FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je čtv 28. bře 2024 13:45:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 7:46:58 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 18:18:27
Příspěvky: 181
Bydliště: u Brna
Blbě to chápeš. Žádný tlaky nejsou. Když si teď ve Vojtěchově čistě teoreticky tu medaili jako stavitel vezmu, tak nikdo neřekne ani popel.

_________________
Steyr 110 + Sightron SI
www.hft-brno.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 8:20:17 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3299
Bydliště: Praha
Tak nic si nepřeju víc a jsem rád, pokud to tak je, protože všelijakých narážek na téma kdo by měl a kdo by neměl stavět a podobně, jsem už za ty roky slyšel víc než dost. A byl bych nerad, kdyby se tím stavitelé nechávali do budoucna ovlivňovat.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 13:27:29 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 13:21:48
Příspěvky: 487
Bydliště: F-M
Kubajzzi založ si na obecné principy vlastní vlákno tady seš OT.
Dále jen k závodu Moravského poháru.

Já být moderátor tak toto vlákno které jsem založil promažu.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=LxVIt_V3jJc
Steyr, Vortex


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 14:58:48 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3299
Bydliště: Praha
No, ke kritice tady vyzval dotazem na negativa Kicmis dvě strany zpět, jinak bych nic nepsal. Tak tedy pardon, vím, že se to špatně snáší, netušil jsem, jaké to vzbudí vášně.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 16:21:05 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 7:45:39
Příspěvky: 676
Bydliště: Drozdov
Už se to tady několikrát řešilo a stejně to nemá řešení kdo má stavět a kdo ne. Nikdo tady nikomu nic nezakazuje a ani neznevýhodňuje. Bylo to jen naše dobrovolné rozhodnutí. Na jednu stranu dát si s tím práci a udělat závod ,postavit trať a potom se neklasifikovat je na hovno. Na druhou stranu zase postavit trať, pamatovat si vzdálenosti a potom si stoupnout na bednu taky není vůči ostatním fér. Co je lepší????? No je vidět že to nemá řešení. Pokud ale někdo chce postavit trať a nenechá se klasifikovat je jen jeho věc a jeho rozhodnutí. Není třeba mu to vyčítat! Ale respektovat. To že má nejvíc bobů a nepostaví se na bednu za ten závod, ale nechá si to započítat do celkového hodnocení neznamená že má vyhranej celej Mor. Pohár. To se musí snažit víc. ;) Když se budeme navzájem víc respektovat, nehádat se a necháme to na každém klubu či osobě jak uzná za vhodné, tak nám bude mnohem líp!!! :D

_________________
Anschutz 9015 FT Basic + MTC Viper Connect SL 3-12x24 SCB2
Slávie 631 (177)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 16:57:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 18:18:27
Příspěvky: 181
Bydliště: u Brna
Pěkně napsáno. Naprostej souhlas.
Já osobně jsem byl ze stavby vždycky tak dopletenej, že jsem si s jistotou pamatoval tak 4 sklopky.

_________________
Steyr 110 + Sightron SI
www.hft-brno.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 17:23:19 
Offline
Moderátor

Registrován: stř 12. bře 2014 20:19:47
Příspěvky: 850
Bydliště: Havířov
Můj dotaz tady rozpoutal opět vášně. Plně stojím za tím co napsal Svako a PetrŠ. Jednotlivé závody jsou plně v režii pořadatelů a také na dohodě klubů pořádajících Moravský pohár 2018.

Mrzí mne, že tady vznikají žabomyší války a nikdo neřeší proč každým rokem ubývá střelců, jak HFT více zpopularizovat.
Proč tu máme růžové a modré forum, stránky Cafta, WHFTO, proč jsou tady skupiny Alexus, Jelen tým, Cafta, ostatní kluby, přitom jsou to všichni milovníci vzduchové střelby a střelby HFT.

Je rozdíl zda se řekne staviteli tratě "Je to na ho... , máš to špatně" nebo říci "Bylo by lepší to udělat tak a tak přinese to to a to", jak to zaznívá na forech a pak to vyvolává vlny emocí.

Prosím o ukončení diskuse v tomto foru Skalice a případné náměty a odpovědi pište do příslušných témat.

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 18:30:47 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 11:42:43
Příspěvky: 1776
Bydliště: Praha
Oldo, říkal jsem si, že to tady nebudu komentovat, ale teď už mi to nedá. A jako vždy nebudu politikařit, takže rovina.

Pokud se někdo vzdá ve prospěch jiného medaile a napíše do výsledkové listiny "trénink", je to jeho věc. Ale pokud si ten samý člověk připíše body (procenta) do "poháru" a ty se mu budou počítat, je to šaškárna a trapné gesto.

Zjevně není náhodou, že to je ten samý člověk, který odmítá přijmout a řešit protesty závodníků, takže čemu se vlastně divím.

A pokud se jedná o úbytek střelců HFT, tak to je další otázka... Jistě o tom budeme mluvit na VH. A jistě budeme mluvit i o tom, jak se kdo chová vůči spolku CAFTA, kterého jsme členy, sponzorům apod.

_________________
https://www.air-chrony.com (střelecké chrono)
https://www.tactical-evo.com (příslušenství pro střelce)

Vždy bojuj do poslední sklopky!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 18:50:05 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. led 2014 9:16:14
Příspěvky: 272
Ostatní to ale vidí jinak dle komentářů a seznamu přihlášených. Za šaškárnu bych považoval pohár Cafty a za trapné gesto snahu manipulovat lidmi, kteří mají vlastní názory a rozum.

_________________
Odkaz: John Steele.
Odkaz na stránky JelenTeamu.

,,Nechť má Bůh slitování s mými nepřáteli, neboť já je mít nebudu.´´
George S. Patton


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 18:50:37 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 7:45:39
Příspěvky: 676
Bydliště: Drozdov
:lol: :lol: :lol: A jezdit na Moravu stavět trať, vyhrát závod a postavit se na bednu to není šaškárna? Nechat se poplácat po zádech jakej jsem borec. To bylo opravdu férové gesto a výhra. Jo sorry, to byla vlastně jen výpomoc. :lol: :lol: :lol: Taky jsem se chtěl udržet ale po tom co napsal mandy už ne.

_________________
Anschutz 9015 FT Basic + MTC Viper Connect SL 3-12x24 SCB2
Slávie 631 (177)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz