FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je čtv 18. dub 2024 9:13:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 31. bře 2014 14:59:39 
Offline

Registrován: ned 02. úno 2014 18:26:19
Příspěvky: 119
Bydliště: Tachov
Dobře napsanej report,i kdyz jsem tam nebyl,připadal jsem si při čtení jako ze byl... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 31. bře 2014 15:26:11 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. led 2014 12:38:08
Příspěvky: 189
Nestřílím to tak dlouho ale pokusím se vyjádřit ohledně obtížnosti.
Rozhodně bych moc nepolevoval, já osobně jezdím na závody ke Kubovi abych se zdokonaloval a pozoroval ty lepší a učil se.
Docela by mě mrzelo kdyby obtížnost spadla na hranici kdy v prvni desitce bude mnoého střelců se stejným výsledkem a polovina z toho plnej počet bodu.Něják nechápu proc by mel myt vitez +/- 78 bodů... Myslím si že kvalita všech těmito závody jenom stoupá a to je dobře právě pro závody venku.
Nicméně si vážím a odivuji všechny kteří se podílí na organizaci a stavbe trati, tak to prosím neberte jako bezúčelovou kritiku

_________________
http://darkenknife.webnode.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 31. bře 2014 15:38:53 
Online
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3309
Bydliště: Praha
No je fakt, že teď zase začnou hlavně lesní závody, tam se vítr moc neobjevuje a to je pro každého hned pár bodů navíc. Takže nějak příliš měnit nastavený trend asi nebude potřeba.
A aby to bylo postavené jako posledně v Opole, kde 13 střelců bylo ve dvou bodech od maxima, to bych taky nechtěl. I když konkrétně ta jejich trať by možná pro nás nebyla daleko od optima, protože my na jejich úroveň střelby zatím ještě nemáme.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 31. bře 2014 17:14:12 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. led 2014 17:00:50
Příspěvky: 252
Bydliště: Teplice
Lesní terén sám o sobě trochu zamíchá stavbu, nepůjde tahat pásmo po poli a mydlit sklopku za sklopkou, budem muset hledat linii mezi stromy a vhodný strom v zamýšlené vzdálenosti, takže myslím, že sám les nás trochu přinutí změnit styl.
Asi bude nejlepší nechat tomu volný průběh, trend je nastavený dobře (bych řekl) tak jen tak dál.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 01. dub 2014 12:47:46 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 13:42:50
Příspěvky: 334
Já bych na stávající obtížnosti rozhodně nic neměnila, naopak. A ani náhodou si nemyslím, že by s tím měli problém i ti tzv. "rekreační střelci", mezi něž se v podstatě osobně řadím. To proto, že právě na takovýhle trati dělali chyby absolutně všichni, včetně vedoucího střelce, a že mají i tací viditelně velký rezervy. No, a taky je mimo to celkem fajn pocit, když vedle mě někdo s PCP neklátí suverénně každou sklopku, že si prostě člověk se zlamovačkou nepřipadá jako totální střevo... A ačkoli se možná mnohým může zdát závod víc zajímavější, lepší, když je snazší (protože jim to prostě padá), tak ale řada takových borců se pak obvykle tlačí se stejným bodovým výsledkem ještě s několika dalšími na jedný příčce, a napínavej bejvá právě jen rozstřel. To všechno ovšem pro nás na konci chvostu až tak zajímavý a napínavý není, spíš trochu demotivující. Přijde mi to takhle dokonce i spravedlivější, když je umístění jakoby roztříštěnější. Jak už jsem tu napsala, díky tomu sama za sebe vím, kde dělám oproti ostatním obrovský chyby, a kde a v čem se zlepšovat, a že mám alespoň maličkatou šanci i s pružinovkou časem nastřílet poměrně slušnej výsledek.

_________________
Weihrauch HW98 / MTC Viper 10x44 IRS SCB
Walther LG300 / MTC Viper Connect 3-12x32 SCB
mojerajče


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 01. dub 2014 13:31:59 
Online
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3309
Bydliště: Praha
Já myslím, že jsi to napsala pěkně a logicky. Takže ten nastavený trend se budeme snažit dále udržovat.
Ony ty závody jsou vážně hlavně o té střelbě mezi 30-40 metrů, kde hraje největší roli odhad vzdálenosti s větrem. Především na tom se rozhodují závody, spolu s povinnými polohami. To celé musí být doplněné malými killzónami na kratší vzdálenost, kde je zase důležitá přesnost. Nesmí chybět sklopka na 8 metrů, protože jinak by lidi šli do větších zvětšení optiky a do nastavení vzdálenější paralaxy. A samozřejmě bez povinných poloh by to taky nešlo.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 04. dub 2014 8:49:57 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 13:42:50
Příspěvky: 334
Tak to je super ;) , protože mě to totiž takhle daleko víc baví... (mluvím teda za sebe, nevím jak to mají ostatní :oops: :roll: )

_________________
Weihrauch HW98 / MTC Viper 10x44 IRS SCB
Walther LG300 / MTC Viper Connect 3-12x32 SCB
mojerajče


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Kubajzz a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz