FIELDTARGET.cz
http://forum.fieldtarget.cz/

5. a 6. kolo Moravského poháru - 13.-14.6.2026 Trhonice
http://forum.fieldtarget.cz/viewtopic.php?f=11&t=3996
Stránka 1 z 2

Autor:  HFT WINNERS [ ned 10. kvě 2026 20:55:32 ]
Předmět příspěvku:  5. a 6. kolo Moravského poháru - 13.-14.6.2026 Trhonice

Rádi bychom vás pozvali na další dvoukolo Moravského poháru 2026, které se bude tentokrát konat v nové lokalitě v Trhonicích!

Přihlašovací formulář a veškeré další informace naleznete na https://hftwinners.cz/akce/trhonice-13-14-6-2026/

Neváhejte a přijeďte za námi otestovat novou závodní lokalitu, která se nachází přímo na hranici Moravy a Čech na severovýchodě Českomoravské vrchoviny!

Kdybyste sháněli ubytování, můžete zkusit https://chalupauklokana.cz/, která má kapacitu až pro 7 osob.

Těšíme se na Vás!

Autor:  HFT WINNERS [ ned 31. kvě 2026 21:43:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: 5. a 6. kolo Moravského poháru - 13.-14.6.2026 Trhonice

Dovolili jsme si pro Vás připravit videopozvánku: https://youtu.be/nkk5mgmxAdc

ZVUK NUTNÝ! :D

Autor:  Lůca NKS [ čtv 04. čer 2026 15:15:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: 5. a 6. kolo Moravského poháru - 13.-14.6.2026 Trhonice

Prosím prosím při neúčasti Ladies prosím do OPEN :))

Autor:  Sabi [ ned 07. čer 2026 16:30:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: 5. a 6. kolo Moravského poháru - 13.-14.6.2026 Trhonice

Videopozvánka pobavila :lol: Sabi

Autor:  Arim [ pon 08. čer 2026 21:20:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: 5. a 6. kolo Moravského poháru - 13.-14.6.2026 Trhonice

Prosím prosím, v případě že by chyběl junior na otevření kategorie, tak rád doplním :lol:
Výšku na to mám :lol:

Přílohy:
IMG_5543.jpeg
IMG_5543.jpeg [ 105.57 KiB | Zobrazeno 1582 krát ]

Autor:  Zuki [ úte 09. čer 2026 8:57:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: 5. a 6. kolo Moravského poháru - 13.-14.6.2026 Trhonice

To Arim: Počkej počkej, v juniorech už jsem já :lol:

Neváhejte se přihlásit, závody jsou už tento víkend :!:

A můžete se těšit na novou edici medailí, takové jste ještě neviděli! :shock: Rozhodně bude "o co hrát" 8-)

Autor:  HFT WINNERS [ čtv 11. čer 2026 7:40:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: 5. a 6. kolo Moravského poháru - 13.-14.6.2026 Trhonice

Na víkend pro Vás máme připraveno i pořádné občerstvení :!:

Můžete se těšit na dva druhy piv a limonádu z pivovaru Polička.
K jídlu si můžete vybrat mezi kebabem s hranolkami a salátkem, či havířské klobásy z udírny :shock: 8-)

I počasí se začíná umoudřovat, ale pro všechny případy bude přichystán velkokapacitní stan ;)

Neváhejte se tedy přihlásit a přijeďte s námi pokřtít novou HFT lokalitu ;)

Autor:  zbisz41 [ čtv 11. čer 2026 12:10:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: 5. a 6. kolo Moravského poháru - 13.-14.6.2026 Trhonice

Tak jaké je počasí?
Vzít si nafukovací čluny a kajaky?

Přílohy:
AAAABcvlzKU9nn7DAhv28aRn4IUGNibzhpZhGqogMDCGoxOviP-tXvuqnMzaVsHIyN_dcQW4HprNCD4guOuWn0IlEuIZfYb7HwRx8E6v5_plRJc3EZgzjk14wFtQzA.jpg
AAAABcvlzKU9nn7DAhv28aRn4IUGNibzhpZhGqogMDCGoxOviP-tXvuqnMzaVsHIyN_dcQW4HprNCD4guOuWn0IlEuIZfYb7HwRx8E6v5_plRJc3EZgzjk14wFtQzA.jpg [ 32.95 KiB | Zobrazeno 1324 krát ]

Autor:  HFT WINNERS [ sob 13. čer 2026 16:39:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: 5. a 6. kolo Moravského poháru - 13.-14.6.2026 Trhonice

SOBOTNÍ VÝSLEDKY

Autor:  HFT WINNERS [ pon 15. čer 2026 14:10:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: 5. a 6. kolo Moravského poháru - 13.-14.6.2026 Trhonice

5. a 6. kolo Moravského poháru je za námi!

Chceme poděkovat všem účastníkům, že jste přijeli otestovat novou HFT lokalitu, a to i přes nepřízeň počasí. Právě počasí však přispělo k parádnímu HFT závodu, kdy jsme si mohli vyzkoušet trať jak za bezvětří, tak za silného větru, stejně jako za deště i slunečného počasí.

Největší poděkování patří našemu členovi Kosákovi, který se nejen postaral o zázemí, ale také pro nás připravil náročnou trať.
Rádi bychom také poděkovali všem našim sponzorům, zejména firmám JSB, ITS Brno a obci Dambořice.

Celkové výsledky jsou k nahlédnutí zde: CELKOVÉ VÝSLEDKY

Také jsme pro vás přichystali TABULKU ZÁSAHŮ

Bohužel jsme při sčítání zjistili, že nám selhala jedna sklopka. Jednalo se o stoják pod úhlem, který za oba dva dny nesložil ani jeden střelec.
Zjistili jsme, že sklopka zatuhla po pátečním nočním dešti. Nebyla sice úplně znehybněná, ale natolik, že ji síla dopadu diabolky nedokázala sklopit.
Bod jsme nakonec nepřičítali, protože by na výsledky neměl žádný vliv (připsal by se všem).

Za tuto komplikaci se omlouváme.

I přesto doufáme, že se vám u nás líbilo, závody jste si užili a brzy se zase uvidíme!

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/