FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je čtv 28. bře 2024 19:33:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o startovném
PříspěvekNapsal: stř 23. bře 2016 22:20:15 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3300
Bydliště: Praha
Ano, je to tak, jak píšete, tady se kdokoliv chytne čehokoliv. Faktem je, že Cafta nikoho do ničeho nenutí.

Dalším faktem je, že díky činnosti Cafta, dostali všichni členové, kteří si o to řekli (svou účastí na MS), vybavení (bundy, dresy, trička, čepice...) a finanční příspěvek na startovné v celkové hodnotě, z které by asi někteří místní jedinci padli na znak (mnohonásobně víc, než kolik získá Cafta z poháru). A úplně stejně to bylo vloni. A úplně stejně to bude příští rok.
A jelikož i já jsem člen, který i díky podpoře Cafta jezdí například na MS, tak vzhledem k výše uvedenému považuji za fér, že jako klub pro Caftu uspořádáme jednou za rok závod, z kterého polovina startovného půjde zase na tyto účely.

A stejně ještě musím dodat, že mnohem větší význam než finanční profit pro spolek, má význam Pohár Cafta ve smyslu kvalifikace pro výběr české reprezentace. Tohle má být především způsob jak vybrat ty nejlepší z celé republiky, a proto je snaha pořádat tyto závody 1.) v nejvyšší kvalitě a náročnosti tratí 2.) po celé republice, aby nebyli znevýhodněni střelci z některých částí země. A zároveň by tyto závody měly určovat styl a být jakýmsi vzorem pro ostatní.

Ještě nejsou definitivně určeny všechny, ale stále počítám letos s 6 závody. Buď do poháru započítáme i MČR nebo se za Českou sklopku hlásím o pořádání dvou závodů.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o startovném
PříspěvekNapsal: čtv 24. bře 2016 12:56:47 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: stř 22. led 2014 15:21:32
Příspěvky: 1058
Bydliště: u Poděbrad
pytrs píše:
a určitě není problém pořádat sraz někde kde není voda záchod a žádné zázemí za startovné třeba 50kč


zářný příklad jsou například závody v Břežanech :lol: :lol:

_________________
dycky Steyr
dycky se přihlásím a dycky nepřijedu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o startovném
PříspěvekNapsal: čtv 24. bře 2016 13:16:38 
Offline

Registrován: ned 26. led 2014 20:55:55
Příspěvky: 564
Bydliště: Ulánbátar a Lužické hory
V PB muzes jit na zachod kde te napadne. Z hygienickych duvodu jasna deviza.
:)

_________________
AGN Vulcan Tactic .22 + Burris Timberline
FWB 800FT + BR Leupold Competition 45 × 45
HW100 FSB .177 + Burris Timberline
A ... "Nikdy nemluvim nepravdu" :) / Old Shatterhand /
Sedme pravidlo : "Nepokradeš"...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o startovném
PříspěvekNapsal: čtv 24. bře 2016 15:43:39 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 10:46:43
Příspěvky: 297
Bydliště: Ostrava
http://brbla.net/pohadky/o-budulinkovi.php :D :D :D
Omlouvám se za tuhle kravinu,ale je to samé jako když někdo kritizuje dohodu mezi pořadatelem a Caftou o pořadání závodu v Lipové.Asi je jasné že to nebude vyhovovat všem a to ať je to výše startovného,podíly z výběru nebo cokoliv jiného,ale to je přece jenom věc toho pořadajícího a je na každém jestli to svou učástí v závodě akceptuje nebo ne.U mě má Svako a Bedroš veliké uznání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o startovném
PříspěvekNapsal: čtv 24. bře 2016 21:59:35 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
Sportovec píše:
V PB muzes jit na zachod kde te napadne. Z hygienickych duvodu jasna deviza.
:)

A za to by vlastně měl být příplatek, a to se prosadí...:):):)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o startovném
PříspěvekNapsal: pát 25. bře 2016 9:08:21 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 7:45:39
Příspěvky: 676
Bydliště: Drozdov
Lui píše:
http://brbla.net/pohadky/o-budulinkovi.php :D :D :D
Omlouvám se za tuhle kravinu,ale je to samé jako když někdo kritizuje dohodu mezi pořadatelem a Caftou o pořadání závodu v Lipové.Asi je jasné že to nebude vyhovovat všem a to ať je to výše startovného,podíly z výběru nebo cokoliv jiného,ale to je přece jenom věc toho pořadajícího a je na každém jestli to svou učástí v závodě akceptuje nebo ne.U mě má Svako a Bedroš veliké uznání.



Tady někdo kritizuje dohodu mezi caftou a pořádajícím? Pokud máš na mysli mě, tak si přečti ještě jednou a POŘÁDNĚ co jsem napsal. ;) :) Nebudu se opakovat! Kuba i svako k tomu napsali vyjádření, tak jsem zase o něco chytřejší :) Startovné se každým rokem zvedá. Proč? Valná hromada to odsouhlasila, tak se to musí dodržet. To chápu. A co příští rok? Zase se zvedne startovné? Ano, je na každém ať uváží kolik je ochoten dát za startovné. Teď už vím že nejsem sám komu se nelíbí výše startovného. Svako a bedroš mají i mé velké uznání. Bez nich by tu na Moravě bylo téměř prd.

_________________
Anschutz 9015 FT Basic + MTC Viper Connect SL 3-12x24 SCB2
Slávie 631 (177)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o startovném
PříspěvekNapsal: pát 25. bře 2016 9:30:36 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 10:46:43
Příspěvky: 297
Bydliště: Ostrava
Žabáku kolik utratíš za jeden večer v hospodě? :roll: No a to máš zábavu jen na pár hodin a ještě ti bude na druhý den zle.Takhle to máš na celý den a dobrý pocit z příjemně strávené sobotě ti vydrží i celý týden. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o startovném
PříspěvekNapsal: pát 25. bře 2016 12:11:11 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 7:45:39
Příspěvky: 676
Bydliště: Drozdov
:lol: :lol: :lol: Teď jsi se trefil. :lol: Do hospody jdu jednou za čtvrt roku a to ještě přeháním! 300kč tam rozhodně nenechám. Jenže tady to není o tom kdo a kolik utratí v hospodě, ale proč se to startovné každým rokem zvedá a do jaké výše jsme ( jste) ochotni tolerovat. ;) Střílení mám jako koníčka. Neberu to tak že jdu závodit za každou cenu. Samozřejmě že se snažím co nejlépe umístit. Vo tom to taky je. :D Mám i jiného koníčka, tak pokud budu nespokojený natolik ať už se startovným či něčím jiným, tak bohužel se budu věnovat jemu. Střílení je zatím na 1. místě. Takové drž hubu a krok mě nejde. Pokud mě něco vadí či nejsem spokojenej, tak to dám vědět, ikdyž s tím nic neudělám. Kdyby startovné zúztalo jako vloni 200-250, tak bych ani nepípnul a jel bych. Teď váhám. Přijde mi to tak jako že vloni bylo startovné 200-250kč, tak proč to letos nezkusit zvednout zase o 50kč. Ikdyž se jedná jen o startovné na PC.

_________________
Anschutz 9015 FT Basic + MTC Viper Connect SL 3-12x24 SCB2
Slávie 631 (177)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o startovném
PříspěvekNapsal: pát 25. bře 2016 15:15:33 
Offline

Registrován: pon 27. led 2014 21:48:59
Příspěvky: 13
Pokud jde o me tak 300 je pro me uz na hrane, mozna za. Jsem delnik a moc si nevydelam. Zaznelo tu od nekoho ze startovny 200 za pul hodiny prace stoji. Jiste, kdybych vydelaval 400 za hodinu neresil bych to. Jenze pokud to nekdo bere tak ze 200 za pul hodiny vydelava kazdej tak si klidne svoji hodinku za startovny odpracuju na miste s tim problem nemam.... Realita je ovsem nekde jinde. Osobne raci pojedu do Vojtechova za 50Kc na pratelskej sraz nez za 300 Kc na pohar.

_________________
Weihrauch HW100S .177 + Burris Timberline


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o startovném
PříspěvekNapsal: pát 25. bře 2016 16:58:35 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
Teď si to přesně napsal, 300 je dost, za pade nebo za dara můžu chodit někam kde po mě nebude nikdo chtít třeba nájem....teoreticky když nebudu mít kde, tak můžu na hoďku za kilo na nějakou střelnici...Je mi jasný že ne každý má třeba 200 za hodinu. Ale nemyslím si že pohár Cafta je za ty peníze nějaká nuda. Kluby se předhánějí se zázemím, s občerstvením a i dráha si myslim stojí za to. Nehledě na to zkusit se vyrovnat naší střelecké špičce stojí za to a to nepočítám ceny či případnou tombolu. Pokud je možnost volby,je to dobrý. Pokud ne, nedivím se že se cena nelíbí.



Moje vize byla taková,že by kluby sdružovaly střelce ve svém okolí pořádali si tréninky a srazy. Tudíž by si všichni užili a záležilo by na jednotlivci zda vyzkouší svůj um na nějakém pohárovém závodě i za víc peněz....Ale to je moc velká fantazie...

Neznám přesně funkci jednotlivých klubů ,ale jediný kdo o sobě dává dostatečne vědět je Cac, kde to asi i snad "funguje"...U nás jsem to probíral se Zipem ale nedáme to časově....


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz