FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je úte 16. dub 2024 21:43:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Podpořme dobrou věc.
PříspěvekNapsal: stř 27. led 2016 12:53:55 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 10:46:43
Příspěvky: 298
Bydliště: Ostrava
Dar 500 kč posílám měsíčne pro http://www.rekonstrukcestatu.cz/cs kvůli své budoucnosti a budoucnosti svých dětí. http://www.novinky.cz/domaci/392958-ces ... rupci.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podpořme dobrou věc.
PříspěvekNapsal: stř 27. led 2016 13:45:37 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3308
Bydliště: Praha
Počkat, apríl ještě nebyl. Tys těmhle sluníčkářům fakt poslal pětikilo? :shock:

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podpořme dobrou věc.
PříspěvekNapsal: stř 27. led 2016 16:32:17 
Offline

Registrován: ned 26. led 2014 20:55:55
Příspěvky: 564
Bydliště: Ulánbátar a Lužické hory
Kazdej ma jinou zivotni filozofii. Nekdo treba Cafta za petikolo a nekdo Caftu i Slunickare.

Ve vysledku je jedno komu "obetujes" petikilo, zasadni je abys jej daval rad ...

Spis me nejni jasny proc to tema je zde.

_________________
AGN Vulcan Tactic .22 + Burris Timberline
FWB 800FT + BR Leupold Competition 45 × 45
HW100 FSB .177 + Burris Timberline
A ... "Nikdy nemluvim nepravdu" :) / Old Shatterhand /
Sedme pravidlo : "Nepokradeš"...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podpořme dobrou věc.
PříspěvekNapsal: stř 27. led 2016 17:12:35 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 10:46:43
Příspěvky: 298
Bydliště: Ostrava
Kubajzz píše:
Počkat, apríl ještě nebyl. Tys těmhle sluníčkářům fakt poslal pětikilo? :shock:

Asi víš něco co já ne.Ven s tím. :P „Významné místo připadá i platformě Rekonstrukce státu, a to nejen z hlediska zákonů, které se podařilo prosadit, ale také motivováním řady slušných lidí, že stojí za to se korupci postavit,“ řekl Bureš.

Rekonstrukce státu přispěla například ke služebnímu zákonu nebo k zákonu o zveřejňování smluv na internetu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podpořme dobrou věc.
PříspěvekNapsal: stř 27. led 2016 18:56:20 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3308
Bydliště: Praha
Vím jenom to, co jsem se rychle kouknul.
Je to spolek všelijakých netáhlů z neziskovek, u kterých ale to, že netvoří zisk, ještě neznamená, že se na tom nedá dobře namastit kapsa.
Například ti z "Oživení" dříve byli ekoaktivisti, zaměření na cyklostezky, což je spolu s EU dětskými hřišti nejlepší způsob, jak si do kapes spřátelených firem přeposílat dotace. Podotýkám, že za cyklostezky, které vedou odnikud nikam a projede po nich pár lidí za rok, se u nás utratily miliardy. To už stojí za to si zaplatit nějaký Auto-mat a podobné cyklopošuky. Dále "oživovali" městská centra, rozuměj - to jsou ti kvůli kterým máš na cestách retardéry, modré zóny, zúžení a podobné vymoženosti.
Akorát mezi cykloneziskovkami už začíná být velká konkurence, dětská EUhřiště už se nikam nevejdou, tak si tentokrát našli boj proti korupci.
Mimochodem mají 4 zaměstnance, vybrali za rok 6,5 mega a na platech si rozdali 2,6 + 2,8 za jakési ostatní služby. To je slušný, ne? A ty jim posíláš pětikilo...

Vsadím se, že tihle nikdy nechodili do práce (jsou to samí koordinátoři, lektoři, analytici a poradci), normálně by se neuživili, tak se zaměřili na profesionální konání dobra, ať chceš nebo nechceš. Tihle tě prostě dovedou do ráje, i kdyby tě tam měli dohnat klackama.

Na ty ostatní neziskovky jsem se už nedíval, protože na to ani nemám chuť.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podpořme dobrou věc.
PříspěvekNapsal: stř 27. led 2016 19:23:37 
Offline

Registrován: ned 26. led 2014 20:55:55
Příspěvky: 564
Bydliště: Ulánbátar a Lužické hory
Neni Obcanske sdružení neziskovka ? :).
Dnes je to uz prejmenovany.. :).
V podstate kazdy strelecky klub je pod MV pres OS.
Cafta na tom nebude jinak bo se pletu :)
Jako podnikatelsky subjekt muzete žádat o ty dotace ...

_________________
AGN Vulcan Tactic .22 + Burris Timberline
FWB 800FT + BR Leupold Competition 45 × 45
HW100 FSB .177 + Burris Timberline
A ... "Nikdy nemluvim nepravdu" :) / Old Shatterhand /
Sedme pravidlo : "Nepokradeš"...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podpořme dobrou věc.
PříspěvekNapsal: stř 27. led 2016 20:39:35 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 10:46:43
Příspěvky: 298
Bydliště: Ostrava
Ale no tak Kubo,že by závist tebou lomcovala. :D Moje ředitelka má minimálně 1 mega ročně příjem a vypadá to že naše firma pod jejím vedení zkrachuje a nikomu to nevadí.Pokud ti čtyři měli každý 650 000 za rok před zdaněním,tak na vysokoškoláka je to tak akorát.Za ty cyklostezky jsem vděčný.Zrovna v Ostravě se otevřela nová okolo Ostravice a vede až do Beskyd.Zaplaceno z EU,mě jako blbého zaměstnance co musí platit daně a nemůže si je odečíst jako třeba živnostník to jenom potěšilo.Ohledně retardérú a blbého zúžení vozovky jsem dokonce byl protestovat na magistrátu OV,protože jezdím z patnáctimetrovým busem,ale byla mi předložena EU směrnice kde je to vyloženě nařízeno tak jako třeba blbá padesátka v obci,ale po havárii v Ostravě kdy tam smetl řidič dva důchodce jsem pochopil že to není až tak bezdůvodné jak se zdá.
Projekt Rekonstrukce státu
Devatenáct nevládních organizací se spojilo, aby společně prosadili přijetí devíti konkrétních zákonů. Rekonstrukce státu je tak největšího lobbingová akce nevládních organizací v novodobé české historii.
Politika bez tajných sponzorů
Majetková přiznání politiků
Smlouvy na internetu - splněno
Zrušení anonymních akcií - splněno
Konec trafik ve státních firmách
Odpolitizování státní správy
Nezávislé vyšetřování korupce
Zákony bez přílepků(vkládaní paragrafů na poslední chvíli) - splněno
Rozšíření pravomocí NKU
Navíc se podařilo prosadit služební zákon oproti paskvilu který navrhoval senát.Na jeho základě skončila paní Vitáskovou z Erú.Její solární tunel je všeobecně znám a nevýhodný výkup solární el. zaplatíme my všichni ne EU.Nekradu a sám nechci být okrádán,tákže pokud by mi nějaký "netáhlo" ukázal výsledky jako tenhle projekt tak mu pošlu pětikilo nejen tento ale i příští měsíc. :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podpořme dobrou věc.
PříspěvekNapsal: stř 27. led 2016 22:15:04 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3308
Bydliště: Praha
Tak závist snad ani ne. Tyhle neziskovky si ty milióny od tebe stahují přes státní rozpočet, ale jestli máš pocit, že se jim ještě navíc hodí to tvoje pětikilo, tak je to tvoje věc, jsou to tvoje prachy.
Prostě můj pocit je, že hned 19 nějakých neziskovek ucítilo možnost přijít k nějakým penězům, tak se do toho dali.
Naštěstí jich nejsou stovky, jako těch neziskovek, co nám tady vytvoří ráj skrze integraci muslimů.

Některé ty jejich body jsou úplná blbost, a například takové zrušení anonymních akcií je podle mě další odkrojené kolečko salámu k omezení občanských svobod. A oni se ještě chlubí tím, že je to jako splněno... Podle mě nemůžou být tak blbí, aby nevěděli co dělají.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podpořme dobrou věc.
PříspěvekNapsal: čtv 28. led 2016 1:02:34 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 10:46:43
Příspěvky: 298
Bydliště: Ostrava
Kubo ty snad ani nežiješ v Česku. :D http://zpravy.aktualne.cz/domaci/cesko- ... le:688711/ Tolik k vysvětlení anonymních akcii. :mrgreen: A proč devatenáct neziskovek? Na Rittiga,Kelnera,Babiše a spoustu jiných politických miliardářů chceš jít jen s jednou organizací?Opakuju,byl jsi tady posledních dvacet let? Já teda na pocity moc nedám,radši mám fakta.Třeba že 690 miliard náš stát utratí ve smlouvách, na které není vidět.Počítám tak že padesát procent z této částky bude předražení zakázek. :oops: :evil: :cry:
Tákže dokud si někde nepřečtu že projekt Rekonstrukci státu vedou zločinecké organizace za účelem vlastního obohacení,tak do té doby je budu maximálně podporovat.Ale to je samozřejmě na každém z nás jak se k tomu postaví. 8-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podpořme dobrou věc.
PříspěvekNapsal: čtv 28. led 2016 7:57:07 
Offline

Registrován: ned 05. říj 2014 20:51:32
Příspěvky: 286
Bohužel tyhle organizace jsou jen další černé díry kde si pár lidí namastí kapsy .
Ale jsou to tvoje prachy tak si s nima dělej co chceš Já bych je raději prohnal ve formě olova hlavní :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz