FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je stř 24. čer 2026 0:51:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 12. dub 2026 16:52:18 
Offline

Registrován: sob 06. lis 2021 21:42:14
Příspěvky: 228
Bydliště: Dobříč
Ahoj,

po dohodě s organizátorem si Vás dovoluji pozvat na nový závod pro vzduchovkáře.

První závod prvního ročníku PODJEŠTĚDSKÉ VZDUCHOVKOVÉ ODSTŘELOVAČKY se bude konat v neděli 14.6.2026 na Liberecké střelnici zde: https://mapy.com/s/guzoguhupo.
Od 8:00 je možná prezence, od 9:05 bude start závodu. Vše potřebné zjistíte v přiložených propozicích.

Propozice
https://docs.google.com/document/d/1SVy9lq90Kjfdmh9qwHHiDDvYtDaT64uO/edit

Pravidla soutěže jsou zde:
https://docs.google.com/document/d/1PebxvN5zcqk1o7b89S7eKMrBBtpJo76K/edit

Vzory terčů zde:
https://drive.google.com/file/d/16YVMXQPw-4FtD8jvHASzWrT0gUWskyK1/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1yv6sKVOwGo5K1-YfVveajv8Csf8QAlkr/view?usp=sharing

Přihlásit se je možné formulářem zde:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeqpkbQAiK-yFV27nD_xT2oRpLHxi-y5mLLr3WxsDM2IU0amw/viewform (email a čislo OP slouží pouze pro potřeby registrace a zejména evidence dané legislativou a provozním řádem střelnice, nebudou zveřejněny),

Seznam přihlášených přes formulář je zde:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/11Pv2tx72wK-ODiw5FY36MRxdqzni0pe37B5kLB2saJ0/edit?gid=154096401#gid=154096401

Pokud se do 10. 6. neregistruje nejméně 10 střelců (pronájem střelnice), závod bude zrušen.
V případě konání (více jak 10 registrovaných) se můžete zúčastnit i bez registrace a přihlásit se na místě, ale max. kapacita závodu je 30 střelců. Nezaregistrovaným nebude možné zaručit start, pokud se kapacita závodu naplní.

Dotazy, registrace mimo formulář či další požadavky možné přímo u organizátora a hlavního rozhodčího, kterým je:
Petr VAŇÁTKO , tel: 777 626636 , e-mail: stary65muz@gmail.com

Liberec se těší na Vaši účast!

Tě pic,

Horda


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 25. kvě 2026 9:20:15 
Offline

Registrován: sob 06. lis 2021 21:42:14
Příspěvky: 228
Bydliště: Dobříč
Ahoj,

doputovala ke mě informace, že vzdálenost byla upravena na 35 m. To asi potěší všechny příznivce .177 a nižších výkonů...

Tě pic,

Horda


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 15. čer 2026 14:52:00 
Offline

Registrován: sob 06. lis 2021 21:42:14
Příspěvky: 228
Bydliště: Dobříč
Ahoj,

Petr poslal výsledky, po předchozí dohodě je zveřejňuji:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ZQbS2kAdkKOH-qewDZYVtgudScueVlIy/edit?usp=sharing&ouid=104470343677375329351&rtpof=true&sd=true

Za mě super závod. Pěkná střelnice, pečlivá organizace, převážně na bedrech jednoho muže za rodinné podpory. Přes několik odpadlíků a nepřízeň počasí (alespoň v Lbc. bylo 11 stupňů, vítr a občas něco spadlo) dorazilo 14 lidí.

I když jsem si původně přál střelbu na 50 m, tak 35 m se (myslím) osvědčilo. Vzhledem k síle větru a obtížnosti terčů + otevřeném závodu pro kal. 4,5 i 5,5 mm asi rozumný kompromis.

Oceňuji organizátorův přístup srdcaře :-) Závod jsem si užil a těším se na další kolo...

Tě pic,

Horda


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 18. čer 2026 10:17:33 
Offline

Registrován: čtv 04. čer 2026 8:53:08
Příspěvky: 1
Chtěl bych poděkovat za účast všem střelcům Podještědské vzduchovkové odstřelovačky a zároveň připomenout , že druhé kolo se bude konat 16.8.2026 , propozice budou zveřejněny cca měsíc před závodem .
Těším se na vaši účast
Zdarec Petr.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz