FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je sob 27. dub 2024 10:12:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 17. pro 2023 8:39:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 20:46:48
Příspěvky: 610
Bydliště: Svitavy Lány
Doplněny předběžné termíny závodů. ME má být začátkem září v Maďarsku a ještě není znám termín.

_________________
Air Arms EV2 MK4 / Optisan CP 10x32P mil-MH10x
Slavie 620, Slavie 630
I pád na držku je pohyb dopředu!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 08. led 2024 8:47:24 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04. úno 2014 13:32:58
Příspěvky: 124
Bydliště: Borkovany
Ahoj, potvrzujeme - Lipová 18.- 19. 5. HFT Brno

_________________
HFT Brno

Tau MK300 + Burris


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 26. úno 2024 17:10:50 
Offline

Registrován: čtv 17. srp 2023 8:24:22
Příspěvky: 5
Stále jen řešíte bodování a ne s tím spojenou zábavu a radosti ze střílení,bez zábavy a spokojenosti si můžete střílet tak akorát sami.Taky je důležité pro spravedlivé a všechny jasně průhledné losování do skupin u poučení nemyslíte?Taky si u toho můžete vylosovat kdo se bude Měřit než nějaké na oko náhodné vybírání.Myslim že totality nařizování uz bylo dost a věřte že většina stejně poukazuje za zády a nikdo do očí nic neřekne takže průhlednost je taky na místě, nemyslíte?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 26. úno 2024 17:33:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. črc 2020 20:49:55
Příspěvky: 73
No jestli chceš čekat 40 minut u nástupu, než vyřešíme skupiny, tak klidně. Ono to totiž není tak jednoduché. Ideálně se třeba já snažím spojovat kategorie spolu (takže pružiny spolu, open spolu atd.), tím se zamezí možnému podvádění v psaní bodů. Pak se také snažím dávat spolu střelce o podobných kvalitách (pokud vyloženě nepřijede nováček) - lidi to pak víc baví a dokážou se vybičovat k výkonům. A poslední věc je rozmístění na trati - já např. dávám mezery za veterány a skupiny s juniorem, pokud je to možné. Aby se závod zbytečně nezdržoval. A poslední věcí jsou rozhodčí - vždy je dávám tak, že jsou rozloženi rovnoměrně po trati. A nevím, že by si na skupiny někdo stěžoval.

Takže ano, je to asi možné, ale určitě to tak dělat nebudu. Toť vše k průhlednému losování skupin.
A co se týče kontroly na chronu, tak tam nechávám vybrat náhodná čísla někoho ze spoluorganizátorů, kdo netvořil skupiny a neví, kdo kde jde.

_________________
HFT WINNERS!
https://hftwinners.cz

Air Arms EV2 MKIII + Sightron SIH 4-12x40 FTMOA-20

Walther Terrus 4.5mm (Strix tuning) + Delta Optical Entry 3-9x40 AO IR Mil Dot


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 26. úno 2024 18:13:32 
Offline

Registrován: čtv 17. srp 2023 8:24:22
Příspěvky: 5
Myslím že nevím co byste tahalo z krabice 40 min u zápisu by se spojil automaticky junior se zákonným zástupcem k nim další,jinak většina veteránů nemá problém s časem a kdyby ano tak se to dá pochopit a nebo je přeskočit je.Kdyz se určí mimo losování k nováčkovi zkušený střelec který zaučí, vysvětlí i poradí je jen dobře na to nikodo nic neřekne tolik těch nováčků není asi tak, protože když jsi ve skupině s kým ty chceš tak je daleko lepší pohoda než když jsi schválně s nekyn v uvozovkách s kým nechceš si nemyslím jen Já a los je pro všechny průhledný.Ano děláte hodně pro soutěže nic proti tomu nemám jsem rád že je deláte ale všem se nejde nikdy zavděčit,stále je to zábava z cennými výsledky , než určovat kdo s kým půjde ,bude či nebude podvádět když budou chtít stále si cestičku najdou.To je můj názor přeji hodně nových střelců a hodně zábavy


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 26. úno 2024 18:33:52 
Offline

Registrován: čtv 17. srp 2023 8:24:22
Příspěvky: 5
Navic se stane že několik lidí nedorazí a je plánování narušené, takže taky se z toho nabízí úspora Tvého času, protože jak už jsem řekl ať dělají pořadatelé co chtějí stále to nebude pro všechny ono.Dělejte jak myslíte a díky za postřehnutí a odpověď na Můj názor už více není potřeba psát.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 26. úno 2024 20:36:21 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 10:46:43
Příspěvky: 298
Bydliště: Ostrava
Já to vysvětlím jak je to s tím bodováním úplně jednoduše.Chápu,že kdo se tomu věnuje naplno,tak požaduje přesné jasné posouzení výsledků tedy jasné 1-0.Ale pro širší členskou základnu,která pokud není 2-1-0 tak nenastřelí skoro nic,by 1-0 byla demotivující.No řešení je velmi prosté,prestižní závody jako evropské nebo mezinárodní atd,kterých účastní elita by měla mít přesné 1-0.Ty přespolní okresní přebory,které jsou pro pohodu a dobrou zábavu by měly mít 2-1-0.A každý ať se rozhodne sám kam pojede a kam ne. :D :geek: :D


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 27. úno 2024 6:38:32 
Offline

Registrován: sob 27. led 2024 21:43:26
Příspěvky: 4
Máš pravdu :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 27. úno 2024 15:08:52 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: sob 25. led 2014 20:42:32
Příspěvky: 62
Zdravím, na bodování extra názor nemám , to si domluví vedoucí klubů a pořádající závodu . Losování do skupin bych ale zachoval ať se lidi mezi sebou více poznají. Rychlé a fér to bylo tuším v Bohumíně kdy si při zápisu každý vytáhl číslo skupiny. Jinak platí tvůj závod - tvoje pravidla. /osať - pocať/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 27. úno 2024 18:41:44 
Offline

Registrován: čtv 17. srp 2023 8:24:22
Příspěvky: 5
Super, díky za názor je vidět že tu jsou lidé coje střílení na srazech opravdu baví


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 76 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz