FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je čtv 28. bře 2024 14:51:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Březí 27.10.2018, Česká sklopka
PříspěvekNapsal: pon 29. říj 2018 9:30:07 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. úno 2018 18:45:02
Příspěvky: 38
Bydliště: Zábřeh na Moravě
díky za pohodový závod. I zdaleka jednoduché sklopky dovedou potrápit až nas..t :oops:
>střelby není nikdy dost...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Březí 27.10.2018, Česká sklopka
PříspěvekNapsal: pon 29. říj 2018 11:31:55 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3299
Bydliště: Praha
Je fakt, že kolikrát zdánlivě lehká sklopka překvapí. Taky jsem tam kroutil hlavou, proč jsem nepoložil dvě 35mm na 35m, obvykle to takhle blízko nedáváme... Celkově ta trať byla postavena jako jednodušší. Na 40 metrů byly jenom 4 výstřely, 25mm killzóny byly, až na jednu, kolem 30 metrů a povinné polohy tam byly 2 s oporou. Mimochodem opět se ukázalo, že dát 35mm sklopku na 31 metrů je prakticky zbytečné stanoviště, a že nejlehčí na trefení jsou 15mm killzóny, to je v zásadě technický výstřel a to už každý umí.
Jinak ono je dost těžké vyladit trať, co se týká obtížnosti, aby to pro lepší střelce byla dostatečná výzva, ale zároveň aby si na ní mohli střelbu užít i méně zkušení střelci...
Já jsem rád, že tratě České sklopky držíme obecně na velmi dobrém standardu, a proto nemáme problém dobře střílet na akcích vyšší úrovně. Tento problém jsme měli v minulosti, když jsme si na domácích závodech mysleli, jak jsme dobří a pak jsme se třeba na mezinárodních závodech nestačili divit, co se vlastně děje.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Březí 27.10.2018, Česká sklopka
PříspěvekNapsal: pon 29. říj 2018 13:30:07 
Offline

Registrován: ned 25. zář 2016 18:51:48
Příspěvky: 50
Pre mna to bola idealna klubova sutaz, pri ktorej si dokazem oddychnut. Ocenujem hlavne, ze sa sutazilo v strielani a nie hladani polohy na lezanie, balancovani dole hlavou nad roklinou alebo strelbe na nahodu cez krovie a travu. Vzdialenosti boli velmi prijemne a kludne by zniesli aj viac typicky vietor pre tuto lokalitu.

Verim, ze raz tu dospeje oddychova HFT strelba podobne ako v UK, kde budu mat kluby vlastne strelnice, kde bude zero a moznost strielat na trat so sklopkami kazdy vikend. Na podobnom principe tu uz funguje golf.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz