FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je čtv 28. bře 2024 22:42:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 19. úno 2019 14:20:13 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: sob 17. led 2015 20:25:12
Příspěvky: 268
Bydliště: Frýdek-Místek
Jen blázen dá vedle sebe 4 sklopky na 41m. O tom lesíku má pravdu. Všichni naši končili na těch 40 m hrůzách. Mám tušení, že si testovali schopnosti a úspěšnosti na tomto typu trati na MS. Prozatím nejtěžší závod ze všech zimních. Na první pohled celkem jednoduché ale ten výkon? Hodně krát jsem točil hlavou, jak je to možné. A to jsem skončil v posteli s chřipkou. Doufám, že jsem jich za to dost nakazil :lol:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 19. úno 2019 20:38:45 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pát 07. úno 2014 20:37:35
Příspěvky: 512
Bydliště: Velká
To nevím, ráno foukalo míň, vítr se zvedal postupně. Že jsem dva stojáky nedal, to je prostě moje chyba, žádná poviná nebyla s oporou. No a pak dál, je fakt, že v PL stavějí sklopky ve většině případů k maximákám a ten lesík na stanovištích 11-20 byl klasika, maximálky pro dané kilzóny v rozmezí pár metrů. Nic jiného, kdo to šel ráno bez větru měl asi výhodu. Ale nic divného to nebylo, stavějí tak tratě pokaždé. Tady mají sklopky v trošku atypických rozměrech a důsledně znesnadňují měření vzdálenosti podle velikosti sklopek, to jo, ale víc udělal vítr. Šel jsem ve skupince se zkušeným pružinářem a s FTčkářem, který střílel poslední a v odhadu vzdálenosti jsem se nepletl, +/- metr naměřil to samé, co jsme odhadli a stříleli. U mě byl problém vítr, který vím že foukal, ale nedokázal jsem odhadnout jak. Ve větru to neumím a vím to, jen nevím, jak se to naučit.

_________________
Air Arms TX200 Mk3 / Optisan Viper 10x44
Air Arms S400F / Sightron SIH TAC 4-12x40 MD / kinderpažba
Air Arms HFT500 / Sightron SIH TAC 4-12x40 MD


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 19. úno 2019 21:03:26 
Offline

Registrován: čtv 08. říj 2015 20:02:13
Příspěvky: 614
Bydliště: Frydek-Mistek
Máš pravdu Peto ten vítr byl řekl bych slabý a táhlý opravdu ovlivnil dibolku.Já netrfil obě na 28,29 a na té šachtě opět dlouhá a velká kilzona a Já jsem měl nulu,normálně je defakto povinnost takové trefit ikdyby se jeden spletl o 4m no a ntrefil :(. Jinak dobré máš stabilní výsledky což je dobré v Zabrze v tom hurikánu jim dáme :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: VASVA a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz