FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je čtv 28. bře 2024 19:38:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 31. bře 2019 22:07:53 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3300
Bydliště: Praha
martin k píše:
Já už se nedivím. Já se divil po vyhodnocení výsledků nominačních závodů :)
http://forum.fieldtarget.cz/viewtopic.php?f=11&t=1468&start=10#p23509


No, divil ses, koho jsi sám vybral, jelikož výběrová kritéria byla čistě v rukou reprezentační komise, jejímž jsi členem (jeden ze tří). Nikdo jiný než vy tři na to neměl vliv. Ta kritéria jsou dokonce částí Zprávy reprezentační komise (váš vlastní dokument), který byl přílohou zápisu z Valné hromady 2018.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 31. bře 2019 22:22:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. led 2014 9:16:14
Příspěvky: 272
Pokud bude členem týmu příslušník jiné národnosti, nejedná se o reprezentaci ČR, ale o reprezentanty spolku Cafty. Ještě bych pochopil Lukáše, nebo Pusynu, jelikož je náš sport ve vývinu.
Vysvětlení pojmu reprezentace naleznete ve slovníku, nebo Wikipedii.
Řikejte tomu třeba nadnárodní mužstvo, nebo reprezentace Cafty.

Ostatní je vaše věc, ale řešit takové záležitosti veřejně mi nepřijde profesionální.
Pokud tu konverzaci čte někdo neznalý poměrů, určitě si za koníčka vybere HFT.

_________________
Odkaz: John Steele.
Odkaz na stránky JelenTeamu.

,,Nechť má Bůh slitování s mými nepřáteli, neboť já je mít nebudu.´´
George S. Patton


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 01. dub 2019 4:51:58 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: stř 22. led 2014 15:21:32
Příspěvky: 1058
Bydliště: u Poděbrad
Kubajzz píše:
jelikož výběrová kritéria byla čistě v rukou reprezentační komise, jejímž jsi členem (jeden ze tří). Nikdo jiný než vy tři na to neměl vliv. Ta kritéria jsou dokonce částí Zprávy reprezentační komise (váš vlastní dokument), který byl přílohou zápisu z Valné hromady 2018.

Jak už jsem psal, zřejmě jsme byli každý na jiné VH!
Postupový klíč pro účast v reprezentaci jsme převzali od vás! Tzn. první 3 střelci v celkovém žebříčku nominačních závodů (dříve CAFTA poháru), dále Mistr republiky + dvě "divoké karty"! Takhle jste to nastavili vy už v minulosti, reprezentační komise v tom pouze pokračuje! Takže na bedrech repre komise leží v podstatě odpovědnost pouze za ta dvě jména, která nominuje sama, která jsi dříve nominoval ty jako kapitán a která doteď v té nominaci chybí. Neboť jak už jsem napsal, chceme nominovat někoho s aktuální formou a ne někoho za zásluhy nebo za sponzorský příspěvek!! Takže jestli máte problém (stejně jako já) s tím, že se dostal do reprezentace člen CAFTA polské národnosti, tak jste to měli řešit už dávno a ne teď! A ne to házet na nějakou komisi (což se vám jistě náramně hodí)... Já se teď budu opakovat, ale na VH jsem jasně říkal příklad, kdy za určité konstelace můžou být v reprezentaci 4 poláci, kteří jsou členy CAFTA! Nikdo se nad tím nepozastavil. A teď tady budete prskat na komisi?? Takhle jste to nastavili vy!
Kubajzz píše:
protože mi to bylo vždycky fuk, jestli někdo je nebo není členem, vybíral jsem ty, o kterých jsem si myslel, že střelí nejvíc bodů.

Jseš si tím jistý? Já jenom, že jsi loni prohlásil před MS v Cholticich, že nemám v reprezentaci co dělat. A vzhledem k mým loňským výsledkům si nemyslím, že to bylo kvůli mé formě.

Takže Kubo, prosím tě, s tou demagogií malinko uber.

_________________
dycky Steyr
dycky se přihlásím a dycky nepřijedu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 01. dub 2019 12:27:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 26. led 2018 14:03:27
Příspěvky: 103
Nechci nějak přilévat olej do ohně ale klíč k nominaci do vaší repre má pro mně minimálně jeden háček ...uvádíte že jedno místo je určeno pro mistra ČR v HFT jenže když toto otevřené mistrovství vyhraje cizí státní příslušník navíc nečlen CAFTA tak toto pravidlo je bezpředmětné

_________________
Daystate Huntsman + MTC Genesis HMD
AA Pro Sport + Sightron S 3 MMD
HW 98 + Optisan Cobra MD
HW 97 + Discovery HD SFIR
Anschutz 9015 FT + Burris Timberline MD
https://jelenteam.webnode.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 01. dub 2019 12:55:23 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3300
Bydliště: Praha
K první části:
Postupovým klíčem jste se možná inspirovali, ale nemuseli jste, nikdo vám do toho nemluvil, je to váš klíč. Dostali jste zcela volnou ruku, takže klidně jste tam v něm mohli říct, že musí být občan ČR a člen CAFTA a nikdo by o tom neřekl ani slovo.
Já jsem naposled vybíral reprezentaci na ME 2017 před dvěmi lety a od té doby se o to nestarám, hlavně proto, protože mě nebavilo poslouchat neustálé řeči o tom, kdo je s kým kamarád, dále blbosti toho typu že si to někdo zaplatil sponzorským příspěvkem nebo kdo má jakou zásluhu, a dostávat maily, kde se autor podivuje, proč nebyl vybrán právě on, přestože kohosi z reprezentace porazil v jakémsi závodě.
Ale když jsem někoho vybral, tak jsem to s ním vždy předem probral, zjistil co si myslí a prodiskutoval to s ním. Rozhodně jsem se nepodivoval veřejně na fóru, koho jsem to vlastně vybral... Už jenom kvůli těm lidem, o kterých se mluví.

K druhé části:
Nic takového jsem před MS v Cholticích neprohlásil. Nevím, kdo ti co napovídal. K tvé osobě jsem se vždy vyjadřoval, že tě potřebujeme a už aby ses do repre vrátil, a to hlavně v tom čase, kdy jsi neměl úplně jednoduché období.
Kdybych si myslel, že tam nemáš co dělat, tak bych za tebou přišel a klidně ti to řekl, s tím já žádný problém nemám.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Národní team
PříspěvekNapsal: pon 01. dub 2019 15:40:51 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 13:21:48
Příspěvky: 487
Bydliště: F-M
Mám přání :)
Nechme to na 13.4.
V

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=LxVIt_V3jJc
Steyr, Vortex


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Národní team
PříspěvekNapsal: pon 01. dub 2019 17:46:05 
Offline

Registrován: čtv 28. led 2016 17:29:05
Příspěvky: 58
....Pokud bude členem týmu příslušník jiné národnosti, nejedná se o reprezentaci ČR,.... Prosím, nemíchejte národnost s občanstvím. :cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Národní team
PříspěvekNapsal: pon 01. dub 2019 19:53:40 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pát 07. úno 2014 20:37:35
Příspěvky: 512
Bydliště: Velká
čtu to od konce a v první fázi jsem myslel, že je to aprílový žertík, ale jak jsem se dobral k začátku, tak nevím... Pokud by to nevadilo, navrhuju pokračování debaty neveřejně, ať už telefonicky, mailem, přes SZ, nebo na VH, jak navrhl Vladimir.K - pokud to čte někdo zvenčí, tak si asi neudělá zrovna pozitivní obrázek. Bohužel i o tom je diskusní fórum - čtou to i lidi zvenčí, kteří by třeba s HFT rádi začali a tato diskuse není určtě dobrý vstupní bod...

_________________
Air Arms TX200 Mk3 / Optisan Viper 10x44
Air Arms S400F / Sightron SIH TAC 4-12x40 MD / kinderpažba
Air Arms HFT500 / Sightron SIH TAC 4-12x40 MD


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Národní team
PříspěvekNapsal: úte 02. dub 2019 8:35:07 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: pát 23. zář 2016 6:47:51
Příspěvky: 83
Bydliště: Ústí nad Labem
Jen ať si to zvenčí přečtou, aspoň si udělají obrázek a nebudou si malovat idylku pohodového a přátelského prostředí HFT v ČR. To procitnutí může být horší než kocovina...ono soupeření ke sportu patří, o tom žádná, ale tohle už je trochu moc i na mě a je mi zle z toho, kam může některé jedince dovést vlastní ctižádost, ambice nebo závist. Každý, ať si to přebere jak chce.
A abych se vyjádřil k tématu, můj názor je, že by národní tým měl být složen ze střelců národa, který reprezentuje. Nic proti marťanům, Polákům, Slovákům atd., ale jestli má být tým ČR národní, měl by být složen z obyvatel ČR. Neumím si nějak představit, že na MS budu jako jednotlivec soutěžit za PL nebo SR a v národním týmu za ČR. To prostě nedává smysl.

_________________
BSA Gold Star SE Union Jack
?:-(
Weihrauch HW 77 Speciál Edition
Valiant Themis II 10x32 HFT


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Národní team
PříspěvekNapsal: pon 08. dub 2019 18:50:56 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: stř 22. led 2014 15:21:32
Příspěvky: 1058
Bydliště: u Poděbrad
Jelikož v poslední době došlo k některým změnám, dovolím si za reprezentační komisi shrnout kritéria a nominační klíč pro nominování střelců do reprezentačního výběru.
Střelec musí být členem Cafta, musí být české národnosti nebo mít v ČR trvalý pobyt a pak samozřejmě musí s účastí v repre souhlasit.
Reprezentaci po celý rok bude tvořit základní čtveřice střelců : Mistr ČR a první tři střelci z celkového pořadí Nominačních závodů (dále jen NZ). Pakliže bude například shodný mistr ČR a jeden ze tří střelců NZ, bude osloven další v pořadí NZ. Zbylá dvě volná místa nominuje repre komise, jako tzv. divokou kartu, dle svého nejlepšího vědomí a svědomí v předstihu před danou reprezentační akcí.
Pokud má někdo nějaké podněty či připomínky, sem s nimi, diskuzi na dané téma se rozhodně nebráníme ;)

_________________
dycky Steyr
dycky se přihlásím a dycky nepřijedu


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz