FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je čtv 18. dub 2024 17:32:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 544 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 55  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: čtv 06. dub 2017 8:24:40 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 10:46:43
Příspěvky: 298
Bydliště: Ostrava
Naprosto souhlas.Pokud bych dával tvrdší 80+ tak jedině proti otěru.Ale na HW takový pohyb součástek není.V reglu je pohyb pístku minimální a ještě je snížen u starých typů složením ze dvou částí.Místo na trnu je v HW o-kroužek v nábojové komoře a ten je lepší mít i za cenu méně těsnosti starší nebo ošoupanější protože přes něj prochází diabolka.S tím sklíčkem na manometru je to proti logice.Pokud chci mít uzavřený vodotěsný prostor tak ho utěsním pokud ne tak tam těsnění nedávám,ale nechápu těsnění na víčku(což normálně není) a zároveň je tam z boku otvor.Když si dám dohromady materiál a náročné opracování HW kartuže a choulostivost jeho manometru tak mě napadá jediné slovo,KURVÍTKO!Ale tady si Weihrauch naběhl.Lidé si nerezové měnili u tuningových firem za hlinikové a Weihrauch "utřel". 8-) Nakonec cenu originálu snížili na čtyři-pět ticek.Já tu značku mám rád ale bohužel právě v takových úspěšných firmách bývají velmi ctižádostiví manažeři kteří se snaží za každou cenu zvýšit zisk. Nedávno měli problém s hlavněma,kdoví kde to začli vyrábět. :( Pak na to dali nálepku Made in Germany :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: čtv 06. dub 2017 15:12:35 
Offline

Registrován: ned 26. led 2014 20:55:55
Příspěvky: 564
Bydliště: Ulánbátar a Lužické hory
Nevite nekdo ofiko rozmer okrouzku na zatkach vuci kartusi /ventil + plneni /?

Dekuji pekne ;)

_________________
AGN Vulcan Tactic .22 + Burris Timberline
FWB 800FT + BR Leupold Competition 45 × 45
HW100 FSB .177 + Burris Timberline
A ... "Nikdy nemluvim nepravdu" :) / Old Shatterhand /
Sedme pravidlo : "Nepokradeš"...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: ned 14. kvě 2017 0:05:09 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
Dneska jsem provedl test nové hlavně, kterou jsem zamýšlel dát sobě nebo mému synkovi do pušky....Jak to dopadlo je zřejmé z fotek na rajčeti: http://www.rajce.net/a14036094
V domění že za moje neúspěchy na poli HFT múže již značně opotřebovaná hlaveň a viditelné problémy střelců s HW s dnešní produkcí JSB, pořídil jsem si novou hlaveň od Schneidera délky 41 cm, tedy stejnou jako mám dosud.
V první řadě jsem obě hlavně pořádně vyčistil, z mojí byl hadřík černý -od olova, nová špinila hnědě,nejspíš od nějaké konzervace. Ale takhle to bylo s každou hlavní HW co jsem si už kupoval pro QB.
Nejdřív proběhlo natáčení hlavně na maximální vertikální výchylku, z fotky je vidět že zásahy z nové hlavně opisují pomyslný kruh o větším průměru. Potom došlo na test soustřelu ,který však dopadl pro novou hlaveň prachbýdně....
Z fotek hlavní i protlačených diabolek je patrno že výrobce změnil tvar a uspořádání drážek vývrtu.Nalevo je stará hlaveň a napravo je nová Při protlačování diabolky skrz starou hlaveň to šlo celou cestu se stejným odporem,jen na konci se odpor o trochu zvýšil. Při protlačování s krz novou hlaveň šla diabolka ztuha na začátku asi 5cm, dalších cca 5cm s lehkým odporem a najednou asi 20cm prakticky bez odporu až k zúžení na konci 2-3cm kde jsem musel vynaložit asi 5kg síly abych diabolku dostal z hlavně ven. zkusil jsem to několikrát, pokaždé to dopadlo stejně. Na vývrtu ať jsem koukal jak jsem koukal nebyla vidět žádná vada.
Hlaveň se pokusím u Schneidera reklamovat,neb je horší jak pochybné orig hlavně na mých Qbčkách.....
Nedivím se že nové pušky od weirauchu střílí za roh,když používají díly této kvality.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: ned 14. kvě 2017 19:54:46 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3309
Bydliště: Praha
Je to problém, který se objevuje už delší dobu. Podle mě je to způsobeno kombinací několika věcí.
Řešil jsem to s JSB už delší dobu a výsledkem je speciálně vyvinutá série diabolek, která pasuje i do širších nebo více ostřílených zbraní. Liší se hlubším důlkem v sukýnce a na hlavičce má místo ostrého přechodu prstenec, průměr je 4,53.
Zrovna dneska jsem ji zkoušel z HW110 a už to dělá soustřely. Lítá mi pěkně i z Walthera, při nabíjení je cítit, že jde do hlavně s o trochu větším odporem. Takže kdo máte problémy s hlavní a soustřelem a nevíte si rady, můžete zkusit tohle.

Obrázek

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: úte 16. kvě 2017 9:23:25 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3309
Bydliště: Praha
Předchozí terče jsou klasicky vleže s oporou o kolík, outdoor za mírného větru v rychlém sledu za sebou, prakticky bez přilícení (moc vysoká optika...).
Předtím to bylo upnuté bez větru v tunelu a lítalo to takhle:

Obrázek

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: úte 16. kvě 2017 9:50:07 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
To doufám nepíšeš jako že je to dobrý? Že by konec haweček v Čechách?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: úte 16. kvě 2017 10:10:00 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3309
Bydliště: Praha
Dobrý to není, dělají ty hlavně nějak divně.
A v kombinaci s tím, že JSB dělá diabolky na hraně (nejpřesněji to lítá, když se diabolka jen lehce zařízne), je tady problém.
Každopádně s těmi novými diabolkami je to pod korunu - ale tak by to mělo být se všemi sériemi.
Jdu napsat do Weihrauchu, třeba z nich něco vypadne...

Edit: Tak jsem jim napsal. :)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: stř 17. kvě 2017 7:20:29 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 10:46:43
Příspěvky: 298
Bydliště: Ostrava
Podle mě to posílaj jen do východní Evropy,jsme pro ně podřadní lidé. :oops: Říkají tomu "trh s méně náročnějšími zákazníky" :twisted: .Do Anglie by si něco takového nedovolili poslat. :evil:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: stř 17. kvě 2017 7:57:36 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
Přišel mi mail,ze jakmile jim dojde hlaveň od mne,tak posílají novou.....Divné,zadne smlouvani....ataky jsem zvědav co pošlou....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HW100
PříspěvekNapsal: stř 17. kvě 2017 9:33:28 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3309
Bydliště: Praha
Lui píše:
Podle mě to posílaj jen do východní Evropy,jsme pro ně podřadní lidé. :oops: Říkají tomu "trh s méně náročnějšími zákazníky" :twisted: .Do Anglie by si něco takového nedovolili poslat. :evil:


Ale dovolili... celý ten průser začal právě v Anglii. :D

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 544 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 55  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz