| FIELDTARGET.cz http://forum.fieldtarget.cz/ |
|
| Bohumínská diabolka 20.-21.6.2026 http://forum.fieldtarget.cz/viewtopic.php?f=11&t=3973 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Kubajzz [ pon 27. dub 2026 14:45:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Bohumínská diabolka 20.-21.6.2026 |
Zveme všechny střelce na tradiční dvoudenní HFT závody Bohumínská diabolka. Akce proběhne ve dnech 20.-21.6.2026 v areálu firmy JSB Match Diabolo. Sobotní závod bude počítán do Česko-Polsko-Slovenského poháru v HFT 2026. Na místě bude občerstvení ve formě bufetu s grilem a točené pivo. Každý účastník dostane v sobotu i v neděli teplý oběd. Po vyhlášení výsledků bude vylosována bohatá tombola. Každý účastník, který se přihlásí do 3.6.2025 obdrží pamětní tričko. Formulář pro přihlášení. Seznam účastníků. Detaily na odkazu: https://www.fieldtarget.cz/cs/reporty/2026/880-bohumin-20-21-6-2026.html
|
|
| Autor: | Kubajzz [ stř 29. dub 2026 12:10:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Bohumínská diabolka 20.-21.6.2026 |
Zájemci o testování v JSB tunelu, nezapomeňte si zaregistrovat svůj časový slot ve formuláři na https://www.fieldtarget.cz/cs/reporty/2026/880-bohumin-20-21-6-2026.html Ještě zbývá pár termínů v pátek. |
|
| Autor: | Jano [ sob 09. kvě 2026 8:12:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Bohumínská diabolka 20.-21.6.2026 |
Czy można robić wpłaty na konto bankowe CAFTA? |
|
| Autor: | Kubajzz [ pon 01. čer 2026 6:22:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Bohumínská diabolka 20.-21.6.2026 |
Na konto CAFTA platby nejsou možné. |
|
| Autor: | Kubajzz [ pon 01. čer 2026 6:22:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Bohumínská diabolka 20.-21.6.2026 |
Nezapomeňte se včas přihlásit, 3.6.2025 uzavíráme počty a velikosti triček. Po tomto datumu je možné se přihlásit, ale trička nemůžeme zaručit. |
|
| Autor: | Kubajzz [ pon 01. čer 2026 7:50:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Bohumínská diabolka 20.-21.6.2026 |
Byla rozšířena možnost testování střeliva i v sobotu odpoledne. Do formuláře byly přidány časové sloty. |
|
| Autor: | Kubajzz [ stř 03. čer 2026 11:51:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Bohumínská diabolka 20.-21.6.2026 |
Dneska večer uzavíráme objednávku triček, neváhejte s přihlášením. |
|
| Autor: | Kubajzz [ pát 05. čer 2026 8:36:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Bohumínská diabolka 20.-21.6.2026 |
Kdo se ještě přihlásí do neděle bude mít tričko. |
|
| Autor: | Arim [ ned 14. čer 2026 17:37:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Bohumínská diabolka 20.-21.6.2026 |
Prosím prosím, bude dostatek místa pro stany? V posledních letech bylo jen pod bannerem a celkem těsno. ? |
|
| Autor: | Kubajzz [ pon 15. čer 2026 18:22:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Bohumínská diabolka 20.-21.6.2026 |
To místo je pořád stejné, kdo si co zabere, tam je, stejně jako každý rok. Pokud by se někdo nevlezl, může si postavit stan z druhé strany tunelu, tam je místa dost. Ještě zbývá pár slotů na testování v tunelu, tak neváhejte. |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|