FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je čtv 28. bře 2024 23:52:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 276 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: CAFTA
PříspěvekNapsal: úte 27. kvě 2014 11:22:18 
Offline

Registrován: pon 27. led 2014 8:37:33
Příspěvky: 599
Nechci se do toho moc vměšovat, mám jn dvě věci:

1. Gratuluji k založení CAFTA. Možnost odvolávat se na nějakou národní/mezinárodní asociaci je vždy výhody při vyjednávání pozemků. Vím to z vlastní zkušenosti (je to jeden z důvodů, proč se zatím nic nekonalo v Jižních Čechách).

2. Jsem členem několika podobných organizací a ve všech platí, že členová mají výrazně levnější startovné než nečlenové na akcích pořádaných danou organizací. To by asi měla být cesta výhod pro členy a ne nějaké tričko nebo odznak. Resp. pro členy by zůstalo startovné např. 100 Kč, nečlenové, co si chtějí jen tak přijet zastřílet pak třeba 150 nebo 200 Kč
(jen tak mimochodem, ve všech těch organizacích, kterých jsem členem, je rozdíl na startovném roven 50% až 100% výše ročního členství , takže za jeden, maximálně dva závody se mi to členství vrátí. Z tohoto důvodu mi připadá výše členství v CAFTA poněkud neadekvátní. Ale chápu že toto se asi projedná až na první opravdu valné hromadě)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CAFTA
PříspěvekNapsal: úte 27. kvě 2014 12:45:48 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3300
Bydliště: Praha
Ano, naznačoval jsem to v předchozím příspěvku a přesně takhle, jak píšeš, to máme v plánu například za Českou sklopku jako klub. Nemohu však mluvit za ostatní vznikající kluby, tam je to na nich, do jejich vnitřních záležitostí jim CAFTA mluvit nebude.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CAFTA
PříspěvekNapsal: úte 27. kvě 2014 19:30:19 
Offline

Registrován: ned 02. úno 2014 9:05:03
Příspěvky: 67
Bydliště: Jč, Pha
Je ale pekny, ze se HFT v cechach stalo organizovanou skupinou, trochu to ve me evokuje i to ze by i zavody mely byt organizovane a ne ovladnute z casti anarchii.
Neni planovano treba z clenskych prispevku ohodnocovat stavitele trati? Ne ze bych to nekdy chtel delat, jen mi to prijde trochu fer, kdyz uz je to vse oficialni a povisene na organizovany sport a ne jen sraz, coz opet velice vitam.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CAFTA
PříspěvekNapsal: úte 27. kvě 2014 19:52:51 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3300
Bydliště: Praha
Jsem rád, že slyším, že se chceš také aktivně podílet na činnosti spolku, včetně pořádání závodů. Jakýmkoliv smysluplným návrhům se jistě nikdo bránit nebude, a k tomu abychom je probrali, budou sloužit právě členské valné hromady, na kterých je můžeš přednést.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CAFTA
PříspěvekNapsal: stř 28. kvě 2014 13:10:07 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. led 2014 12:38:08
Příspěvky: 189
Tak přihláška podána.
Opět musím veřejně přiznat, že tento počin kvituji a že případné problémy věřím, že se budou řešit v budoucnu.

Osobně musím říct, že když vezmu pouze ono zmiňované vyjednávání s úřady ohledně pozemků, protože tu v minulosti bylo "nedorozumění" s VP u nás v prostoru o kterém všichni víte, sem byl "dobrovolně donucen" ( pochop, že nebylo kde střílet a je nás na západě dost a nehodlám některé věci nechat ležet ladem ) si takový pozemek za nemalý peníz pronajmout.
Do budoucna si myslím, že kdyby CAFTA pomohla "jen" v tomto směru je to víc než dost, alespoň pro mne.
Nicméně věřím, že CAFTA přinese více věcí k dobru pro nás blázny 8-)

_________________
http://darkenknife.webnode.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CAFTA
PříspěvekNapsal: stř 28. kvě 2014 14:09:16 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: pát 24. led 2014 22:43:12
Příspěvky: 38
Už jsem tam také a tímto krokem se snažím vyjádřit svou podporu této organizaci.
Vím, že CAFTA potřebuje i krásné a uvědomělé střelce (což já určitě jsem). :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CAFTA
PříspěvekNapsal: stř 28. kvě 2014 15:34:28 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pon 27. led 2014 8:23:47
Příspěvky: 473
Bydliště: Lipová
Vzhledem k tomu,že CAFTA nemá dosud ve stanovách zakotvenu nižší organizační strukturu, zajímal
by mne názor předsednictva na tuto problematiku.Protože by se v podstatě mohly zakládat jednotlivé
regionální kluby, budu se snažit formulovat otázky na zjednodušených příkladech.

1.Jsem členem CAFTY a domluvím se s dalšími 4 členy(jak bylo prezentováno ve výkladu na stránkách
www.fieldtarget.cz/reporty/2014) a jako 5 členů CAFTY se rozhodneme založit klub.Tento klub bude
m u s e t mít v rámci působnosti CAFTY právní subjektivitu?

2.Pokud bude muset mít právní subjektivitu,budou muset být všichni členové tohoto regionálního klubu
také členy CAFTA?

3.Pokud budou v rámci působnosti CAFTY platit tyto výše uvedené body, uvažuje předsednictvo o
oddílové organizační struktuře tam, kde bude malý počet členů a budou chtít pořádat samostatné
regionální akce FT-HFT ?

Osobně mě stačí velmi stručné odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CAFTA
PříspěvekNapsal: stř 28. kvě 2014 17:22:21 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 11:42:43
Příspěvky: 1776
Bydliště: Praha
K této problematice se určitě rádi vyjádříme, nicméně dej nám, prosím, trochu času. Aktuálně řešíme mnoho administrativních úkonů, které je nezbytné udělat. Každopádně díky všem přihlášeným za zájem, podporu a podněty, kterými nás inspirujete.

_________________
https://www.air-chrony.com (střelecké chrono)
https://www.tactical-evo.com (příslušenství pro střelce)

Vždy bojuj do poslední sklopky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CAFTA
PříspěvekNapsal: stř 28. kvě 2014 18:30:49 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pon 27. led 2014 8:23:47
Příspěvky: 473
Bydliště: Lipová
:) Díky za zprávu,přihlášku jsem už podal, takže s tím určitě počítám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CAFTA
PříspěvekNapsal: čtv 29. kvě 2014 9:01:40 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: stř 22. led 2014 15:21:32
Příspěvky: 1058
Bydliště: u Poděbrad
Kubajzz píše:
Každý člen za to dostane tričko s logem CAFTA (orientačně 350,-), dále odznak (cca 100,-) a průkazku (cca 50,-). Práci a čas kolem nepočítám. Pokud něco zbyde (řádově nějaké desetikoruny), zůstane to na účtu a bude to použito k účelům, kvůli kterým byl spolek založen.


A jak to bude s vybraným vstupným ze závodů? bude to i nadále zůstávat organizátorovi, nebo to půjde na účet CAFTY ? to asi ne, když na něm budou řádově nějaké desetikoruny. :)
doufám, že zase svou otázkou nedráždím hada bosou nohou ( to bych nerad ), ale prostě bych rád věděl o CAFTĚ ( než do ní případně vstoupím ) trochu víc, to mi nemůže mít nikdo za zlé ;) .

_________________
dycky Steyr
dycky se přihlásím a dycky nepřijedu


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 276 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz