FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je pát 29. bře 2024 0:21:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kluby CAFTA
PříspěvekNapsal: úte 19. srp 2014 21:32:51 
Offline

Registrován: pon 27. led 2014 8:37:33
Příspěvky: 599
Termit píše:
Protože jseš nechápavej....Tohle nikdo neřekl......Teď je to v pohodě ,ale ukaž mi nějakej sport kde se může "civilista" jen tak zůčastnit MČR? Ani v šipkách.....


Ukaž mi sport, kde se může civilista účastnit MS?


A jo, při MS v HFT v Kelmarsh to problém kupodivu není... 8-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kluby CAFTA
PříspěvekNapsal: stř 20. srp 2014 0:45:32 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3300
Bydliště: Praha
A stejně to bude i při HFT závodech u nás. Účastnit se můžou členové i nečlenové, to je snad jasné.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kluby CAFTA
PříspěvekNapsal: stř 20. srp 2014 10:32:49 
Offline

Registrován: pon 27. led 2014 8:37:33
Příspěvky: 599
Fajn, to jsem chtěl slyšet. Jen doufám, že to za chvíli nedopadne jak SAFTA na Slovensku = závodit může sice kde kdo, ale nečlenové jdou mimo soutěž, nejsou hodnoceni a nemají nárok na medaile, ceny apod....
(alespoň tak mi to v Petrušově vysvětloval Jozef)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kluby CAFTA
PříspěvekNapsal: stř 20. srp 2014 13:51:56 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3300
Bydliště: Praha
Ano, takhle přesně to chci, fakt tady bude asi občas problém s chápáním psaného textu.
A mohli jste to všichni vidět i v reálu - Právě proto vyhrál letošní titul mistra Polák, protože kdybych to dal někomu jinému, tak bych se musel stydět!

A hlavně chci rejpalům říct - CAFTA se bude chovat podle svých stanov a bude vyvíjet činnost, kvůli které byla založena, přečtěte si bod 4.1. A to já jako momentální předseda budu prosazovat. A ty cíle budu prosazovat reálnými činy, nebudu o tom jenom plácat někde po fórech jakbyse cobyse melo udělat .
Kdo čekal, že ten spolek vznikl proto, abychom se poplácali po zádech a rozdali si trička, tak je na velkém omylu.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kluby CAFTA
PříspěvekNapsal: stř 20. srp 2014 15:19:11 
Offline

Registrován: ned 26. led 2014 22:01:26
Příspěvky: 79
ranovak píše:
Fajn, to jsem chtěl slyšet. Jen doufám, že to za chvíli nedopadne jak SAFTA na Slovensku = závodit může sice kde kdo, ale nečlenové jdou mimo soutěž, nejsou hodnoceni a nemají nárok na medaile, ceny apod....
(alespoň tak mi to v Petrušově vysvětloval Jozef)


Ano, takto to funguje v Slovenskej FT lige a na majstrovstvach Slovenska v FT, bola to aj podmienka Slovenskeho streleckeho zvazu, ktoreho sme boli donedavna clenmi, teraz sme zalozili Obcianske zdruzenie, ale podmienky nechame zachovane... Funguje to takto aj v zahranici... Na zavodoch HFT a Slovak Open FT moze sutazit kto chce a bude aj zaradeny do vysledkovej listiny a odmeneny medajlou a diplomom, prip. vecnou cenou...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kluby CAFTA
PříspěvekNapsal: stř 20. srp 2014 16:21:04 
Offline

Registrován: sob 25. led 2014 0:50:04
Příspěvky: 349
Bydliště: Trnava
Iba doplnim, ze sutaziaci neclen figuruje vo vysledkovej listine, ale v casti "Ostatni ucastnici" a ma pri svojom mene zapisane ziskane body. Myslim, ze je to tak uplne v poriadku, ked to chceme robit na nejakej urovni. Tiez ma nepustia na Slovan hrat KHL aj ked mam korcule a hokejku.

_________________
Steyr LG110 + NS Diamond 10-50x60
Steyr Challenge Field Target + Vortex Viper PSTII 2-10x32

http://www.ft-hft.sk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kluby CAFTA
PříspěvekNapsal: stř 20. srp 2014 17:05:13 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 22:22:13
Příspěvky: 833
Bydliště: Altstadt
Já osobně bych rád aby to naše Hft radši zůstalo v te hobby rovině....

_________________
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kluby CAFTA
PříspěvekNapsal: stř 20. srp 2014 19:43:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 22:01:19
Příspěvky: 28
Ja si este dovolim malicko doplnit kolegov zo SAFTY. Uvediem este jeden priklad, nasej cesko-slovenskej nature mozno blizsi. Dajme tomu, ze partia nadsencov da dohromady futbalovu jedenastku a hladaju moznosti kde si mozu zahrat. Mozno sa im podari najst nejake otvorene jednorazove turnaje kde sa mozu zaregistrovat. Nebude to vsak tak casto ako pozname kazdonedelne ligove zapasy pocas sezony. Ak by chceli hrat ligu organizovanu futbalovym zvazom, museli by sa stat jeho clenmi. Podobna paralela je aj u nas. Ponukame neclenom SAFTY bojovat o medaile v sutazi Slovak FT OPEN jeden krat rocne a na dvoch HFT akciach. Strielat o medaile a zbierat body o celkove umiestnenie v FT lige mozu iba clenovia SAFTA. Je to jeden z bonusov preco je dobre byt clenom nasho klubu. Nasa liga ma tento rok v kalendari 8 ligovych kol. Tymto prispevkom samozrejme nechcem nikoho v Ceskej Republike ovplyvnovat, ide mi hlavne o to aby tu o SAFTE neboli pisane polopravdy.

_________________
HW97K V-mach, HAWKE Sidewinder 8-32x56 1/2 MilDot 20x
Člen S A F T A
http://www.ft-hft.sk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kluby CAFTA
PříspěvekNapsal: pát 22. srp 2014 22:14:28 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3300
Bydliště: Praha
Osobně s žádným omezováním toho, kdo na závodech může vyhrát, nesouhlasím. A na našich závodech to doufám nikdy nebude, podle mě má vyhrát ten, kdo nastřílí nejvíc bodů. Na druhou stranu, když jsem viděl výsledky vašeho loňského mistrovství, tak těm důvodům asi rozumím. ;)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kluby CAFTA
PříspěvekNapsal: pát 22. srp 2014 22:48:38 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 22:01:19
Příspěvky: 28
Tu ani nejde o nejake obmedzenie toho kto moze vyhrat. Majstrovstva Slovenska je podnik pre slovenskych strelcov a Open je pre vsetkych bez rozdielu. Pozeral si maraton ME z Zurichu ? Ziadny reprezentanti Kene. Iba bezci s europskym pasom. A to, ze v OPEN nas prestrielali nasi priatelia z Madarska je len dokaz toho, ze su niekolko rokov pred nami. Pokial sa nepletiem, ich tim na MS v nemeckom Eberne skoncil na druhom mieste. My sme radi ze k nam chodia a mozme sa od nich ucit.

_________________
HW97K V-mach, HAWKE Sidewinder 8-32x56 1/2 MilDot 20x
Člen S A F T A
http://www.ft-hft.sk


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz