
Bydliště: Drozdov
Zdendaxx píše:
Zdendaxx píše:
Jsou však věci přes které se nepřenesu.....domluvou počínaje a nepříliš transparentním financováním konče :!:

Tento "nešvar" se bohužel začíná projevovat i v DLK, takže pořádek si musíme udělat i tady na Moravě. Bohužel, moje původní vize(klub, kde bude fungovat komunikace, vybrané a vynaložené prostředky budou transparentní a klubu k dispozici) když jsme to tu zakládali, byla od současného stavu poněkud odlišná a pokud se to má ubírat tímto směrem, tak nemám zájem se jakkoli podílet či angažovat ani tady v DLK. Jediný, kdo má toto takto ošetřené je pouze Lipová, takže v případě organizování a zabezpečení dalších akcí mám jasno.

Toto je taky na zamyšlenou. Píšeš že jenom Lipová to má dobře ošetřené. Jestli se napletu, tak Sváťa též vše nakoupil ze svého a po nikom nic nechce ať už z jakéhokoliv důvodu. Ty i já víme z jakého. Ani zatím nevybíral peníze za startovné, tak mě zajímá jak to mají ošetřeno. Tak tam ty budeš tedy organizovat a pořádat? Tam máš jasno jak píšeš. Takže jdeš tam kde pečení holuby lítají do huby. :D Nevím co si o tom všem mám myslet. Ty říkáš že nemám být vztahovačný, ale asi to tak beru. Já si to nedokážu jinak vysvětlit, protože to vše vypuklo hned po Drozdovském srazu a závodu.

_________________
Anschutz 9015 FT Basic + MTC Viper Connect SL 3-12x24 SCB2
Slávie 631 (177)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 20:14:46 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 22:22:13
Příspěvky: 833
Bydliště: Altstadt
No pravdou je že jsem se to snažil s Tebou řešit, a nějak jsi mě neposlouchal(vlastně jsi v poslední době především skloňoval hlavně dvě slova...."já" a "prachy", tak až mi to bylo nepříjemné). A podle toho co píšeš neposloucháš ani teď, nebudu zacházet do detailů a řešit tu, kdo co kdy udělal či řekl, je to pod mojí úroveň. Jen bych Ti například mohl připomenout, odkud ty své sklopky máš a za jakou cenu(nemluvím o těch nových) a i vzhledem k některým lidem(určitě tušíš koho myslím) bych se zdržel podobných komentářů je to všechno se vším a trvá to už rok ;) , ne jenom poslední akci :roll: . Ale klidně se poplácej po zádech jaký jsi pašák ;) . Je jen na tobě jak se rozhodneš.................ta ironie se kterou jsi psal poslední příspěvky rozhodně není na místě.....asi bych se na tvém místě spíše styděl :roll:

_________________
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 20:16:45 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 22:22:13
Příspěvky: 833
Bydliště: Altstadt
Trochu úcty a pokory by ti velmi prospělo :!:

_________________
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 20:31:36 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 19:45:46
Příspěvky: 299
Bydliště: tam v lese pod horami
už toho nechte nebo to neskončí dobře ;)

_________________
Steyr LG 110 FT - Sightron 4-12x40 HHR
Steyr LG 110 FT Guntuning - Sightron 4-12x40 HHR


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 20:33:30 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 13:21:48
Příspěvky: 488
Bydliště: F-M
Hoši, přátelé, ony budou, my nebudem, neřešte to tak skožitě. ;)
V

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=LxVIt_V3jJc
Steyr, Vortex


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 27. dub 2014 21:42:40 
Offline

Registrován: ned 26. led 2014 17:59:38
Příspěvky: 68
Jakož to člen tvrdého jádra DLK se musím taky vyjádřit.Pravda je někde mezi.ŽABÁK hlásil, že se bude platit vstupné na sklopky.Že tím myslel,že budou jeho bylo celkem jasné.Chápu Zdendu, že mu vadí když Žábě přeskočí a vše prodá není až úplně čisté.Taky vím, že Žába to myslí dobře a nikoho nezneužívá a že je bude půjčovat na společné akce.
Navrhuji vzhledem za zásluhy a že jich má Žába dost(kolik už dělal akcí za děkuji) tím netvrdím, že Zdenál nemá nechat to tak jak je ale od dnešního dne nastavit
jasná pravidla.Musí být jasné kdo platil kdo ne a proč,kolik se vybralo co stálo pořádání jaká je odměna pořádajícím.Pak nemůže být žádnej problém.Tak podejte si ruce a na kutě.Pořádek musí být!!!Jak se nas.. tak budu dělat pokladníka a budete si utahovat opasky!!!
To bych nikomu nepřál.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz