FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je stř 13. lis 2019 6:15:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 213 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Weihrauch HW97k
PříspěvekNapsal: sob 09. úno 2019 20:51:52 

Jasny tu znam. Rekneme ze preferuju tvar botky u te Bisley i pred tou od Rowan Engineering. Jsem strojar tak povazuju vsechny ty botky za predrazeny. Za rozumnou cenu by slo povazovat tak do 600Kc

HW97k STL blue laminated, Valiant 6-24x50

PříspěvekNapsal: ned 10. úno 2019 0:28:12 

Rozumím, a viděl jsem tvojí práci, a tak se zeptám, co bys řekl na tohle to ?
http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=106&t=128636

PříspěvekNapsal: ned 10. úno 2019 20:33:28 

Jo no to co dělám teď se nedá brát jako měřítko pro můj názor ohledně cen za výrobky. Ale když už tak ty polský se mi moc líbí. Myslím, že to má ze všech to nejlepší. Z té univerzální odlité tvar botky který se mi líbí, protože funguje i jako hák a navíc spodní část je pod úhlem tak je to optické pokračování pažby. A od Rowan (jiné neznám tak uvádím jako vzor) přesný CNC obrobek. A cenou je to někde mezi. Chápu že ceny na trhu se někde pohybují tak je blbost jít výrazně níž. Rowan má upínaci desku větší tak je možné jí upravit. Nevím jak ta polská. Každopádně se mi to líbi. Co ale nevím jak je vyřešeno aretování v konkrétní poloze tam se mi zase líbí ty odlité, protože vím, že se to nehne díky zubům které zapadají do prohlubní. Cena za ty odlité by měla být výrazně nižší, tam jsou jen počáteční náklady na formy pro desky a pro gumu a nějaký čas na začištění po odlití + spojovavcí materiál. Ceny za formy dnes nejsou nijak závratné částky, takže pak jen rozpočítat na množství prodaných kusů. U CNC je výroba o dost dražší, ale taky záleží na sériích.
Takže ta polská vypadá tak jak si představuju ideální botku a ty peníze za ní dal pokud bych se znovu rozhodoval. Navíc, tahle konstrukce je otevřená i pro další nastavení, třeba délky což u té odlité nejde. Jen bych se musel informovat jak řeší rozdílné tvary pažeb. Každopadně díky za odkaz to se může hodit!

HW97k STL blue laminated, Valiant 6-24x50

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 213 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina