FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je ned 28. dub 2024 22:00:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 197 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 07. dub 2016 20:47:42 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pát 07. úno 2014 20:37:35
Příspěvky: 513
Bydliště: Velká
Pěkný report a děkuju i za shrnutí těch negativ. Je fakt, že i když jsem byl podruhé, některé věci organizátorů zamrzí. Tím nemyslím tebe a CAFTA, která organizuje výlet českomoravské skupiny, ale pořadatele. Prostě trošku zamrzí, že zimní pohár v Polsku je organizován líp, než svým způsobem vrcholný závod v Kelmarsh.
Ještě jednou velký dík jednak tobě, CAFTA(ě) za organizaci, a vlastně všem účastníkům za příjemný velikonoční víkend, sponzorům za podporu. Vnitřně jsem tak nějak rozhodnut, že příští rok zase, třeba se to zlepší, snad, a ta atmosféra za to stojí. Já jsem na trati alfa dopadl líp než před rokem, v takovém větru jsem asi ještě nestřílel, i když řádek devíti jedniček za sebou byl příšerný, i když na některých jsem si v tom větru říkal dík za jedničku a kolegové ve skupině chválili... To pondělí mě mrzelo, ale asi víc to, jak to podali, asi nezapomenu na toho maníka, jak jsem fotil padlou TOI TOIku a z té ještě stojíci vyšel anglán a říkal, že byl tak rychlý, jak to jen šlo, za pár minut ležela i ta druhá... A s tou už první den odstraněnou vlajkou to je těžko omluvitelné. Pokud byly vlajky nebezpečné tak sundat všechny, pokud spadla jedna, tak opravit, jinak je to prostě neúcta k poměrně početné a taky díky sponzorům dobře viditelné skupině střelců. Na jednu stranu výborně organizovaná a přátelská atmosféra v Cambridge v sobotu, pak MS, které se organizačně prakticky neliší od malého klubového závodu. I ten počet záchodů byl stejný, jen lidí víc...

_________________
Air Arms TX200 Mk3 / Optisan Viper 10x44
Air Arms S400F / Sightron SIH TAC 4-12x40 MD / kinderpažba
Air Arms HFT500 / Sightron SIH TAC 4-12x40 MD


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 07. dub 2016 21:38:33 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
Pěkný report, závěrečný epilog bohužel potvrdil můj názor ohledně MS....Byl jsem tam jen dvakrát a to ob rok. Poprvé jsem jako nováček s vykulenyma očima sledoval dění velkého světa...Po druhé jsem již střízlivě mohl hodnotit.... Přátelský mač v den před byl podle mne vždy na lepší úrovni než samotné MS... Jen hodinová oprava sklopky stála za to, dvě tojky, mini zero, chaos u vydávání skorkaret, kdy jsem musel každý den vysvětlovat ze Marcus jako ač byl správně zaregistrovaný musí jít ve skupině se mnou....neustálé přerušovaní závodu....atd...Myslím že kdejaký závod pořádaný u nás má daleko větší úroveň, jak v materiální,technické stránce tak i v zázemí....
To že někdo dá 50 pohárů a x set liber do tomboly neudělá kvalitní závod či MS...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 08. dub 2016 18:13:37 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18. dub 2014 19:44:31
Příspěvky: 170
Bydliště: Jeseník
Ještě k tomu termínu. Asi by se mi to MS víc líbilo na podzim... mělo by to být takové "vyvrcholení" sezóny

_________________
...Pepane a víš kdo s nima spí!?!? .... JEDNIČKÁŘI!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 08. dub 2016 20:49:18 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3311
Bydliště: Praha
Ten termín je svázaný s Country fair, a ten je v Kelmarsh na Velikonoce.
A když jsem s nimi měl v pondělí ten výstup, tak mi Pete tvrdil, že jiné místo v Anglii nemají...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2016 18:06:50 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 13:44:16
Příspěvky: 271
Bydliště: Praha
Momentka z Anglie :lol:

Obrázek

_________________
www.vetrovky.eu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2016 18:45:04 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: stř 12. úno 2014 17:05:50
Příspěvky: 286
Myslím, že můžete být rádi, že ten pondělní závod zrušili! :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2016 21:40:59 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 13:44:16
Příspěvky: 271
Bydliště: Praha
Dalo mi to hodně práce, ale konečně jsem nahodil fotky z Cambridge a Kelmarsh

http://vetrovky.eu/index_soubory/fotky_ze_zahranici.htm

_________________
www.vetrovky.eu


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 197 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Zuki a 126 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz