FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je ned 24. čer 2018 0:07:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 475 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 44, 45, 46, 47, 48
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: čtv 01. úno 2018 20:49:40 

Děkuji za spoustu tipů k řešení mého problému. Teď mám práci až do večera a večer chci být s dětmi - jak bude volná chvilka budu to zkoušet. Všem děkuji za ochotu a čas mi věnovaný.

PříspěvekNapsal: stř 21. úno 2018 15:48:45 

Ahoj všem, tak jsem na to dnes po obede klekl a konečně to po 3 hodinovém boji opravil. Vnější regulační ventil, ten nerezových váleček bez tyčinky jsem měl naopak. Zda se mi ze i v tom návodu to musí byt naopak. Ale po tom jsem nepatral. Nákres pomohl a zaslouží si odměnu. Josefe nápis prosím číslo úctu poslu Tii tam slíbenou odměnu. Ještě jednou děkuji Všem za pomoc

PříspěvekNapsal: stř 21. úno 2018 17:26:44 

Mně odměna nepřísluší, já ten výkres nevyrobil. Byl zveřejněn roky zpět někým jiným :)
Každý majitel daného modelu si určitě rád počte o řešení konkrétní závady. Stále je se co učit. A věřím, že všichni, co na podobná fóra přispívají, tak nedělají z vidiny případné odměny za radu, ale ze zájmu o dané téma. Takže schovej kačky na těsnění či jiné důležitější věci.

PříspěvekNapsal: stř 21. úno 2018 23:08:10 
Člen CAFTA

Někdy si myslím ze už to mám v malíčku a přesto mě vždy něco překvapí.....Tenhle valeček už mě několikrát převezl. Kolikrát jsem ho obracel sem a tam a pořád to foukalo. Skoro vždy jsem musel vyměnit po rozebrání všechna těsnění v regulatoru....váleček má přesto logickou polohu. Hw je super puška s výbornou konzistencí a přesností. Ale občas překvapí, je v ní moc dílů....

PříspěvekNapsal: pát 08. čer 2018 21:23:27 
Člen CAFTA

Teda nevím jestli to mám ještě dát sem....ba jo...ještě tam je hodně z HW..... ;) https://www.rajce.net/a15243721
Jelikož mě nebaví mít něco z výrobní linky,musel jsem do toho říznout.
Co je nové: nové nerezové talířové pružiny v regulátoru teď jsou uspořádané ()()() místo (())(()) , ten malý váleček s tyčinkou, hlaveň a její okrasa , zadní část úderníku je z nerezu a prakticky všechna těsnění a jelikož mi narostly dlouhé ruce ,musel jsem i vyměnit pažbu.Jo je tam vlastně nová delšííí kartuše ze Steyra...
Jsem rád že mám od Kuby jeho HW, jelikož to byla ještě poctivá práce,kdy výrobci asi záleželo na spokojenosti střelců. Podle toho co dnes dodávají za náhradní díly se HW rychle přibližuje k úrovni Hatsanu.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 475 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 44, 45, 46, 47, 48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina