FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je pon 29. dub 2024 4:12:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 07. črc 2015 9:57:33 
Offline

Registrován: sob 25. led 2014 0:50:04
Příspěvky: 349
Bydliště: Trnava
Suhlasim, ale ja som myslel 3. kolo HFT SKP- PS Holesov. To rozhodne nebolo planovane na dva dni. Do preboru Moravskych klubov som sa vam nechcel miesat.

_________________
Steyr LG110 + NS Diamond 10-50x60
Steyr Challenge Field Target + Vortex Viper PSTII 2-10x32

http://www.ft-hft.sk


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 07. črc 2015 11:30:34 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 11:29:06
Příspěvky: 240
Ja jsem se taky prihlasil az byl termin zmenen na nedeli. Na dvoudenku jsem se neprihlasoval. ;)

_________________
http://martynzrx.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 07. črc 2015 12:03:38 
Offline

Registrován: pon 12. kvě 2014 21:35:39
Příspěvky: 149
svako píše:
Vážení střelci.Moravští.Přebor Moravských klubů byl dlouhodobě plánován na 11-12.7.2015.
Ke změně na jeden den došlo necelých 14 dnů před závodem.BEZE ZMĚNY TERMÍNU.
Předpokládám tedy,že jste museli mít tuto akci domluvenou daleko dopředu na oba dva dny.
Ostatní si přeberte každý sám u sebe. :o :shock: :(


Svato ja pocital se dvema dnama... pak jste dali nedeli tak jsem si naplanoval na sobotu jiny program.. ted to davate na sobotu pac je vetsi zajem o sobotu, ale prijdete o lidi co si udelali cas na nedeli...nejak mi unika smysl...

_________________
HFT Brno

"HFT, WTF?!?"
"Puška není salám."
"Fuck Covid"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 07. črc 2015 12:40:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 18:18:27
Příspěvky: 181
Bydliště: u Brna
Zajímalo by mě, kolik lidí tu sobotu vlastně chce, a kolik z nich nakonec přjede. Myslím, že víc než se jich teď odhlásí to nebude.

_________________
Steyr 110 + Sightron SI
www.hft-brno.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 07. črc 2015 13:15:05 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 19:45:46
Příspěvky: 299
Bydliště: tam v lese pod horami
podle mně to bylo naplánováno od začátku na dva dny takový závod kde se má pořádat přebor mor. klubu a předpokládá se aby se zúčasnili všechny mor. kluby tak to pořádat na jeden den a ještě to spojovat se závodem SKP Holešov je podle mně škoda takový závod by měl být pořádán na dva dny aby i ty vzdálené kluby mohli pojmout takový závod jako pohodový víkend a né takovou honem rychlo akci na dvě kola
potom se nemůže nikdo divit, že na jeden den tam někteří nedorazí
a vtom horku střílet dvě kola na otevřené střelnici celkem záhul

měli jsme to naplánované ,ale na dva dny na jeden den nejedem
ono mnozí by taky do Jeseníku na jedno denní závod nedorazily já to celkem chápu
a pokud to nejde pořádat na dva dny v Holešově tak by to šlo pořádat určitě někde jinde na dva dny třeba v Jeseníku by to určitě na dva dny šlo kdyby se to domluvilo a byl dán termín v době kdy se to domlouvalo v Holešově
nevím proč Holešov souhlasil s dvou denním závodem když to nemůže dodržet a 14 dní před neustále mění termín

_________________
Steyr LG 110 FT - Sightron 4-12x40 HHR
Steyr LG 110 FT Guntuning - Sightron 4-12x40 HHR


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 07. črc 2015 13:29:33 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 19:45:46
Příspěvky: 299
Bydliště: tam v lese pod horami
proč ten přebor mor.klubů nezrušíte a neuzpořádate někde jinde třeba na podzim ,ale na dva dny
a Holešov at proběhne v neděli nebo v sobotu nebo v pondělí to mi je jedno ,ale ten přebor mor klubu nás jako 3 členy Jesenického klubu který má celkem 6 členů mrzí ,že se mění co bylo naplánovano tím myslím 2 dny
a pro moravu by to bylo určitě pěkné setkání kdyby se učástili všechny mor.kluby, ale setkání těchto klubu pořádat na jeden den je blbost to je můj názor ;)

_________________
Steyr LG 110 FT - Sightron 4-12x40 HHR
Steyr LG 110 FT Guntuning - Sightron 4-12x40 HHR


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 07. črc 2015 14:26:48 
Offline

Registrován: pát 31. led 2014 19:50:07
Příspěvky: 59
Ahoj, prosim nejede někdo na tento závod z čech? Nejlíp severních? :)
Potřeboval bych poslat balíček.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 07. črc 2015 16:19:52 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pon 27. led 2014 8:23:47
Příspěvky: 473
Bydliště: Lipová
:) Když už se Moraváci nyní pustili do toho plánování na rok 2015,dovolte abych Vám trochu
osvěžil pamět.Když už se plánoval Moravský pohár /na podzim2014/ ,zůstalo nevyřešené místo
a termín konání Mor.přeboru 2015.Všem,kdo má na Moravě co do činění s organizováním HFT jsem
navrhoval, aby Přebor zorganizovali.Nikdo se k tomu na srazech neměl.Poslední verze byla uspořádat
Přebor znovu v Litovli.S tím,aby se toho ujal kompletně někdo mladší.Nikdo ani ťuk,včetně Bedroše.
Nakonec jsem byl rád,že se toho ujali Holešovští.Nyní máte možnost aby TO někdo změnil.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 07. črc 2015 16:48:05 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 19:45:46
Příspěvky: 299
Bydliště: tam v lese pod horami
No tak o tom jsem já konkrétně nevěděl ,že to bylo nabízeno nevím ani kdy to mělo být navrhováno to je tak když se jedná jen s někym z klubu a ten to druhým členum ani neřekne pokud se s někým z jesenického klubu jednalo ja o tom nevím a klidně to mohlo být někde v jeseniku ten mor. přebor už jsem se o tom z jedním členem jesenického klubu bavil asi tak ale nevěděli jme o tom

_________________
Steyr LG 110 FT - Sightron 4-12x40 HHR
Steyr LG 110 FT Guntuning - Sightron 4-12x40 HHR


Naposledy upravil pytrs dne úte 07. črc 2015 17:04:07, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 07. črc 2015 17:03:17 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 19:45:46
Příspěvky: 299
Bydliště: tam v lese pod horami
akorat vím že se kdysi říkalo, že se vybere místo někde uprostřed Moravy proto jste vybrali Litovel
aby to měli všichni přiměřeně daleko ,ale nejde tak o tu vzdálenost jak o to že to mělo být na dva dny potom i když to je pro někoho dál tak se to na ty dva dny dá
pokud Holešov souhlasil ,že to uspořadá na dva dny tak to tak mělo být tyto změny 14 dní před pořádáním nejsou při pořadáním takové akce seriozní
a pokud věděli ze začátku ,že to nepůjde tak do toho neměli vůbec jít ono by se to zařídilo určitě jinak
holt dělají si z toho srandu ;)

_________________
Steyr LG 110 FT - Sightron 4-12x40 HHR
Steyr LG 110 FT Guntuning - Sightron 4-12x40 HHR


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 144 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz