FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je pát 19. dub 2024 18:05:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 04. kvě 2018 12:15:40 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pon 29. čer 2015 10:41:09
Příspěvky: 433
Pořád jen myslíte na to ž..... :D . Vezměte baterky, mohli by jsme si to vylepšit nočním sklopkovým bobříkem ;) .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 04. kvě 2018 12:24:52 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pon 29. čer 2015 10:41:09
Příspěvky: 433
Když je ta lednice..... Měl bych 11ctku lahvové SVIJANY ;) po 9.9,-. Měl by někdo zájem?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 04. kvě 2018 12:57:47 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: ned 07. led 2018 16:50:01
Příspěvky: 76
Bydliště: Libiš
jirka61 píše:
Pořád jen myslíte na to ž..... :D . Vezměte baterky, mohli by jsme si to vylepšit nočním sklopkovým bobříkem ;) .

Takže těch baterek radši více :lol:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 05. kvě 2018 20:13:01 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 26. led 2018 14:03:27
Příspěvky: 103
zdar

tak jsem dnes úspěšně absolvoval legendární Stárkov
tak prostředí pěkné ale na trati nejdřív foukalo na louce a pak asi 4 povinné polohy dva krát klek a dva krát stoj bez opory ( ku podivu jsem dal oba stojáky :lol: a to je co říct vzhledem k mé obézní postave a tady si přihřeju polívčičku bylo to samozřejmě i mojí novou puškou Anschutz 8-) )
pak se šlo do lesa...a ten kdo ve Stárkově byl ten ví že les je do kopce , takže když jsem došel k prvnímu stanovišti v lese tak jsem lapal po dechu jak prvorodička u porodu.
No a v lese to začalo...zkuste trefit sklopku když po ulehnutí na podložku se i s podložkou sunete směrem dolů dozadu (tady mi nebyl nic platný ani anschutz... :lol: )
a pak mi ostatní střelci , kteří jezdí do Stárkova častěji řekli , že ve vedlejší rokli je to větší hard core.. :o
Za sebe jsem spokojen bo úkol porazit hlavního soupeře mladou Vichrovou jsem splnil a překročil o dva body... :lol: a závod se mi i navzdory tomu líbil a děkuji za společnost Jirkovi a Zdeňkovi ,
Pro mně to byl náročný závod ale dal bych si ho znovu...

Jura

_________________
Daystate Huntsman + MTC Genesis HMD
AA Pro Sport + Sightron S 3 MMD
HW 98 + Optisan Cobra MD
HW 97 + Discovery HD SFIR
Anschutz 9015 FT + Burris Timberline MD
https://jelenteam.webnode.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07. kvě 2018 5:32:59 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18. dub 2014 19:44:31
Příspěvky: 170
Bydliště: Jeseník
Tahle akce o5 nezklamala. Chyběly mi tam jen Warthogovi vykořisťované děti v kuchyni a kuchař v hospodě U Medvěda (to musí být hroznej vůl, když kvůli němu zavřou celou hospodu). Jinak prostředí Stárkov, tam není co dodat, super parta lidí... Hlavní poděkování patří stavitelům, kteří stavěli ve 3 lidech celou trať a taky bych chtěl poděkovat spolustřelcům ve skupině - Tankystovi - ty tvoje kecy už mi chyběly Jirko a Mravencovi, kterému bych se chtěl věřejně omluvit za to DDT.

_________________
...Pepane a víš kdo s nima spí!?!? .... JEDNIČKÁŘI!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07. kvě 2018 6:33:57 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: sob 29. srp 2015 13:42:35
Příspěvky: 77
Bydliště: Ústí nad Labem
S tím DDT si mě pobavil .... Omluvu to snad ani nepotřebuje...Nicméně budeme příště muset u vhodné příležitosti, některý večer "podepsat" nějaké tekuté memorandum. I za celé Krušnohorce s přírodním původem, které si měl v úmyslu vyhubit :evil: Nicméně teď vážně: díky kluci za pohodovou atmosféru u závodu a veselost u toho. Pro mě je HFT něco jako "vystoupení z reality denního života", přepnu se do stavu "HFT" pak se vrátím zpět do života. Je to dobrý relax. A s tou partou šprýmařů s lentilkami a červenou páskou se rád zase uvidím za týden v Žalanech..:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07. kvě 2018 9:10:33 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pon 29. čer 2015 10:41:09
Příspěvky: 433
Díky za skvěle strávený prosluněný víkend jak organizátorům tak všem ostatním zúčastněným.
Juro nestěžuj si. Subtilnější lidi to mají u SB určitě lepší. To by jsi koukal co se mnou dělá lehký boční větřík :) :D . To mám kolikrát pilno se vejít do sklopky :) .
Jelene Jelene, ty moje kecy proti tvým jsou úplný čajíček pro batolata........DDT :D .
Jinak příště budu spát asi v autě páč jsou tam divný zvířátka který požírají pojistky :shock: Ještě že mám 4-5 ,,dobrých" kamárádů kteří tyto součástky nosí po kapsách a pomohli mi to dát do kupy. O správnosti umístění ovšem pochybuji :). Zajedu to radši zkontrolovat.
Dík Mravencovi a Jelenovi za společnost na trati. Rozhodně nebyla nuda. Škoda že jedničkář dezertoval :) .
Mějte se a nashledanou o víkendu v Březí na louce a potom v Žalanech.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07. kvě 2018 17:56:01 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 21:20:19
Příspěvky: 401
Bydliště: Krásná Studánka
Ha jsme doma, vytáhnout flintu po takový době byl opět zážitek sám o sobě. Ale skvělé prostředí a společnost stejně naladěných lidí to více než vykompenzovala. Za mě to byl kvalitně strávenej víkend. Holky taky děkují, užily si to ještě víc než já. (asi že umí střílet). Jdu sehnat křesadlo a stoh ;)

_________________
Nechceš mít draka pod věží? Dbej, ať ti do nosu nesněží!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07. kvě 2018 18:37:04 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3309
Bydliště: Praha
Právě jsme dorazili domů, využili jsme toho nádherného počasí a okolního prostředí a trochu jsme si ten víkend prodloužili... Takže jsme ještě včera s Moloťákama absolvovali výlet za medvědy na náchodském zámku a dneska jsme si prošli Adršpašské skály.
Ke stárkovským akcím už nevím, co bych dál dodal, protože mi připadá, že bych se zase opakoval.
Parta lidí, co tam byla, nemá chybu, byl to absolutní relax spojený se střelbou a pořádným kopcem zábavy. Takhle nějak si představuji dokonale strávený víkend, tohle člověka nemůže nikdy omrzet.
Díky všem za perfektní společnost! ;)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07. kvě 2018 19:44:02 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3309
Bydliště: Praha
Zatím aspoň výsledky. ;)

Obrázek

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KTDsf1eJ5Bs


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: serpa a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz