FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je sob 27. dub 2024 9:41:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 206 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 25. črc 2015 20:33:05 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3311
Bydliště: Praha
Dneska jsme prosekali a vyznačili 60 stanovišť, jsem utahaný jako pes a mám toho plné zuby. Jestli někdo chce stavět trať, milerád se na něho budu dívat. A pak tady samozřejmě taky budu radit a doporučovat, a pokud případně bude mít stavitel dobrý výsledek, tak tady budu významně zdvihat obočí. Berete?

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 25. črc 2015 21:27:46 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 13:44:16
Příspěvky: 271
Bydliště: Praha
Pleteš hrušky s jabkama. Mluvili jsme tady o člověku s dálkoměrem, ne o staviteli. Stavět může kdokoliv. Když postavíš sklopku někam, ještě nevíš, jak je daleko. A ten co má dálkoměr jenom nahlásí OK nebo ne.

_________________
www.vetrovky.eu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 26. črc 2015 8:04:39 
Offline

Registrován: ned 02. úno 2014 9:05:03
Příspěvky: 67
Bydliště: Jč, Pha
Ma pravdu predsedo :D
At to neni jak Babisova repka,kdy je kozel zahradnikem. Ale chapu tu situaci, ze jentak nekomu se do staveni nechce, nebo to neni dokonce mozne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 26. črc 2015 14:01:20 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
Tak je to dobrý, uz jsem myslel ze nebudu moct strilet. Nepouzivame totiz dalkomer, ale pásmo. A navic jsme outsadři jako Dominator......

Odesláno z mobilního zařízení...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 26. črc 2015 20:52:59 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3311
Bydliště: Praha
No, tak Ian Bainbridge nám postavit trať asi nepřijede... Budeme si tedy muset jako obvykle poradit sami. A lidi, kteří jsou schopni tady u nás navrhnout trať na nadstandardní úrovni, bych asi spočítal na prstech jedné ruky. Všichni jsou to dobří střelci a nedovedu si představit, že by pak nestříleli a jenom koukali na ostatní.
Nicméně, jestli to někomu vadí, tak osobně stavbu vyměřovat nebudu.

Ale stejně bych tady chtěl všem, kdo se podílí na přípravě závodů, vyjádřit velký dík. Patří jim naše vděčnost a chtěl bych, aby se přenesli přes některé věci, které tady občas zazní.
Ostatně výhodu být před závodem poškrábaný, zpocený, poštípaný a unavený se zmatkem v hlavě si může vyzkoušet každý. :lol:

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 26. črc 2015 23:45:34 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 13:44:16
Příspěvky: 271
Bydliště: Praha
Jeden příspěvek, aby se dálkoměru ujal někdo jiný a už se tady pomalu bojuje. Nechápu. Vždyť na tom není nic špatného a je to úplně normální. Hlavně že se tady píšou slohové práce úplně k ničemu.

_________________
www.vetrovky.eu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 27. črc 2015 13:05:04 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3311
Bydliště: Praha
Já taky nechápu. Dráhu někdo postavit musí, dráha musí mít úroveň odpovídající MČR, stejně tak sklopky musí být v předpisových vzdálenostech, každá pomocná ruka se hodí a je vítána, tak snad se tady nebudou vyjmenovávat lidi, kteří to dělat nemají...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 27. črc 2015 18:16:40 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 13:44:16
Příspěvky: 271
Bydliště: Praha
Kubo považuji tě za jednoho z nejinteligentnějších lidí, co jezdí na srazy. Tak si to nepokaž. Co sem pleteš stavitele dráhy? To můžeš dělat třeba ty, já, kdokoliv, kdo to postaví dobře. Nikdo tady něřekl, ani nenaznačil, že by to nemohl dělat kdokoliv. Mluvilo se tady pouze o člověku s dálkoměrem. Vzdálenosti by měl měřit průměrný střelec. Máme jich dost. Ty nejsi průměrný střelec, ale elitní. ;)

_________________
www.vetrovky.eu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 27. črc 2015 18:51:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 22. led 2014 16:51:46
Příspěvky: 63
Kudla, už mě s....e. Zkuste, kdokoliv, postavit trať a pak se 100% jistotou „zopakovat“ vzdálenosti…. Stavěl jsem několikrát a to i aktivně……a pamatoval jsem si 1-2 distance. Víc jsem nedal. Nehledě na to, že celkem přesně – a nejen já – to odhaduji v optice. Někdo jiný se jen podívá "jen tak" a ví to….. Tož kritika tohoto rázu je úplně mimo mísu. Podle mě je to mnohem víc o uklidnění před výstřelem a také o určení síly větru, který nám má podle předpovědi foukat, než o těch kecech, kdo by měl držet dálkoměr a kdo ne.…. Zkusme se tentokrát během závodu zaměřit na dodržování standardních pravidel – zásobník mezi stanovišti mimo pušku, poloha střelce (spoušť za kolíkem) a zejména čas na stage.

_________________
Steyr LG 110 & Vortex Viper PST 2.5-10 x 32
Motto:"Je lepší si to posrat podle svýho, než podle toho, co ti raděj ty druhý"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 27. črc 2015 20:08:14 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 13:44:16
Příspěvky: 271
Bydliště: Praha
Máš pravdu Petře! Ale když je to tak nepodstatné, tak to může měřit kdokoliv. Já pouze napsal to, co si šušká už déle více střelců, takže jsem za toho zlého. Ale mě to nevadí, jinak bych to nepsal.

_________________
www.vetrovky.eu


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 206 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz