FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je pát 29. bře 2024 0:55:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Diabolky pro hlavně HW
PříspěvekNapsal: ned 19. lis 2017 12:59:22 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 10:46:43
Příspěvky: 297
Bydliště: Ostrava
Za ty úlety nemůžou diabolky,ale HW-čko.Čtyry roky jsem na to nemohl přijít,ale nedávno mi náhoda pomohla. 8-) Teď když je HW trochu ochozené,se mi podařilo nabít dvě diabolky za sebou.Po vyklepáni z hlavně jsem okamžitě poznal proč to občas uletí bokem,proč je to na stejné místo a proč je to jen občas.Jenom dodám,že vysvětlení mi podala právě druhá diabolka,která se opřela o tu první. :D Po malé úpravě na HW 100 okamžitě úlety přestaly. :!:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diabolky pro hlavně HW
PříspěvekNapsal: pon 20. lis 2017 15:30:45 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 17:52:29
Příspěvky: 63
Prosím, máš nějaký podrobnější popis závady ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diabolky pro hlavně HW
PříspěvekNapsal: pon 20. lis 2017 17:38:29 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 10:46:43
Příspěvky: 297
Bydliště: Ostrava
Tak ti nevím jestli to mám říct :D ,bo teď jak je ta diabolka,tak je teď prefektní a změny by ji jenom poškodily. ;) Taky si myslím že je to problém výrobce HW-ček a ten by to měl nějak řešit.Ukazuje to na to že HW-100 Sport není sportovní puška :shock: a proto byl její systém dělaný na jiné diabolky než sportovní JSB.Když se podíváte na systém soutěžního speciálu tak nabíjecí systém šetří diabolku proti poškození,dokonce jsou někdy vkládany do hlavně přímo.Ale u HW-čka jde diabolka přes podavač nebo zásobníček a potom se ještě protahuje přes těsnění.Ten ale největší průser s HW-čkem je,že nabíjecí trn je tří-milimetrový.takže nesedne do diabolky která má prohlubeň dvou-milimetrovou. :mrgreen: Potom do diabolky tlačí hodně našikmo a přitom jak je na sukýnce diabolka ojetá od těsnění a podavače a nemá oporu jít v nábojové komoře rovně,tak někdy zadrhne o přívodní kanálek. :!: Vždycky když jsem cítil na páčce že nejde diabolka do hlavně hladce,tak jsem HW-čko rozerbral a nestačil se divit jak je hlavička diabolky ohnutá. :idea: Dokonce je při střelbě pak v puškohledu vidět jak je diabolka v letu rozhozená a jak ji křivá hlavička v rotaci tahá bokem.Nabíjecí trn jsem vyndal,sjel jsem na dva milimetry a je po problému. 8-) Určitě bych ale nešel druhou cestou,jestli tě teď napadlo dát větší prohlubeň do diabolky :D ,protože by to určitě rozhodilo těžiště diabolky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diabolky pro hlavně HW
PříspěvekNapsal: úte 21. lis 2017 11:58:22 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 16. pro 2014 20:29:48
Příspěvky: 16
Pěkně popsáno.
Vždycky je větší jistota ládovat to po jedné do laufu a pak, měl jsem vždy za to, že HW100 je spíše lovecká PCP puška.

_________________
AA TX200 HC 5,5 FAC + EO HELIX 6-24X50 SFP • Exact Jumbo Express


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz