| FIELDTARGET.cz http://forum.fieldtarget.cz/ |
|
| Trněný Bumbác 3. 5. 2026 http://forum.fieldtarget.cz/viewtopic.php?f=11&t=3955 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | sajfi [ pon 13. dub 2026 10:04:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Trněný Bumbác 3. 5. 2026 |
Vážení střelci, střelkyně a střelčata, rok se s rokem sešel, zas je tu první máj, Bumbác střelce vítá a pro všechny něco má První máj sice ještě není, ale blíží se a s ním i první letošní klání v Trněném Újezdu. Srdečně Vás zveme na závod, který se bude konat v neděli 3. května 2026. Informace najdete na stránkách: https://www.bumbacteam.cz/souteze/soute ... -3-5-2026/ Přihlašovací formulář: https://www.bumbacteam.cz/souteze/soute ... i-formular Zajímá vás, kdo přijede? https://www.bumbacteam.cz/souteze/soute ... -ucastniku Těšíme se na Vás! Bumbác team |
|
| Autor: | sajfi [ čtv 30. dub 2026 12:01:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Trněný Bumbác 3. 5. 2026 |
Ahoj střelci, startovní listina se krásně plní, počasí nám má přát, už se na Vás těšíme. Napadlo nás udělat pro zpestření takový mini pohár. Bumbác budou tradičně čtyři závody, vezmeme každému tři nejlepší výsledky a pro totálního vítěze přes všechny kategorie připravíme jako cenu zbraň. A ne ledajakou, myslím, že pobaví https://www.youtube.com/watch?v=biXgKdPhYwE Držte nám palce, ať nás v sobotu při stavbě napadají zákeřnosti, bez chytáků by to byla nuda. V neděli na viděnou! Bumbác team |
|
| Autor: | Lůca NKS [ pát 01. kvě 2026 20:43:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Trněný Bumbác 3. 5. 2026 |
Tak pro takový dělo tam nechám život!!! Těšíme se! A gratuluji k 50 střelcům! |
|
| Autor: | Lůca NKS [ ned 03. kvě 2026 17:17:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Trněný Bumbác 3. 5. 2026 |
Dostala jsem dotazy na střelecké čepice a vybavení. Objednávám tu. Je lepší se domluvit ve vícero lidech kvůli poště. Můžeme to dát dohromady u nás na závodě v květnu. Jak budete chtít. Zdravím L. https://www.shootingequipment.de/index.php?lang=1& |
|
| Autor: | Dukorr [ ned 03. kvě 2026 17:24:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Trněný Bumbác 3. 5. 2026 |
Parádně připravená trať na dnešním klání u BumBáců!! Díky moc za to! Jsem se pořádně zapotil i nejen kůli teplu, ale kůli skvěle připravené trati. Akorát nechápu, jak jste ty sklopky dostali do rokle To musí být celkem nebezpečná činnost. Se těším na další klání a doufám, že nebude tak teplo |
|
| Autor: | Lůca NKS [ ned 03. kvě 2026 17:53:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Trněný Bumbác 3. 5. 2026 |
Díky za všechno, bylo to super, jako vždycky! |
|
| Autor: | Kubajzz [ ned 03. kvě 2026 20:30:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Trněný Bumbác 3. 5. 2026 |
Do Trňáku si vždycky zajedu rád! Tady je pár slov a fotek. https://www.fieldtarget.cz/cs/reporty/2026/881-trneny-ujezd-3-5-2026.html
|
|
| Autor: | Arim [ ned 03. kvě 2026 21:33:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Trněný Bumbác 3. 5. 2026 |
Máme skoro polovinu roku a za sebou zatím nejlepší akci 2026. Já ten letní lom prostě miluju, úplný safari. Skvělý zážitek, děkuju. |
|
| Autor: | sajfi [ ned 03. kvě 2026 21:59:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Trněný Bumbác 3. 5. 2026 |
Děkujeme za chválu a za to, že jste dorazili a postarali se atmosférou o fajn závod! Který nebyl jednoduchý, vítr dokázal potrápit, ale vždyť by Vás to nebavilo, kdyby to pořád jen padalo Mám hotové výsledky a fotky ze závodu, vše najdete na stránkách https://www.bumbacteam.cz/souteze/soute ... etna-2026/ Ještě jednou děkujeme a těšíme se na příště. Bumbác team |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|