FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je čtv 28. bře 2024 10:20:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pohár CAFTA
PříspěvekNapsal: čtv 05. lis 2015 18:56:31 
Offline

Registrován: pon 27. led 2014 8:37:33
Příspěvky: 599
No nám to přijde také dost zvláštní. České sklopky se letos neúčastníme a Choltice jsme tak neměli v plánu absolvovat.

A nějak nechápu proč by měl mít na poháru, který dotyčný stejně dostane, vyryté své jméno? Leda, že by byl pohár putovní, pak by to smysl dávalo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pohár CAFTA
PříspěvekNapsal: čtv 05. lis 2015 21:11:35 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 11:42:43
Příspěvky: 1776
Bydliště: Praha
Věřím, že vyhlášení v Cholticích bude důstojnou tečkou za pohárem CAFTA. Osobně v tom nevidím problém, naopak, je to pro všechny dostupné místo s atmosférou a máme možnost se těšit na něco nového, co tady ještě nebylo.

Proč to však trápí někoho, kdo není na poslední závod poháru CAFTA ani přihlášen mi zůstává záhadou . . .

_________________
https://www.air-chrony.com (střelecké chrono)
https://www.tactical-evo.com (příslušenství pro střelce)

Vždy bojuj do poslední sklopky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pohár CAFTA
PříspěvekNapsal: čtv 05. lis 2015 21:12:46 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3299
Bydliště: Praha
Posunutí vyhlášení je Marty nápad a já jsem s ním souhlasil. Hlavním důvodem je, že jsme chtěli za Pohár CAFTA rozdat speciální poháry, ale jejich výroba se zdržela a budou hotové až příští týden.
Mám doma v krabici připravené i běžné poháry ze sériové produkce, koupil jsem je v úterý, a jsem připraven je v sobotu rozdat. Takže buď si ty zakázkově vyrobené nechám a předám je vítězům poháru České sklopky. Nebo si na ně vítězové CAFTA poháru počkají a dostanou je v Cholticích. Obě varianty jsou možné, nemám s nimi žádný problém, ta první je pro mě dokonce podstatně jednodušší. Zatím však platí varianta s předáním v Cholticích.
Omlouvám se Vladimírovi, který se těšil, jak se v Žalanech podívá na předávání cen, takhle si holt jenom odstřílí závod.

Jinak mě nejvíc ze všeho překvapuje, že Pohár CAFTA se příští rok pravděpodobně nebude konat, jelikož se v určeném termínu k jeho pořádání přihlásily pouze 2 kluby - Jesenický klub a Česká sklopka.
EDIT: Tak 3, před chvílí se přihlásil DLK.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pohár CAFTA
PříspěvekNapsal: čtv 05. lis 2015 23:38:12 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
Zdravím,pokud vím tak o pořádání poháru Cafta jsme se domluvili již dávno,ze bude některý termín našich závodů. Že se musíme jeste někde na internetu zapsat to jsem fakt netušil....Přijde mi to jak u nás ve školce....mají svoje stránky a každej prd řešej po netu. Když si je neprectem tak ani nevíme že jde syn do divadla....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pohár CAFTA
PříspěvekNapsal: pát 06. lis 2015 0:01:41 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
Ještě dodám....to že se bude vyhlašovat vítěz poháru Cafta jinde mi nevadí, Je to na rozhodnutí hlavního pořadatele,chápu že pokud vítěz chce pěknou cenu musí si počkat,že došlo k renoncu od dodavatele.....Paříž Dakar se taky vyhlašuje v cílové destinaci v Buenos Aires a ne až za měsíc někde v Santiagu,proč by se ještě měli závodníci trmácet někam jinam pro výhru,když si už svůj závod odjeli....


Toto je můj názor jako člena Cafty ,ne jako pořadatele Krušnohorského poháru....A píšu to proto aby ste se nedivili ,když se někdo ozve a napíše ze je to"zvláštní" což bylo i na toto fórum dost kulantní a hned se nestavěli na zadní....


Naposledy upravil Termit dne pát 06. lis 2015 0:39:19, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pohár CAFTA
PříspěvekNapsal: pát 06. lis 2015 0:06:49 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3299
Bydliště: Praha
Termit píše:
Zdravím,pokud vím tak o pořádání poháru Cafta jsme se domluvili již dávno,ze bude některý termín našich závodů. Že se musíme jeste někde na internetu zapsat to jsem fakt netušil....Přijde mi to jak u nás ve školce....mají svoje stránky a každej prd řešej po netu. Když si je neprectem tak ani nevíme že jde syn do divadla....


"Některý termín našich závodů" je ovšem informace jako noha. Zvlášť když ty termíny ani nemáte v kalendáři. Po netu bych nic neřešil, kdybyste všichni odpověděli na mail, v kterém jsme řešili pohár pro rok 2016. Termíny MČR a poháru CAFTA mají být prioritní, proto musí být stanoveny jako první a ostatní se podle nich musí řídit, jinak to prostě nejde, už tento rok bylo plno, každý týden jsou 1-2 akce.
Takže který termín?

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pohár CAFTA
PříspěvekNapsal: pát 06. lis 2015 0:14:39 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
Terminy našich závodu měl Zip už dávno vyvěsit, řešil je s provozovatelem střelnice. Pokud tam nejsou ,nekontroluji....Dám vědět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pohár CAFTA
PříspěvekNapsal: pát 06. lis 2015 0:30:36 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
Výtažek z mejlu: 1. Moje představa poháru CAFTA 2016 je pro příští rok opět 6 závodů, z

kterých se do celkového výsledku budou započítávat 4 nejlepší výsledky.

Rozdíl oproti letošku by byl, že každý klub uspořádá jedno kolo. Je to pro

vás ok? Jste schopni každý uspořádat jednu akci do poháru?


Na uvedený mail jsem odpovídal,že se vším souhlasím tudíž ano,mam u korespondence šipku....bohužel si odchozí zprávy neschraňuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pohár CAFTA
PříspěvekNapsal: pát 06. lis 2015 0:42:53 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3299
Bydliště: Praha
To co píšeš, je z prvního mailu.
Výtažek z posledního mailu je tento:
1. Pošlete mi každý do konce tohoto měsíce termín a místo závodu, který byste navrhovali do Poháru CAFTA. Pokud někdo nemáte zájem o pořádání poháru, dejte mi prosím vědět taky.
Ale to je fuk, prostě to tam doplňte, nebudem to tu řešit jak děcka na pískovišti. :D

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pohár CAFTA
PříspěvekNapsal: pát 06. lis 2015 0:48:57 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
Tento e-mail mi nedorazil. [WEARY FACE]


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz