FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je sob 27. dub 2024 21:35:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 12. zář 2016 21:46:35 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3311
Bydliště: Praha
Dorazili jsme domů po půlnoci po šesti hodinách jízdy přes Drážďany, ale tento víkend stál vážně za to.
Pro mě byla celá akce především poučením, jak přistupovat k pořádání podobných událostí v budoucnu.
Na tuto roční dobu organizátorům neuvěřitelně vyšlo počasí, když bylo krásně slunečno, bez větru a padaly teplotní rekordy.
Co se týká organizace, tak závody proběhly plynule bez problémů. Nevšiml jsem si zádrhelů a sečtení výsledků prostě trvá nějakou dobu.
Měl bych jednu připomínku - bývá zvykem, že na podobných závodech je na trati pro střelce k dispozici voda na pití - v neděli to už organizátoři napravili. A druhá, vážnější připomínka se týká modré trati. Byla taková nějak jednotvárná a připadalo mi, že svou obtížností neodpovídala levelu mistrovského závodu. Podle zápisu tam byla například 40mm sklopka na 26 metrů, kterou trefili úplně všichni, a to by se stávat nemělo. Paradoxně jsem na ni střelil méně bodů, když jsem si prožil tradiční krizi, když jsem pár sklopek před koncem dal tři jedničky za sebou...
Naproti tomu červená trať byla fantazie a klobouk dolů před člověkem, který ji postavil. Sice tam v neděli taky padl komplet, ale byla radost tam střílet,takovou trať bych si přál, aby měl možnost si vyzkoušet každý, kdo má rád HFT. Šest sklopek bylo přes 40 metrů, skvělý byl horizont na maximum. Netrefil jsem 2 sklopky - jednu jsem přesně odhadl, že je to 20 mm killzóna na maximu, ale netrefil jsem ji. Druhou jsem odhadl na 38 a podle zápisu byla na 36,5m - po výstřelu jsem viděl jak jsem odštípl lak z horní hrany killzóny. ;)
Střílelo se podle pravidel HFT Masters, takže pouze polohy bez opory - za oba dny 6x stoják a 6x klečák - netrefil jsem pouze jeden stoják v sobotu, takže v tomto směru spokojenost.
Oba dny jsem měl ve skupině anglické a polské reprezentanty, z toho první den pozdějšího vítěze Richarda Woodse, což byla škola jak bič, ten se s ničím nesere, prostě si lehne a do 10 vteřin vystřelí, zásadně střílí bez podložky a do toho se furt směje a vykládá nějaké vtípky. :D
Celkově takto nějak by měly vypadat závody tohoto typu, a doufám, že příští rok posuneme laťku ještě výše.
Výsledkově jsme dopadli fantasticky - 5 střelců v první desítce + další super umístění v dalších kategoriích. V týmech druhé místo, kdybychom tam měli Dovedu, tak jsme první, holt po bitvě je vždycky všechno jasné. :)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 12. zář 2016 22:07:58 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 16:25:56
Příspěvky: 228
Bydliště: Praha zapad
TV:
http://tvtoya.pl/catchuptv/show/migawka,9277


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 13. zář 2016 6:13:51 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pát 07. úno 2014 20:37:35
Příspěvky: 513
Bydliště: Velká
Video má pěkný konec ;)
S tou modrou tratí taková nic moc zajímavého, to má Kubajzz pravdu. Nastřílel jsem sice na obou hodně blbě, mi pro změnu povinné vůbec nešly, v sobotu dokonce s nulou na povinné, ale ta červená trať byla zajímavější, bylo tam dost sklopek někde za stromem, že se hůř odhadovaly, občas trošku schovaných, za strom, za nějakou teréní nerovnost. Bylo to takové pěknější.
Jinak šel závod celkem rychle, v sobotu bylo dost pískání, v něděli na červené asi žádné písknutí nebylo, pěkná akce a další zkušenost.

_________________
Air Arms TX200 Mk3 / Optisan Viper 10x44
Air Arms S400F / Sightron SIH TAC 4-12x40 MD / kinderpažba
Air Arms HFT500 / Sightron SIH TAC 4-12x40 MD


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 13. zář 2016 7:05:48 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 21:20:19
Příspěvky: 401
Bydliště: Krásná Studánka
radlukaj píše:



No to bude naše hvězda ráda, že tam má své 2,15s slávy :)

BTW. Nebude k dispozici rozpis sklopek a vdaleností na tratích?

_________________
Nechceš mít draka pod věží? Dbej, ať ti do nosu nesněží!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 13. zář 2016 7:38:17 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pát 07. úno 2014 20:37:35
Příspěvky: 513
Bydliště: Velká
on tam ten rozpis je - jdi na http://www.ehftc.com/index.php?option=c ... 28&lang=en a stahni si detailed results za jednotlive dny, tam mas i vzdalenosti a kilzony.

_________________
Air Arms TX200 Mk3 / Optisan Viper 10x44
Air Arms S400F / Sightron SIH TAC 4-12x40 MD / kinderpažba
Air Arms HFT500 / Sightron SIH TAC 4-12x40 MD


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 13. zář 2016 7:59:43 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 21:20:19
Příspěvky: 401
Bydliště: Krásná Studánka
Díky.

_________________
Nechceš mít draka pod věží? Dbej, ať ti do nosu nesněží!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 13. zář 2016 8:22:17 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: stř 11. čer 2014 6:27:42
Příspěvky: 23
Ahoj !

Trochę moich zdjęć:

https://drive.google.com/drive/folders/ ... GNGUHE3UkE

Do zobaczenia w Starkovie !


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 13. zář 2016 10:35:00 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pát 24. led 2014 18:02:19
Příspěvky: 191
Bydliště: Klatovy
Kubajzz píše:
Výsledkově jsme dopadli fantasticky - 5 střelců v první desítce + další super umístění v dalších kategoriích. V týmech druhé místo, kdybychom tam měli Dovedu, tak jsme první, holt po bitvě je vždycky všechno jasné. :)


To že jsem nebyl v týmu beru na sebe,na mojí žádost mě Kubajzz nahradil.Střílel jsem naposled na jaře (a 3x bikebiatlon) a moc jsem si nevěřil,jel jsem spíš na výlet.
Takže promiň kapitáne :)

To že modrá byla ,,nudná,, evidentně splnilo účel,vždyť koukněte na výsledky z modrý za oba dny ;)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 13. zář 2016 11:07:33 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pon 27. led 2014 8:23:47
Příspěvky: 473
Bydliště: Lipová
:) Teprve dnes jsem se vzpamatoval z přehřátí při střílení v Lodži,stačí jen
doléčit škrábání v krku.Se svým výsledkem jsem spokojený,že jsem nenastřílel
moc povinných je holt moje chyba :evil: .Se svými spolustřelci z Anglie a Polska
se mi v sobotu i v neděli parádně střílelo.Díky jim za to. Ještě bych chtěl poděkovat
vedení CAFTA za výborný servis s přihlašováním a ubytováním.Za mě to bylo
bez jakýchkoliv starostí.Organizace samotných závodů v sobotu a neděli byla i pro
netuzemce výborná, celkově spokojenost.Malá nespokojenost s tím,že odbočka
z hlavní silnice k prostoru střelby v BRUSU nebyla označená a kdo si nezadal do
navigace souřadnice /já/ :lol: ,tak v sobotu ráno pěkně zmatkoval a bloudil.
Ale konec dobrý,všechno dobré.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 13. zář 2016 14:04:35 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: stř 12. úno 2014 17:05:50
Příspěvky: 286
Také se pomalu oklepávám z náročného ale mimořádně vydařeného víkendu. To bylo zase zážitků!
Ve skupině jsem měla pohodové lidi jak v sobotu, tak nakonec i v neděli. Pro mne byla červená trať určitě těžší, přestože výsledek tomu neodpovídá.
Na ME jsem se v rámci možností připravovala, objížděli jsme závody, dost jsem běhala a sportovala vůbec. Ale je to i v hlavě, tím spíš rozstřel o 1. místo. Kliďas už ze mne asi nebude :roll:
Díky všem za podporu, kopec zábavy a velká gratulace celé repre :!:

A jak pravil klasik Ludvík - ty dopravní značky tady mají jen jako doporučení :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 119 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz