FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je pát 29. bře 2024 10:34:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 26. črc 2022 21:58:32 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pon 05. kvě 2014 20:54:29
Příspěvky: 61
Nejsem takový který neco napadá co jsem neorganizoval,ale toto mne stále vrací na soutež.Ve skupině Pavel Topolák na první ráně stanoviště 32 zasáhl téměř střed ihned kontaktoval rozhodčího a ten aniž šel zkontrolovat sklopku mu zdelil že je to odraz a podal protest po závodech.Toto mně za něho velice mrzelo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 27. črc 2022 6:15:26 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. črc 2020 20:49:55
Příspěvky: 72
Podobné se stalo angličanovi, co šel za mnou. Na červeném stanovišti okolo čísla 30 byla natočená sklopka a mezi killzonou a tělem byla celkem velká mezera. Po výstřelu sklopka nespadla, jen nepatrně cinkla. Hned si stěžoval rozhodčímu, že určitě trefil tu mezeru, že si je jistý, že diabolka šla do killzóny. Rozhodčí, aniž by cokoliv zkontroloval a se sklopkou něco udělal mu napsal 1 bod a "ať už to neřeší".
A ta jedna píšťalka na celý prostor byla taky dost málo - prakticky jsme ji neslyšeli a řídili se podle všech okolo.
Tady by Maďaři ještě mohli zapracovat.
Jinak ale velice pěkně a náročně postavené tratě, to se jim musí nechat :D

_________________
JELEN Team!

Air Arms EV2 MKIII + Sightron SIH 4-12x40 FTMOA-20

Walther Terrus 4.5mm (Strix tuning) + Delta Optical Entry 3-9x40 AO IR Mil Dot


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 27. črc 2022 11:10:21 
Offline
Moderátor

Registrován: stř 12. bře 2014 20:19:47
Příspěvky: 850
Bydliště: Havířov
Stejný problém byl i v naší skupině, angličan střelil a sklopka se trochu sklopila, ale úplně nepadla. Rozhodčí se podíval přes optiku a napsal mu za 1. byla to první sklopka pod úhlem dolů.

Souhlasím, některá písknutí jsem přeslech a slyšel až dvě písknutí.

Trať byla parádní, taková všehochuť, včetně nárazového větru a kývajících sklopek na stromech. Také je musím pochválit za dostatek pitného režimu na trati, to horko bylo vyčerpávající.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 27. črc 2022 20:25:58 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pon 05. kvě 2014 20:54:29
Příspěvky: 61
Aby to nevypadalo na kritiku závodu ten byl perfektní jen je my líto Pavla Topoláka který byl takto odbyt nulou aniž bylo cokoli zkontrolováno. Skončil na 7 místé.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 28. črc 2022 11:37:32 
Offline

Registrován: sob 06. lis 2021 21:42:14
Příspěvky: 193
Bydliště: Dobříč
Asi se nějak nechytám, ale na sdíleném 7 - 9 místě, které je ale pro všechny dotčené označeno jako sedmé, se dle pořadatele v kategorii OPEN umístili:

- se startovním č. 34 Nagy Katalin
- se startovním č. 39 Jakab Miklós
- se startovním č. 277 Telepák Pavol.

Žádného Pavla Topoláka ve výsledcích nevidím. Protože ale další příčka začíná číslem 8, tak mi začíná být jasnější, jak bodování 1-0 posunuje i průměrné střelce nahoru :)

Zdravím, a gratuluji k výsledkům. Zejména MTV a všichni, kdos urvali bednu!

Horda


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 28. črc 2022 12:55:37 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. črc 2020 20:49:55
Příspěvky: 72
To Horda: Za mě zbytečný komentář.
Jméno si očividně jen spletl (ano, stává se to všem a často). A bodování 1-0 nemá na uvedené pořadí vliv! Maďaři to mají špatně nastavené, že nerozlišili sdílené pozice (což by mohli udělat i u 2-1-0 a dalších) a navíc do Open zařadili i všechny další kategorie a udělali z toho vlastně absolutní pořadí.
Naopak jsem rád za 1-0. Foukal silný vítr a stalo se mi, že jsem ve dvou případech ani neslyšel sklopku spadnout (foukalo do zad), natož tak abych slyšel cinknutí.

_________________
JELEN Team!

Air Arms EV2 MKIII + Sightron SIH 4-12x40 FTMOA-20

Walther Terrus 4.5mm (Strix tuning) + Delta Optical Entry 3-9x40 AO IR Mil Dot


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 28. črc 2022 15:11:53 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pon 05. kvě 2014 20:54:29
Příspěvky: 61
Pavol Topolák v žádném případe není průmerný střelec kdyby mu byla uznána 1 na st. 32 v nedeli tak by to bylo místo 6 na MS.Miroslav Trudič je zapsán v open i ve veteránech,tudíž se všichni posunují opořadí nahoru.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 28. črc 2022 21:35:14 
Offline

Registrován: sob 06. lis 2021 21:42:14
Příspěvky: 193
Bydliště: Dobříč
Zuki:
Nerozumím řeči tvého kmene.

Pogratuloval jsem vítězům (stejně jako ostatní v tomto vlákně) a napsal jsem, proč si myslím, že v tom bodování a sepsání výsledků mají Maďaři hokej. Napsal jsem proč a také si za tím stojím. Na závodu jsem nebyl a tohle je to hlavní, co mě na něm proto zaujalo. Nemyslím že by bylo dobře to přejímat k nám a proto jsem se ohradil.

Na okraj - mezi bodováním 1-0 a 2-1-0 rozdíl je. Jednak v tom, že u 2-1-0 není tolik sdružených pozic, za druhé i v pořadí, a to zpravidla ve druhé polovině startovního pole. Stačí se podívat na výsledky jakéhokoliv ze závodů v Trněném Újezdu, kde je bodování spočítáno podle obou způsobů.

Přesto nemám potřebu komukoliv zde psát, že jeho komentáře jsou zbytečné.

Zdravím,

Horda


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 01. srp 2022 14:08:22 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 11:42:43
Příspěvky: 1776
Bydliště: Praha
No, mě by jen zajímalo proč všichni mají své kategorie a my "chlapci" nějak ne... Není to dnes tolik populární slovo diskriminace... :) :) :) :)

_________________
https://www.air-chrony.com (střelecké chrono)
https://www.tactical-evo.com (příslušenství pro střelce)

Vždy bojuj do poslední sklopky!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz