FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je čtv 28. bře 2024 16:04:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nové pol. hnutí na podporu střelců.
PříspěvekNapsal: ned 11. úno 2018 1:39:42 
Offline

Registrován: sob 27. led 2018 23:58:46
Příspěvky: 5
Vážení kolegové a příznivci všeho, co je kolem zbraní !
Dal jsem si strašlivý úkol. Jsem samorost, celý život jsem kašlal na politiku.Tedy celých 43 let, kdy jsem měl právo volit. Valil jsem tu svojí kuličku a do ničeho se nepletl. Jen jednou v životě jsem byl u voleb. No, a byl jsem po zásluze potrestán. ( Opoziční smlouva.) Nyní jsem na prahu vstupu do penze. A jsem stále více a více nasýřený na to, co se kolem nás děje. ( Slušnější výraz jsem, bohužel, nenašel.) Stát na nás používá tz. salámovou metodu. Kousek po kousku nám utahuje šrouby. Na nátlak několika kolegů, stejně smýšlejících jako já, jsme se rozhodli založit politické hnutí.
To, jak se my všichni snažíme bránit narůstajícímu tlaku ze strany státu, je nedostatečné. Na různých portálech výzvy, podpisové akce, atd, atd. No, díky za to všem, ale nestačí to.
Ano, jsou tu již i různé skvělé organizace, které brání naše zájmy, jako např. LEX ap. Těch pár poslanců, co nás podporují ? Jehla v kupce sena.
V tomto státě je cca minimálně MILION lidí, kteří mají co do činění se zbraněmi. S námi všemi, takto velkou zájmovou skupinou lidí by si přece jen tak někdo vytírat zadek neměl.
Je potřeba, aby takto velká skupina lidí měla zastoupení v zákonodárných orgánech a tak mohla prosazovat své zájmy. Jen tak je možné se bránit zlovůli. Politickou silou.
Celý zákon o zbraní a střelivu je na sračku. Je starý, nerespektuje dnešní stav věcí. Jeho pravidelné abgrejdy, usnesení a nařízení ho dělají ještě nepřehlednější. EU nás chce odzbrojit.
Pokud chceme změnu, musíme se bránit a jednat.
Pokouším se s několika lidmi založit POLITICKÉ hnutí na ochranu nás všech, co máme v erbu zbraň. Všechno, co se v minulosti pro to udělalo, je málo. Jen jednota a odpor na politické úrovni má naději na úspěch. Všechny ty dnešní spolky, sdružení, výrobce, prodejce atd je nutné sjednotit a na veřejnosti tak vystupovat. V jednotě je síla, známá větička, ale pravdivá.
Je to mamutí úkol, práce pro hodně lidí. Každé hnutí, jakékoliv, potřebuje vedení. Ne, já osobně nechci skončit v parlamentní lavici, na to jsem již starý. Ale je mnoho odborníků-střelců, co na to mají.
Je mi jasné, říkáte si, co blbne. Volby skončily nedávno. Ano, to pravda.
Celé politické hnutí chceme postavit na NÁVRHU nového zákona o zbraní a střelivu. Je to více jak stovka paragrafů, nařízení, doplňků atd. Týká se nás všech kolem zbraní. Nyní připravujeme www. stránky,
kde chceme do tvorby tohoto zákona zapojit co nejvíce lidí z jednotlivých zájmových skupin. Výrobce, prodejce, sběratele střelce, myslivce, policii. Zkrátka dát všem těmto lidem možnost se k zákonu vyjádřit a vznést své připomínky. Je to práce na dlouhé měsíce. A proto je nutno s touto prací začít co nejdříve. A pokud budeme jako pol. hnutí velká skupina lidí, jsem si jistý, že nás
rádi vyslechnou i nynější představitelé v parlamentu. Hlasy jsou hlasy. Piráti se do parlamentu dostali díky heslu legálního držení drog. Je to blbost, kterou nikdy neprosadí, ale dostalo je to do parlamentu a mají možnost si diktovat své zájmy.

Moje otázka zní: Budeš ochotný na svých stránkách pověsit výzvu a odkaz na naše WWW ?
Zapojit se případně do tohoto hnutí a podporovat ?
Již nyní hledáme pro jednotlivé kraje znalce a odborníky. Kdo má chuť pracovat a angažovat se, pošlete SZ.
Sbíráme nutných tisíc hlasů na zápis pol. hnutí na ministerstvu. Protokol bude ke stažení na www, nebo pošleme mailem.
Budu pravidelně informovat.
Nemůžeme nabídnout žádné peníze. Všechno platím ze své kapsy.

KOI41

Děkuji za odpověď, i negativní.
KOI41


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz