FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je pát 29. bře 2024 0:39:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 21:05:09 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: stř 22. led 2014 15:21:32
Příspěvky: 1058
Bydliště: u Poděbrad
Kubajzz píše:
Tím zřejmě myslíš akci v srpnu v Cholticích, kterou pořádá Cafta, že jo?

Řekl bych, že spíš myslel závody České Sklopky a podobně, ale mluvit za něj nebudu ;) :D

_________________
dycky Steyr
dycky se přihlásím a dycky nepřijedu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 21:17:04 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3300
Bydliště: Praha
No, já jsem tady slyšel, že největší zlo je Cafta... :o
Pokud porovnával Moravský pohár s naší klubovkou, tak to je pro mě čest! :D

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 22:19:59 
Offline

Registrován: ned 05. říj 2014 20:51:32
Příspěvky: 285
No mně připadá že cokoliv tady uděláme a myslím že dobře, tak to musíš Kubo vždy něčím shodit jednou to jsou kecy o nepřestavěné trati z nočního závodu teď zase to že si kluci nevylezli pro placku,příště se zase něco najde.Zvláštní že ty Cafta závody byly na tak vysoké úrovni že skončily,možná i pro to že je pro vás už nikdo nechtěl pořádat ale to už se tady probralo xkrát.Prostě to co není podle tebe a Mandyho tak je hned špatně.Vím že jsi toho pro HFT za ty roky udělal hodně ale tímhle to totálně zhazuješ.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 22:22:42 
Offline

Registrován: ned 05. říj 2014 20:51:32
Příspěvky: 285
Jo a prosím tě pod nickem mám pořád že jsem člen Cafta ale nejsem neb jsem nezaplatil a nehodlám to udělat tak mě klidně vyřadte z evidence.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 22:57:59 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3300
Bydliště: Praha
Jirko, to je právě ten problém, že si lidi jakoukoliv kritiku berou osobně.
Jinak Pohár Cafta skončil především proto, protože mě a lidi kolem mě, už nebavilo sledovat, jak si někteří lidi berou s otevřenou náručí věci za desetitisíce, nechávají si platit startovné na závodech v zahraničí, a současně přitom vykřikují o vybírání výpalného, když se měli jednou za rok podělit s ostatními o startovné z jednoho závodu, k čemuž je notabene nikdo nenutil a dělali to dobrovolně.
Přitom nám v České sklopce nedělalo problém pořádat pro Caftu i 4 závody ročně, dokonce i přispívat podílem i z dalších závodů pro Caftu - a tudíž pro všechny, co z toho profitovali.
Na závodech se každý tetelil na pistole, pušky a optiky, které věnoval spolek do tomboly, ale největší zlo je co? No přece Cafta...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 23:46:10 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 11:42:43
Příspěvky: 1776
Bydliště: Praha
A to se změní, protože my chceme HFT táhnout dál. Osobně se na všechny kritiky těším na VH.

_________________
https://www.air-chrony.com (střelecké chrono)
https://www.tactical-evo.com (příslušenství pro střelce)

Vždy bojuj do poslední sklopky!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 23:59:55 
Offline

Registrován: ned 05. říj 2014 20:51:32
Příspěvky: 285
Tak to držím palce
Cafta nebyla špatná myšlenka bohužel jí ublížilo spoustu dle mně špatných rozhodnutí kolik měla a má členů musíte vědět vy mně už je to jedno já mám HFT okrajově jako relax a setkání s prima lidmi.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 10. kvě 2018 0:40:56 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 11:42:43
Příspěvky: 1776
Bydliště: Praha
A to je ten problém... Ačkoliv jako člen CAFTA můžeš ovlivnit dění v CAFTA a aktivně se podílet na mezinárodní politice CAFTA, neděláš to.
Místo toho nepřímo souhlasíš s ohýbáním pravidel HFT.

_________________
https://www.air-chrony.com (střelecké chrono)
https://www.tactical-evo.com (příslušenství pro střelce)

Vždy bojuj do poslední sklopky!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 10. kvě 2018 11:34:28 
Offline

Registrován: ned 05. říj 2014 20:51:32
Příspěvky: 285
Mandy jaké pravidla se to přesně ohýbají ať jsem v obraze čemu že to napomáhám


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 10. kvě 2018 12:26:08 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 10:46:43
Příspěvky: 297
Bydliště: Ostrava
Já byl na závodě jenom v neděli a šel jsem taky bez zápisu do karty. :D Nebylo to ale ze solidarity,ale nestihnul jsem poskládat pušku do startu.Moje blbost,přesto trať jsem potom prošel a byla prostě nádherná,supr postavené sklopky ve supr krajině.Všechno v duchu HFT,tedy co nejvíc se příblížit reálnému lovu.O to taky víc byla trať zajímavější a obtížnejší,sklopky pod úhlem,v prosekaném řoští,přes rokli a využití rozdělení stínu a světla a nakonec i využití točícího se větru ve svahu, no prostě paráda.Samozřejmě výborná parta lidí se kterou byl fajň pokec o puškách a jiných věcech.Až mi bylo líto že jsem musel hned domů,musel jsem dospat tu noční. :roll: No a ke připomínkách Kubajzze a Mandyho.Pánové snad vám nemusím připomínat že tu jsou nějaká pravidla a ty jsou především určující.No asi by bylo naivní si myslet že se dají dodržet do písmene a za všech okolností,ale myslím si že moravský přístup se k nim přiblížil nejvíc.Je jasné že kvalitní trať postaví jenom dobrý střelec a chtít po něm aby se neúčastnil je blbost.Ale taky je jasné že pokud je to dobrý střelec,tak je to pro něj nezpochybnitelná výhoda a bylo by to nefér vůči ostatním.To že se to započítává do poháru,kde se tato výhoda ředí výsledky dalších závodu je rozhodně stravitelnější než kdyby stál po závodě na bedně s medailí.Myslím si že my na moravě to máme vyřešené a nezapisovat na závodech do karty jakože ze solidárnosti,to není solidárnost ale nějaký špatný osobní názor. :D Myslím že naopak právě popírá porovnání dosažených výsledků čestným způsobem. Jenom dodám že motto CAFTY by mělo být:"Klub CAFTA pořádá závody podle oficiálních pravidel HFT, podle zásad fair-play a dodržuje vysoký standard závodů."Proto prosím představitele CAFTY aby se ho drželi a neprosazovali své osobní věci.Argument že CAFTA něco zařídila,sehnala a proto bude měnit pravidla,nařizovat nebo určovat je začátek cesty zániku a to tady nikdo nechce. ;)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz