FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je čtv 28. bře 2024 13:55:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 23. lis 2016 12:36:11 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. bře 2016 6:19:23
Příspěvky: 66
Bydliště: Znojmo
zrovna jsem volal k nam na oddeleni a tajne doufal, ze nebudu "prvni"... bohuzel JSEM ;). Prej zapisuji jen A-C, tak jsem slusne odpovedel, ze by to nejak jit melo... a mam volat za hodinu, prej se musi podivat jak presne to je v zakone napsane... doufam, ze nejaky kolega to tam uz delal, protoze ani to "F" neni v oficialnim seznamu zkusebny, jak pise Kubajzz.. mam sice vytistenou stranku, ale jak to dopadne uvidim... kdyz tak si ji nekdo zapisete k sobe a prevezete mi ji na MS :lol:

EDIT: tak jsem zpet PČR. Je těžké být první :-)
"...Tady vam chybi cislo zbrojaku... Ja nemam zbrojak... Když nemáte zbroják jak Vam muzeme vydat ézpéčko..." kdyz to shrnu, tak po 20min badani a konstatovani, ze za 10let co tam pan sedi (a vedle byli dlasi dva) se s tim jeste nesetkal, to uzavrel tim, ze to stejne budou posilat na kraj, at mu tam necham zadost, fotku a kolky... co jsem cetl zakon o zbranich pri vyplnovani formulare, tak jsem vyplnil druh zbrane PLYNOVA. To podle nich, ale neni, tak ani nevim, co tam vyplni a je mi to asi fuk... snad to v Brne uz kluci z HFT registrovali a na PČR budou vedet = pas vystavi.
Takova poznamka, zrejme jsou tady zvykli na tezke vojenske kalibry, protoze kdyz bral flintu do ruky, tak zmacknul jednou rukou hlaven s kartusi a druhou rukou chytnul za spoust... jsem mel skoro infarkt... doufam, ze to Walther rozdycha... zjistim az zitra... mit uplne plovouci hlaven, tak nevim, nevim :oops:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 23. lis 2016 16:11:11 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: sob 17. led 2015 20:25:12
Příspěvky: 268
Bydliště: Frýdek-Místek
S tou hlavní jsem měl stejný pocit :evil: .Jako druh zbraně mi napsali vzduchovka bo je tam pry mala kolonka na vzduchovou pušku :lol:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 30. lis 2016 10:59:00 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3299
Bydliště: Praha
Tak jak to ve Znojmě dopadlo? :)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 30. lis 2016 11:52:13 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. bře 2016 6:19:23
Příspěvky: 66
Bydliště: Znojmo
...Vás nepotěším, stále kvoká, stále kvoká... :lol:
a ve skutečnosti nevím, zatím se neozvali (brali si číslo). Žiju v tom, že na to mají 30 dnů, a já to potřebuji v červnu, takže by to měli stihnout :-). Předpokládám, že nevolají, když není extra průšvih a mám být sám aktivní, jen mě to díky termínu moc netrápí. Dám jim ještě chvilku, a když se neozvou, příští pondělí odpoledne je testnu telefonem. Je v tom 2x pošta, 2x PČR, tak to nějaký den zabere i kdyby vše vyřizovali obratem... Rovněž předpokládám, nějakou veselou hlášku při předávání EZP, takže se rád podělím se čtenáři fóra :-).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 07. pro 2016 13:34:52 
Offline

Registrován: ned 25. zář 2016 18:51:48
Příspěvky: 50
Buduci rok sa chystam na ME v FT do Nemecka, takze mam par otazok na skusenejsich cestovatelov. (cestou na MS v Taliansku som to neriesili)
1. Ako je na tom oddelenie Zbrani... PCR na Pankraci v Prahe? Zda sa ze skoro cela Praha spada pod toto oddelenie.
2. Na Steyr LG110FT nie je ziadna znacka (skusebny) okrem modelu zbrane, kalibru a vyrobneho cisla. <F> sa dava len 7.5J verze ale tato ma od vyroby 16J. Varga tu zbran pri importe nijak neoznackoval a dokonca nemam od neho ani peciatku v zarucnom liste, kde je jedina informacia o vykone zbrane. Uvitam akekolvek skusenosti pri ziadosti pasu na neoznackovany Steyr.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 07. pro 2016 13:54:37 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. bře 2016 6:19:23
Příspěvky: 66
Bydliště: Znojmo
Vyzvednuto, už můžeme rezervovat lístky na trajekt :twisted:. Předávka proběhla ve spěchu, bylo tam dnes hodně lidí.


Naposledy upravil Hony dne stř 07. pro 2016 18:32:56, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 07. pro 2016 14:38:34 
Offline

Registrován: sob 25. led 2014 0:50:04
Příspěvky: 349
Bydliště: Trnava
Igi, skus sa pozrieť zo spodu, na začiatok drazky pre príslušenstvo. Býva tam niekedy značka skúšobne celkom dobre zasita.

_________________
Steyr LG110 + NS Diamond 10-50x60
Steyr Challenge Field Target + Vortex Viper PSTII 2-10x32

http://www.ft-hft.sk


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 07. pro 2016 15:55:40 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 13:21:48
Příspěvky: 487
Bydliště: F-M
Mám 2x Steyr a na obou je značka zkušebny v drážce pro palmrest.
V

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=LxVIt_V3jJc
Steyr, Vortex


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 07. pro 2016 19:21:53 
Offline

Registrován: sob 25. led 2014 0:50:04
Příspěvky: 349
Bydliště: Trnava
Na jednom mám aj ja v drážke a na druhom vedľa výrobného cisla.

_________________
Steyr LG110 + NS Diamond 10-50x60
Steyr Challenge Field Target + Vortex Viper PSTII 2-10x32

http://www.ft-hft.sk


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 08. pro 2016 19:13:43 
Offline

Registrován: ned 25. zář 2016 18:51:48
Příspěvky: 50
Na moje velke prekvapenie, moja zbran ma "neposkvrnenu" drazku. Nad vyrobnym cislom je len kaliber. To snad aby som s tym radsej na policiu ani nechodil, lebo si to tam rovno nechaju.... Ked sa mozem spytat, aku znacku tam mate? Klasicke "T"?

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz