FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je čtv 28. bře 2024 17:46:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Připomínky k provozu fóra
PříspěvekNapsal: pon 10. úno 2014 20:24:03 
Offline

Registrován: sob 25. led 2014 18:07:52
Příspěvky: 225
Ahoj chlapi,
co přidat sekci půjčovna? Občas člověk může něco za úplatu potřebovat si půjčit nebo někdo může zápujčku nabídnout.
Navrhoval bych root sekci bazar přejmenovat na "Bazar a půjčovna" a v ní by zůstalo téma Bazar a přibyla by Půjčovna.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Připomínky k provozu fóra
PříspěvekNapsal: pát 11. dub 2014 10:32:46 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 20:46:48
Příspěvky: 610
Bydliště: Svitavy Lány
Ahoj. Kde najdu seznam přípon souborů, které chci poslat jako SZ? A maximální velikost?

_________________
Air Arms EV2 MK4 / Optisan CP 10x32P mil-MH10x
Slavie 620, Slavie 630
I pád na držku je pohyb dopředu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Připomínky k provozu fóra
PříspěvekNapsal: úte 22. dub 2014 6:04:33 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pon 27. led 2014 8:23:47
Příspěvky: 473
Bydliště: Lipová
Ahoj.Od 26.4.2014 se rozbíhá soutěž Moravského poháru HFT,dále Mistrovství ČR,mohou být
organizovány klubové přebory a na stávajícím přihlašovacím formuláři nemá střelec možnost se
přihlásit nebo nepřihlásit do soutěže,pokud chce přijet na sraz si zastřílet bez účasti v dané soutěži.
Dále nemá možnost výběru soutěže v případě, že na srazu bude souběžně probíhat více soutěží
s různým názvem.Je to možné technicky na formuláři řešit?Třeba volně vyplnitelným datovým polem
nebo rozklikem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Připomínky k provozu fóra
PříspěvekNapsal: úte 22. dub 2014 22:47:44 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3300
Bydliště: Praha
Ahoj Svaťo, není to vůbec žádný problém, stačí říct, co tam chcete přidat, klidně tam přidám cokoliv.
Jinak pokud chce někdo přijet jenom jako host, tak tam tu možnost má.
A co se týká účasti na soutěžích, tak to záleží jenom na organizátorech, do čeho to započítají.
Např. závod v Bohumíně se může v klidu započítat do Poháru české sklopky i do Moravského poháru - nemyslím, že by měl někdo zájem na tom, aby se mu účast počítala jenom v jednom poháru a ve druhém ne.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Připomínky k provozu fóra
PříspěvekNapsal: sob 03. kvě 2014 18:42:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. led 2014 12:35:34
Příspěvky: 215
Bydliště: Varberg
Neuvažujete o tom, přidat do sekce VOLNÁ DISKUSE k tématu HFT taky téma FT?
I když je to dost podobné, přeci jen to má svoje specifika jak v nuancích pravidel, tak ve výberu například optiky a tréningu dovedností...
Teda, pokud by byl zájem se zde věnovat i FT, nejen HFT.

Byl by zájem do sekce KLUBY a ORGANIZACE k tématům CAFTA a Regonální kluby přidat ještě téma Zahraniční kluby?
Občas bych tam připsal něco z činnosti FT/HFT tady ve Švédsku.

Jen tak na okraj, i tady jsme na tom podobně jako v ČR: svým způsobem se tato střelecká disciplína teprve rozjíždí. Jsme trochu dál v institucionalizaci (pod střeleckým svazem), ale třeba HFT je tu zatím známo jen teoreticky. Střílí se hlavně FT.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Připomínky k provozu fóra
PříspěvekNapsal: pon 05. kvě 2014 15:44:34 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3300
Bydliště: Praha
Já zatím právě u nás moc nevidím zájem o FT. Před pár lety jsme se rozhodli jít HFT směrem a možná je to trochu škoda, protože v FT se také jedná o velmi zajímavou disciplínu. Jestli se najde pár lidí, co budou mít zájem, a kteří by se tomu chtěli věnovat, tak klidně tu sekci přidám, není to žádný problém. Zřejmě by nebyl velký problém ani se závody, protože tratě jsou prakticky stejné a pokud se bude účastnit dejme tomu 5 střelců, tak se může přidat i pár označených sklopek k 50-ti metrům a můžem zkusit střílet FT-HFT společně, stejně jako to dělají třeba v Polsku.

Sekci Zahraničních klubů zatím přidávat nebudeme, ale klidně založ téma Zahraniční kluby (nebo ještě lépe konkrétně který zahraniční klub) do regionálních klubů a diskuze se může vést tam.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Připomínky k provozu fóra
PříspěvekNapsal: pon 05. kvě 2014 17:01:43 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. led 2014 12:35:34
Příspěvky: 215
Bydliště: Varberg
OK, téma s naším klubem založím. Samostatná zahraniční sekce by asi moc živá nebyla, to je fakt.

Ale s tou FT sekcí je to škoda, zkus to ještě promyslet. Protože jak jinak bys třeba chtěl podchytit zájem o FT disciplínu (pokud teda chceš :mrgreen: ), než její alespoň lehkou propagací. V sekci FT a třeba později i na webu by pak k tomu mohla být třeba pravidla, diskuze k výběru optik, postupech atd... Vysvětlil by se třeba i rozdíl mezi FT/HFT.

Já sám jsem se v ČR taky nadchnul pro HFT, ale u nás jsem zjistil, že se to tu nikde nestřílí. Panuje tu přesný opak situace v ČR. Lidi o existenci HFT vědí, ale neprovozují. S našim předsedou jsme se bavili o tom, že bychom mohli jako klub začít HFT zlehka propagovat a uvidíme, jestli se někdo chytne. Je pravda, že v tomhle směru to máme jednodušší, nemusíme přidávat na trať terče za 40m :)

V některých aspektech mi FT připadá jednodušší a taky bližší různým "snajperským" choutkám, což by mohlo navnadit nové střelce, kteří se na HFT třeba necítí nebo se v tom nevidí a naopak by si chtěli při střelbě více "hrát" s technikou. Například už ten podstatný rozdíl, že si v FT můžeš libovolně štelovat puškohled a pomocí paralaxy určovat vzdálenost; nebo že můžeš využít polohu v sedě...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Připomínky k provozu fóra
PříspěvekNapsal: stř 07. kvě 2014 14:22:26 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3300
Bydliště: Praha
Co jsi napsal mi zní logicky.
Sekci jsem přidal, můžeš se do toho pustit.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Připomínky k provozu fóra
PříspěvekNapsal: pát 06. čer 2014 12:01:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. led 2014 12:35:34
Příspěvky: 215
Bydliště: Varberg
Někde je pravděpodobně technický problém.

Když na fórum přistupuju normálně po webu z počítače, vše funguje dle očekávání.
Ale když použiju Tapatalk, tak mám problém s odeslanými SZ. Vlezu-li do seznamu odeslaných SZ, tak tam nic nevidím, akorát dostanu hlášku podepsanou Kubajzzem, že jsem byl trvale zabanován z důvodu neustálého urážení ostatních členů fóra a že ban byl vydán na mé uživatelské jméno.

Zajímavé ovšem je, že zbytek funkcí fóra, včetně psaní příspěvků do diskuze, mi funguje i na Tapatalku. Jediné, co z Tapatalku nevidím, jsou odeslané SZ.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Připomínky k provozu fóra
PříspěvekNapsal: pát 06. čer 2014 12:28:12 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 22:22:13
Příspěvky: 833
Bydliště: Altstadt
Jj, mám ten samý problém.....

_________________
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz