FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je čtv 28. bře 2024 14:47:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Otevřená mířidla.
PříspěvekNapsal: ned 13. led 2019 22:01:43 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
To nejsou žádné spory, tady se snaží vyřešit takřka neřešitelné. Z mého pohledu "MP" ,"CP" , "ZP" je jedno jaký. Pokud se ho chci zúčastnit tak se budu snažit abych dopadl co nejlépe. Pokud ne tak si mohu doma střílet na plechovky. Jdu do toho protože mě to baví a abych ukázal že umím střílet... Se zjištěním že mě hendikepuje vlastní puška se za "a budu muset smířit, "b koupím novou super lepší, "c budu tunit,tunit,tunit a budu mít radost že jsem přestřílel někoho s variantou b.
Je to drsné když nastoupí proti sobě Gamo a třeba HW ale to prostě nejde vyřešit. To musí dotyčný vyřešit sám zda chce na 20m trefit slona nebo pětikorunu. Pak je tu ještě "štěstí"
Jinak za mě : kategorie recoiling - pružina ať vinutá nebo plynová, bez zákluzu a protiběžných pístů, jedno jaké váhy. Těžká puška - možný problém u povinných poloh.Lehká - skáče v leže....
mířidla: pokud chci řešit ,tak kategorie "otevřená" to jest hledí se zářezem a muška libovolného tvaru. Dioptr bych přiřadil k optikám. Kdo ho má, ví proč.
ps: v pravidlech slovo "a podob" nelze použít.
Omlouvám se že se vám do toho montuji....A nic ve zlém Bedroši ,proč sis dal plynovku když chceš retro? Ale fandím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Otevřená mířidla.
PříspěvekNapsal: ned 20. led 2019 18:16:23 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 19:54:15
Příspěvky: 287
Bydliště: Drahanská vrchovina
Mám vinutou pružinu. Jen jsem psal, že budu tolerovat plynovou.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz