FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je pát 19. dub 2024 13:43:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 158 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 24. čer 2014 20:17:50 
Offline

Registrován: pon 27. led 2014 8:37:33
Příspěvky: 599
MartaK píše:
Radku, super fotky. Muka na stanovišti č. 32 jsem při prohlížení prožívala znovu. Jak si tam jen dokázal vykouzlit úsměv? Jo, kdo umí, umí :D


Díky.
Doufal jsem, že tě potěší...

Já nic nekouzlil. To ty jsi tam něco kouzlila celou dobu... :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 25. čer 2014 5:26:16 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: sob 25. led 2014 19:40:12
Příspěvky: 60
Martine abys mohl mít ještě větší ramena, tak závodů jsem odstřílel pouhé 3 a to ještě s vypůjčeným QB od Svaka.
A to jak si užiješ závody - srazy není vůbec o zkušenostech co se týče střílení a závodů vůbec.
To je o osobnostních zkušenostech jaký já, ty, on, oni......... jsou osobnosti.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 25. čer 2014 6:53:54 
Offline

Registrován: pát 31. led 2014 19:50:07
Příspěvky: 59
Diky radku, konečně mam taky fotku. A pěknou!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 25. čer 2014 7:17:32 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
Fotky jsou parádní, kdysi dávno když jsem měl Zenita se daly dělat taky pěkný,ale od tý doby co mám digitál mi to prostě nejde. :-)

Odesláno z mobilního zařízení...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 25. čer 2014 7:36:34 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: stř 22. led 2014 15:21:32
Příspěvky: 1058
Bydliště: u Poděbrad
já už tady dál nebudu vířit prach, ale jednu věc si přece jen ( omlouvám se za to ) neodpustím: Duszko a ostatní, vy nevíte a v podstatě ani nemůžete vědět o čem tady s Hellboyem mluvíme, bo jste ty loňské a předloňské srazy nezažili... Ta atmosféra která na nich byla prostě není a nejspíš už ani nebude. A my s tím nic neuděláme, pouze se s tím můžeme maximálně smířit a můžeme remcat :lol: . Hold dnes je to nastavené tak, že přátelství a kamarádství jde stranou, že se honí bodík za bodíkem, hlavně když budu mít víc než kolega, co kdyby náhodou nějakému opozdilci večer nefoukal vítr a měl by tím pádem o dva body víc!, co kdyby si náhodou někdo chtěl večer projít trať a zastřílet si třeba při baterce, protože ho prostě baví střílet ( což bylo ještě loni zcela běžné a nikomu to nevadilo! ) atd.
Jen pro porovnání, když jsem se díval na výsledky z roku 2011, tak z celkového počtu zhruba 110 lidí dnes jezdí pravidelně už jen 10 lidí! A rozhodně to není jen kvůli tomu, že třeba nemají čas nebo peníze.
To je vše, tímto pokládám toto téma z mé strany za uzavřené ;)
Ještě mě teď napadlo, že už jsem něco podobnýho ( v podstatě úplně stejnýho ) zažil. Hrál jsem před 10 lety závodně bowling. Jako nově založený klub jsme začínali úplně odspoda od čtvrté ligy. Celou dobu jsme se tím hraním jen bavili, chlastali jsme, hulili jsme, smáli jsme se, prostě jsme to brali úplně free a rok co rok jsme všechny ostatní týmy poráželi, vyhrávali jsme a postupovali výš a výš až jsme se dostali do extraligy. A tam jsme se ... rozpadli :x

_________________
dycky Steyr
dycky se přihlásím a dycky nepřijedu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 25. čer 2014 8:28:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 12:01:05
Příspěvky: 239
Bydliště: Peklo
K tomu neni co dodat vse bylo receno kdyz jsem koukal na letosni soupisku v Bohumíne je to presne jak píše Martin
spousta lidi přestala jezdit ano prisli novi lide ale spis jen zavodnici prijet zastrilet a v 18 domu aby stihli tv nohu myslim ze jeste lonska hadacka byla v pohode ale neco takoveho se asi uz opakovat nebude do starkova a bohumina bude Poláků a ostatnich pomalu bylo vic nez cechu a to je ostuda ale jaky jste si to udelali takovy to mate .... staci se podivat na fotku v záhlaví stranek fieldtarget kdolik a jaci lide tam jsou a jaci jezdi dnes
vic to nema cenu resit jine to nebude

_________________
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 25. čer 2014 9:01:30 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 11:42:43
Příspěvky: 1777
Bydliště: Praha
Libore, ale tak to přeci není. Dobře víš, že hodně lidí nejezdí z ekonomických nebo rodinných důvodů. Také jsou tací, kteří nejezdí prostě proto, že už je přešlo prvotní nadšení, odešli do jiného segmentu střelectví nebo to mají daleko. Pak jsou tací, co chtějí závodit a také tací, co to nechtějí. Co ti, ale brání přijet na závody a nezávodit... Jít prostě jen tak pro srandu. Ti, co chtějí ať závodí a ti druzí, prostě závodit nemusí. Vzpomeň si, jak ses cítil skvěle, když jsi vyhrával... A není to tak dávno...

Myslím, že hnacím motorem všeho je chuť posouvat hranice. Konec konců jistě to tak děláš i ve svém vlastním podnikání, tak jako mnoho z nás. Respektuji, že někdo má jiný názor, nicméně proč bych měl přestat někam jezdit jen proto, že můj názor je jinde. Taky bych raději, kdyby se například u Aleše víc závodilo, ale tam je to spíše sranda. Když mohu, rád tam jedu! A prudím snad někoho tím, že je tam víc srandy než závodění? Každý si může vybrat co chce, ne?

Ty a někteří další jste si vybrali jinou cestu, přeji vám ať jste na ní spokojenější, ale proč prudit ty, co si vybrali něco jiného...

_________________
https://www.air-chrony.com (střelecké chrono)
https://www.tactical-evo.com (příslušenství pro střelce)

Vždy bojuj do poslední sklopky!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 25. čer 2014 10:36:42 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3309
Bydliště: Praha
Já v poslední době nevím, jestli nejezdím na nějaké jiné srazy než vy.
Když se podívám na fotku v záhlaví fieldtarget.cz, tak letos jsem na závodech neviděl akorát Vendouse, který nestřílí, protože koupil barák a motorku a pak Pavla V. a LaRiho, kteří mají momentálně jiné starosti. Ani kdysi nejezdili furt ti samí lidi, protože prostě všichni nemůžou pořád. Jediný člověk, který nechyběl ani na jednom závodě je Dominátor. Já jsem chyběl na jednom, když bouchla ta sopka na Islandu a stvrdnul jsem kvůli tomu na letišti.

Co se týká atmosféry na akcích, tak nepozoruju nějaký zásadní rozdíl. Jediný rozdíl je v počtu účastníků.
Neustále vidím lidi jak si při závodě pomáhají způsobem s jakým jsem se u jiných sportů nikdy nesetkal. Lidi si navzájem ve skupině nosí věci, půjčují si klínky a podložky, chválí si dobrou ránu, tahají si za špagáty nebo stojí schválně tak, aby střelci stínili na optiku když je potřeba, do toho se smějí a dělají srandičky atd. atd.
Pozorujete, že něco z toho na závodech není? Já ne.

Je následující fotka z Bohumína taky příkladem toho "že přátelství a kamarádství jde stranou, že se honí bodík za bodíkem, hlavně když budu mít víc než kolega" ???

Obrázek

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 25. čer 2014 11:56:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 17:52:29
Příspěvky: 63
Já třeba někdy si zajdu zahrát fotbal za starou gardu Záblatí,když jsme na hřišti tak je to docela napjaté až někdy příliš,ale potom v hospodě se všichni tomu smějeme a ožerem se jak dobytci.Podle mě by to tak mělo být že při závodu nějaká ta rivalita není na škodu a po závodě největší kámoši.Nikdy to nebude ke spokojenosti všech a jak jsem tu někde četl při ceně pro prvního flinta za 16000 tak to je určitě dobrá motivace k nějaké te rivalitě.Viděl jsem tady lidi kteří se tím bavili asi 2/3 a potom ty co opravdu závodili 1/3 podle mě všechno OK.Serte na to a na dalším srazu se pořádně ožerte a buďte zase největší kámoši.Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 25. čer 2014 13:00:12 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 19:54:15
Příspěvky: 287
Bydliště: Drahanská vrchovina
Přesně tak. A dálší závod je u nás v LIPOVÉ ;)
Na závodě budem honit bodíky (proto závodíme) :P
Kdo nechce honit bodíky, přihlásí se jako HOST a je to vyřešené. No a večer se zpijem jak ruští bohatýři a srandy bude taky kopec. :lol:

Všechny srdečně zvu, bez rozdílu ráže a vyznání ;)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 158 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz