FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je čtv 28. bře 2024 22:30:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o startovném
PříspěvekNapsal: úte 22. bře 2016 21:38:32 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 11:42:43
Příspěvky: 1776
Bydliště: Praha
Pokud je cílem tvých příspěvků způsobovat rozbroje a šarvátky, běž si to dělat na druhé fórum, kde je to na denním pořádku.

Zatím to přijmi, jako přátelské upozornění.

_________________
https://www.air-chrony.com (střelecké chrono)
https://www.tactical-evo.com (příslušenství pro střelce)

Vždy bojuj do poslední sklopky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o startovném
PříspěvekNapsal: úte 22. bře 2016 22:05:54 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pon 27. led 2014 8:23:47
Příspěvky: 473
Bydliště: Lipová
:lol: Když už jsme v tom ujasňování názorů,bylo by zajímavé prodiskutovat, proč mají
největší starost o prosperitu klubů HFT ti,kteří žádné akce neorganizují a počítají a počítají.......


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o startovném
PříspěvekNapsal: úte 22. bře 2016 22:11:12 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 13:21:48
Příspěvky: 487
Bydliště: F-M
:lol:

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=LxVIt_V3jJc
Steyr, Vortex


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o startovném
PříspěvekNapsal: stř 23. bře 2016 6:05:15 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 19:54:15
Příspěvky: 287
Bydliště: Drahanská vrchovina
Všem, kterým se nelíbí startovné Poháru CAFTY, doporučuji ať se stanou členy. V tomto případě, nepovažujte členský příspěvek za podporu CAFTY, ale jako vstupenku na valnou hromadu kde máte právo přímo cokoli navrhovat a schvalovat.

Členům DLK, kteří nesouhlasí s rozdělením startovného za PC a nepřijedou, to nebudu mít za zlé. Když jsem souhlasil s pořádáním závodu Poháru Cafta v Lipové, tak jsem se jich neptal co oni na to. Závod PC v Lipové organizuji se Svakem a s dobrovolníky.

Osobně si myslím, že peníze z Cafty slouží členům a o tom jak se nima naloží musí Cafta vést záznamy, do kterých má každý člen právo nahlédnout.
To, že se z peněz podporuje reprezentace je v pořádku, jsem vlastenec a fandím své reprezentaci.
Je jenom na nás jak budem dobře střílet a tímto se prostřílet na závodech PC do reprezentace, doufám, že se mi to někdy podaří :lol:


Naposledy upravil Bedroš dne stř 23. bře 2016 19:24:47, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o startovném
PříspěvekNapsal: stř 23. bře 2016 12:12:20 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pon 27. led 2014 8:23:47
Příspěvky: 473
Bydliště: Lipová
K tomu,zda podporovat CAFTU nebo ne,jet na závod poháru CAFTA či ne, bych chtěl říct
svůj názor také z hlediska pořadatele a také člena DLK.HFT mám rád mimo jiné také proto,že tento
dokonce zábavný sport je vhodný i pro starší lidi,kteří nehodlají jen sedět doma u televize.
Pro mne už je ambice dostat se na repre špičku za svým nenávratným zenitem.Přesto se chci
v tomto sportu angažovat co mě síly postačí.Konkrétně tím,že budu pomáhat s organizací srazů
a závodů.S CAFTOU i bez CAFTY.Jen s tou CAFTOU mě to více baví,protože chci aby klub DLK
se účastnil celorepublikových akcí,kde se ať už chceme nebo nechceme, soutěží ve vyšší HFT lize.
A střelci DLK se těchto soutěží mohou s klubovou hrdostí účastnit.Uzavřít se v klubu by mne
nebavilo.Jen si tak hrát na soutěžení bez nějakého cíle.I bez té CAFTY organizujeme v DLK soutěžní
i nesoutěžní srazy,podotýkám s co nejmenšími fin.náklady,takže kterému HFťákovi je soutěžení
proti srsti, může se tam dostatečně vyřádit.I tyto srazy organizuji rád,když vím,že to pomůže
alespoň jednomu střelci zařadit se do té vyšší ligy.A když nezbude ani ten jeden, tak budu v HFT
také aktivní,akorát budu nas.raný.Možná jsem podle některých naivní,idealista, ale jinak to neumím. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o startovném
PříspěvekNapsal: stř 23. bře 2016 13:23:05 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 19:45:46
Příspěvky: 299
Bydliště: tam v lese pod horami
dlouho jsem tu nic nepsal a nezůčasnoval se debat ,ale toto mně celkem zaujalo díval jsem se do kalendáře akcí pro rok 2016 a pokud se nepletu tak na Moravě pořádají závod pro Cafta jen 2 kluby
nebo přesněji řečeno Lipová nevím jestli je to DLK nebo samostatně Lipová je mi to uplně jedno a Jeseník .
Takže těchto dvou se to asi nejvíce týká a ti s tím co bylo ujednáno souhlasí tak asi není co řešit.
Když se bude odvádět půlka pro Caftu tak se to tyká asi toho klubu a Cafty ostatní nečlenové Cafta normálně zaplatí startovné a co se děje s těmi penězi je vždy v zájmu klubu.
A to jak Cafta pomůže klubu nebo nepomůže řeší zase ti kterých se to netýká to je akorát pro zasmání.

Nedá se nic jiného než souhlasit s příspěvkem Svaka:
:lol: Když už jsme v tom ujasňování názorů,bylo by zajímavé prodiskutovat, proč mají
největší starost o prosperitu klubů HFT ti,kteří žádné akce neorganizují a počítají a počítají.......

:lol: :lol:

_________________
Steyr LG 110 FT - Sightron 4-12x40 HHR
Steyr LG 110 FT Guntuning - Sightron 4-12x40 HHR


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o startovném
PříspěvekNapsal: stř 23. bře 2016 16:52:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 7:45:39
Příspěvky: 676
Bydliště: Drozdov
Tohle je vlákno " DISKUZE O STARTOVNÉM " a fórum slouží pro účel, aby se tu diskutovalo. Samozřejmě ve vší slušnosti. Bez napadání a osobních urážek. Tak tu může napsat i ten koho se CAFTA či pořádání HFT závodů přímo netýká. Nebo ne? :D
Pýtrs: Pokud se vedení Cafta a vedení klubu třeba Jeseník domluvilo na částce kterou klub odvede pro CAFTA, tak je to v pořádku. Já to o víkendové diskuzi ve Vojtěchově pochopil, tak že Cafta nařídila klubům pořádající závod pro CAFTA vybrat 250 - 300 kč a z toho odevzdat 50%. Kdyby se takto vedení Cafta a vedení klubu předem domluvilo, tak je to v pořádku, ale bylo nařízeno! Kur.a já s nařizováním mám problém i v práci. Jak mě někdo něco nařídí, tak se to ve mě šprajcne. :lol: S Nařízením Cafta nesouhlasím, ale respektuji. Jestli se s tím vyrovnám je můj problém. :( :D Každým rokem se startovné zvedá a pokud to takto půjde dál, tak za 2 roky bude startovné třeba 500kč a to fakt nedám. Zas tak bohatej nejsem. Už i těch 300kč je dost. Pro někoho ne pro někoho ano. Jen diskutuji! :D Chtěl jsem jít střílet, ale prší tak se musím nějak zabavit. :D

_________________
Anschutz 9015 FT Basic + MTC Viper Connect SL 3-12x24 SCB2
Slávie 631 (177)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o startovném
PříspěvekNapsal: stř 23. bře 2016 17:21:53 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 19:45:46
Příspěvky: 299
Bydliště: tam v lese pod horami
problém je že se každej chytá sloviček nařízeno,domluveno ,dohodnuto atd.nakonec Cafta asi žádný klub nijak nenutí aby pořádal závod pro ni NE?
je to jen na klubu jestli bude pořádat a kolik bude odvádět
nemám strach ,že se bude startovné nějak razantně zvyšovat ty 3kila bude určitě strop a pokud to půjde tak každý klub muže startovné snižit
a určitě není problém pořádat sraz někde kde není voda záchod a žádné zázemí za startovné třeba 50kč, ale všichni chtějí nějakou kulturu

_________________
Steyr LG 110 FT - Sightron 4-12x40 HHR
Steyr LG 110 FT Guntuning - Sightron 4-12x40 HHR


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o startovném
PříspěvekNapsal: stř 23. bře 2016 18:46:46 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 7:45:39
Příspěvky: 676
Bydliště: Drozdov
CAFTA žádný klub nenutí pro ni dělat závod to vím. ;) :D

_________________
Anschutz 9015 FT Basic + MTC Viper Connect SL 3-12x24 SCB2
Slávie 631 (177)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o startovném
PříspěvekNapsal: stř 23. bře 2016 19:58:21 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pon 27. led 2014 8:23:47
Příspěvky: 473
Bydliště: Lipová
Ať už je chápáno stanovení startovného pro pohár CAFTA jako nařízení nebo nějak jinak,
skutečnost je taková,že výše startovného byla navržena na valné hromadě CAFTA ve Stárkově,
kde byli přítomni někteří zástupci pořádajících klubů,potažmo z DLK.Z DLK námitku nikdo nevznesl,
včetně mne. Neměl jsem připravenou jinou variantu,kterou bych byl schopen obhájit.I když jsem
zastáncem CAFTY,nejsem zastáncem direktivní politiky CAFTA ve vztahu k jednotlivým klubům
od samého začátku.Protože jsem členem CAFTY a nebyl jsem proti,respektuji pro rok 2016 stanovenou
výši startovného na poháru CAFTA.Takže výše startovného nebyla tak docela určena nařízením.
A ve Vojtěchově jsem se jasně přihlásil k názoru,že výše startovného by neměla být určována
vůči klubům jakýmkoliv usnesením valné hromady nebo předsednictvím CAFTA, ale dohodou s kluby.
Tak,aby představitelé klubů mohli svým členům a dalším střelcům,kteří jezdí na závody,odpovědně
vysvětlit,proč bylo startovné v daném roce stanoveno v takové a takové výši.
To jenom na vysvětlení.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz