FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je čtv 28. bře 2024 9:47:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kluby CAFTA
PříspěvekNapsal: úte 19. srp 2014 17:16:43 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: stř 22. led 2014 15:21:32
Příspěvky: 1058
Bydliště: u Poděbrad
Mně se tam zase nelíbí, že musím dodržovat veškerá antidopingová opatření :( . z toho důvodu se bohužel členem nikdy stát nemohu :(

_________________
dycky Steyr
dycky se přihlásím a dycky nepřijedu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kluby CAFTA
PříspěvekNapsal: úte 19. srp 2014 17:32:36 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. led 2014 17:00:50
Příspěvky: 252
Bydliště: Teplice
Chlapí, připadá mi, že to trochu tlačíte ad absurdum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kluby CAFTA
PříspěvekNapsal: úte 19. srp 2014 19:15:50 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3299
Bydliště: Praha
Zdendaxx píše:
... proč jim nedat např. roční odklad od založení a uznání klubu. .....


Když se nad tím zamyslím, tak mi tvůj návrh zní rozumně. Mohlo by to být třeba roční zkušební období, kdy by byl potenciální klub mohl mít některé úlevy. Mohli bychom ho pak podpořit i když nesplní například minimální počet členů. Vidím v tom sice menší riziko, ale jsem ochoten na to přistoupit.
Jenom doufám, že pak nebudu na valné hromadě od vás čelit otázkám typu: Proč podporujeme kluby, ve kterých nejsou naši členové?

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kluby CAFTA
PříspěvekNapsal: úte 19. srp 2014 19:48:11 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. led 2014 17:00:50
Příspěvky: 252
Bydliště: Teplice
Zatím jediné co jsme od CAFTA potřebovali, bylo zastřešení "oficiální" organizací kvůli vyjednávání o pozemcích, protože u nás se nikdo s nějaký Pepíkem bavit nebude :( ,
vše ostatní jsme si zatím dokázali zařídit a obstarat sami, nechci se rozhodně nikoho v těžší finanční situaci dotknout, ale vybavení se dá pořídit, já prodal druhou pušku a dneska celé odpoledne po práci svařoval sklopky a dost práce je ještě před námi, sice to bude znít pěkně blbě "budovatelsky" ale důležitý je začít a chtít.

to ranovak: Pravidla jsou komplet převzatá, to určitě víš, jestli chceš mít gamo sklopky podle UK pravidel, nezbývá než koupit bílou/žlutou barvu a přestříkat je, tolik práce by to nebylo, kdysi jsme před každým srazem malovali "real" sklopky, aby jsme to měli hezký :mrgreen: to třeba mě osobně trochu chybí, dnes je to všechno takové jednobarevné :lol: .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kluby CAFTA
PříspěvekNapsal: úte 19. srp 2014 19:50:49 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 22:22:13
Příspěvky: 833
Bydliště: Altstadt
To riziko je opravdu minimální..... hergot kdyt se všichni zname...a diky. já myslím že za CAFTA stačí na začátek dva členové u nově vznikleho klubu tedy delegát a zástupce a tím by měla být podmínka splnena. Pokud bude CAFTA fungovat tak jak má, o členy nouzy mít určitě nebude a také to bude spravedlivé. Tak jako klub nemusí splnit očekávání CAFTY, rovněž CAFTA nemusí splnit očekávání klubu resp. jeho členů.
píši z mobilu.

_________________
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kluby CAFTA
PříspěvekNapsal: úte 19. srp 2014 20:13:59 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3299
Bydliště: Praha
ranovak píše:
....
Pro mne to znamená, že budou podporovat pouze kluby, které se podřídí CAFTA. A to se mi nelíbí.
Stejně tak jako klauzule ve stanovách CAFTA, že pouze oni budou určovat pravidla HFT v ČR a kluby jsoupovinny dodržovat tato pravidla HFT a metodické pokyny CAFTA (kde jsou zveřejněna, ať vím, k čemu pořadatele zavazují?)!
Osobně mám například problém s pravidlem o barvě sklopek - sklopka GAMO mají barevné schéma obrácené! To je mám teď vyhodit?!


Nikdo se nemusí podřizovat, ani v těch podmínkách v prvním příspěvku nevidím žádné podřizování. Všechno je zcela dobrovolné.

Dodržování jednotných pravidel považuji za hotovou věc, přes to nejede vlak. Já se chci účastnit HFT závodů a ne nějaké střelby z bramborových děl...

O barvě sklopek jsem si to nevymyslel, takhle je to v anglických pravidlech WHFTA, kterými se řídíme. Jestli máš gamovky, tak je nevyhazuj, ale přestříkej, víc s tím asi neporadím.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kluby CAFTA
PříspěvekNapsal: úte 19. srp 2014 20:45:28 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
ach jo....můj názor.....
Když si budu chtít jen tak zastřílet nemusím zakládat klub a pokud bude někdo , kdo to nějakým způsobem zorganizuje, budu dodržovat jeho pravidla a pokud se mi to nebude líbit tak příště pojedu jinam.
Pokud budu chtít jezdit na závody pořádané CAFTOU tak je jasné že bych asi měl být asi členem. příklad: Domluvím se chlapama v hospodě že si půjdem zakopat na Spartu (zavolali sanitky), tak jdem na Proboštov... zase nic... proč nás nikde nechtějí?.... nechybí nám nějaká registrace?....tak co,jdem si na nohejbálek.... Správce hřiště: pokud jste členy NK 100kč na osobu, pokud ne 200kč.....ale dnes je tu NK Trebišov...Tak jdem zas zpátky na pivo a tam budeme debatovat o tom zkur...ým světě.
Možná že medajle nebyla ta nejlepší volba,ale co chcete za takovou chvíli aby vám CAFTA dala? Dvě sklopky? Většina tu má výbavu za dvacet a výš a když se má založit něco společnýho (klub) tak by si pro stovku nechal vrtat koleno.
Ještě něco: Sklopky si vyrábíme prakticky na koleně a za ušetřený peníze, za vlastní objíždíme lidi,organizace aby nám zapůčili pozemek,sháníme,hledáme, nabízíme jim protislužby, ale děláme to pro sebe. Od nikoho za to nic nechceme a pokud budeme mít klub a někdo k nám bude chtít přijít si zastřílet tak bude respektovat naše pravidla, tak jako my repektujeme pravidla CAFTY.
ps: zápisné u nás na JUDO dítě 8let 1500 kč a nedostane nic....
proberte se


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kluby CAFTA
PříspěvekNapsal: úte 19. srp 2014 20:51:59 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: stř 22. led 2014 15:21:32
Příspěvky: 1058
Bydliště: u Poděbrad
Nechapu proc bych mel byt clenem kdyz si budu chtit prijet zastrilet zavod...

_________________
dycky Steyr
dycky se přihlásím a dycky nepřijedu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kluby CAFTA
PříspěvekNapsal: úte 19. srp 2014 20:58:53 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
Protože jseš nechápavej....Tohle nikdo neřekl......Teď je to v pohodě ,ale ukaž mi nějakej sport kde se může "civilista" jen tak zůčastnit MČR? Ani v šipkách.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kluby CAFTA
PříspěvekNapsal: úte 19. srp 2014 21:26:49 
Offline

Registrován: úte 28. led 2014 21:44:11
Příspěvky: 204
to je fakt :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz