FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je čtv 28. bře 2024 14:09:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 07. kvě 2018 7:05:27 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 16:25:56
Příspěvky: 228
Bydliště: Praha zapad
Dekujim za super zavod:
- super misto
- super trat
- super opticke klamy
- super pocasy
- super Martin K. (z mensi hmota)

Dve super vetvy diky kterym jsem dostal dve nule :twisted:

Cekam na fotky od Kicmisa :)

Zdravim
Lukasz Radaj


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07. kvě 2018 8:02:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. led 2014 9:16:14
Příspěvky: 272
Bob na trati. :lol: :lol: :lol: Tím jsem musel začít.
Díky všem střelcům, manželkám, dětem (prostě rodinám,jelikož to byla rodinná atmosféra) za luxusní tři dny plné smíchu a kamarádství. Nejen při střílení, ale i při fotbale a ostatních činnostech.
Stavitelé, to byla bez debat nejlepší trať, kterou jsem kdy mohl absolvovat.
1. střelba pod velkým úhlem z kopce
2. střelba pod velkým úhlem do kopce
3.tunelový efekt
4. přechody světlo stín
5. nutnost střílet z loktů
6.nutnost střílet od kolíku
7. vítr se točil jak v bedně a měnil intenzitu
8. střílení nad roklí
9. 40 sklopek
10. určitě jsem nevyjmenoval vše.

A do druhého dne je cca třetina tratě změněná?! :o :o :o To je prostě neuvěřitelné. :shock:

K tomu bezchybná organizace a zázemí. Říkám to pořád, že od moraváků (slezanů ;) se můžou všichni učit a hledat zde inspiraci, jak se to má dělat.
To zapálení pro věc je úžasné.
Podle mě patří taktéž velký obdiv a respekt gestu mého jmenovce VladimiraK, který se vzdal prvního místa, jelikož se podílel na stavbě trati.
(i když jsem kvůli tomu musel do rozstřelu a bavit ostatní :lol: :lol: :lol: )

Taktéž děkuji MartinoviK za bezpečný a vysmátý odvoz. Doufám, že to za 14 dní zopakujeme.

Vše bych zakončil hláškou z Kokosů na sněhu:
,,Trenére, ta helma je mi malá.´´
BUM
,,Díky trenére.´´
,,Od toho jsem tady.´´ :lol: :lol: :lol:

Díky, díky, díky.

_________________
Odkaz: John Steele.
Odkaz na stránky JelenTeamu.

,,Nechť má Bůh slitování s mými nepřáteli, neboť já je mít nebudu.´´
George S. Patton


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07. kvě 2018 8:55:46 
Offline

Registrován: pát 24. led 2014 21:19:16
Příspěvky: 157
Bydliště: Klimkovice
Děkujeme s Adamem za skvělý víkend, moc se nám líbilo. Asi budu muset koupit další flintu do rodiny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07. kvě 2018 9:47:18 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. led 2014 9:16:14
Příspěvky: 272
Jo, a pokud se chcete nechat tetovat na nějakém bezvýznamném místě........................tak můžete třeba v Brně. :lol: :lol: :lol:
Pro příště; když chcete od kluků z Brna při fotbale přihrávku, musíte si o ni říct jasným pohybem. :lol: :lol:

_________________
Odkaz: John Steele.
Odkaz na stránky JelenTeamu.

,,Nechť má Bůh slitování s mými nepřáteli, neboť já je mít nebudu.´´
George S. Patton


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07. kvě 2018 9:48:33 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: stř 22. led 2014 15:21:32
Příspěvky: 1058
Bydliště: u Poděbrad
radlukaj píše:
Dekujim za super zavod:
- super misto
- super trat
- super opticke klamy
- super pocasy
- super Martin K. (z mensi hmota)

Dve super vetvy diky kterym jsem dostal dve nule :twisted:

Cekam na fotky od Kicmisa :)

Zdravim
Lukasz Radaj


Přátelé, věřte mi, že tohle hodnocení má opravdu váhu! ;)
Ne, že by ostatní neměly, ale od toho šmudly je to opravdu poklona...

_________________
dycky Steyr
dycky se přihlásím a dycky nepřijedu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07. kvě 2018 13:37:08 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 13:21:48
Příspěvky: 487
Bydliště: F-M
Chci poděkovat Hombremu, za zajištění tohoto skvělého místa pro náš závod a za obrovský kus práce při jeho organizaci. Děkuji! :!:

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=LxVIt_V3jJc
Steyr, Vortex


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07. kvě 2018 14:50:49 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 07. kvě 2018 12:07:45
Příspěvky: 3
Panowie Organizatorzy! :D

Pięknie dziękuję za zorganizowanie wspaniałych zawodów HFT. Doceniam Wasz wielki wkład pracy w ustawienie tego WSPANIAŁEGO toru. Umieszczenie figurek na powalonych drzewach i do tego w dole wąwozu lub zamontowanie ich na pochylonych drzewach nad kilkunasto metrową przepaścią wąwozu, to sztuka przy ogromnym wkładzie pracy. Vladimir z timem oprócz obsadzenia wąwozu figurkami dali pokaz jak przemyślnie ustawić figurki na stromym stoku stosując jednocześnie pułapki optyczne. Olda, Vladimir + ekipa, jeszcze raz piękne dzięki za dwa dni wspaniałych zawodów w przesympatycznej atmosferze. Bratu Vladymira którego pomyliłem z Vladkiem :oops: :D piękne dzięki za pyszny gulasz. Wam, to się wspanialy kucharz trafił. :)
Oldzie pięknie dziękuję za dwa dni wspólnych zmagań na torze. :D
Vladimir, moje wyrazy uznania i szacunku za to, że jako projektant i ustawiacz toru, wziąłeś udział w zawodach, ale poza konkurencją. U nas to rzadkość. :( Zauważyłem, że zawody strzeleckie organizowane tylko dla zawodników HFT pozwalają na zaprojektowanie i ustawienie ciekawszego i bardziej wymagającego toru. Co zaś do miejsca gdzie zorganizowaliście te zawody, to myślę, że niczego nie trzeba lepszego. Jest woda, WC, jest gdzie zaparkować samochód i rozbić namiot, jest gdzie potrenować przed zawodami i wreszcie jest Wasze wspaniale towarzystwo. Jak widać na Waszym przykładzie, można jeszcze dodatkowo uatrakcyjnić imprezę strzelecką strzelaniem precyzyjnym do tarczy przy ciekawie zawiewającym wiaterku, za tę atrakcję również dziękuję. :D
Lubię tego typu imprezy strzeleckie i na taką następną u Was już dzisiaj się zgłaszam. Koledzy z Lublina organizują podobna imprezę, ale jednodniową na którą wybieram się 20.05, zaś Tawerniaki organizowane przez E-tawerna z Tarnobrzega w Bojanowie za nic nie opuszczę. Jadę tam od piątku 25 do niedzieli 27.05. Dwa dni strzelania NHFT, HFT i Decha e-Tawerny. Podam linka do strony może ktoś z Was się skusi na taki wypad. Zlot https://www.e-tawerna.pl/viewtopic.php?f=8&t=15740 , same zawody https://www.e-tawerna.pl/viewtopic.php?f=8&t=15732

Jeszcze raz dzięki i serdecznie pozdrawiam Oko :D

Ps.
Serdeczna prośba do Łukasza Radaja (radlukaj) o przetłumaczenie mojego tekstu na czeski. Zamieszczę tłumaczenie z translatora, ale z tym bywa różnie.

Organizátoři pánové! : D Krásné Děkuji za organizaci velká událost HFT. Oceňuji vaši skvělou práci při stanovení této nádherné stopy. Umístění čísla na pokácených stromů a v dolní části rokle, nebo pripojit na mírně nakloněné stromy na podstránku metru propast, je to umění s obrovským přínosem. Vladimír s Tim kromě vyplnit rokle dal údaje ukazují jak důmyslně set figurek na strmých svazích pomocí optické pasti ve stejnou dobu. Olda, Vladimir tým, opět krásné díky za dva dny nádherné povolání na zlepšení zdraví. Bratr Vladymira, který udělal jsem chybu s Vladkiem: :oops: :D krásné díky za výtečné dušené. Jste báječná kuchařka. :) Oldzie se krásně Děkuji za dva dny společné boje na trati. :D Vladimir, moje uznání a respekt za to, že jako designér a ustawiacz sledování, vzal část v soutěži, ale na rozdíl od konkurence. U nás je to rarita. :( Všiml jsem si, že střelecké soutěže organizované pouze pro HFT hráči vám umožní design a nastavení ještě zajímavější a více náročné sledovat. O místě, kde jste organizuje tyto hry myslím, že nic není nutné lépe. Voda, WC, kde zaparkovat auto a stan, je kde praxe před konkurencí a nakonec to je vaše skvělá společnost. Jak můžete vidět v příkladu, můžete dokonce vytvořit ze strany palné zbraně Střílečky přesnost na čepel tím zawiewającym wiaterku, pro tuto atrakci, také děkuji. : D Mám rád tento druh střelby událostí a další, které jste vyjádřil dnes. Kolegové z do Lublin uspořádat podobnou akci, ale za den, pro který jsem se rozhodl 20.05 a Tawerniaki pořádané E-hostinec z Tarnobrzeg v Bojanowie pro nic za nic nenechá. Budu tam od pátku do neděle, 25 - 27.05. Dva dny natáčení NHFT, HFT i Decha e-Tawerny. Dávám odkaz na stránku může někdo z vás bude zkazit výlet. Setkání https://www.e-tawerna.pl/viewtopic.php?f=8&t=15740 ,Jen střílení https://www.e-tawerna.pl/viewtopic.php?f=8&t=15732

Ještě jednou děkuji a srdečně Zdravím oči :D

PS. upřímnou žádost Luke Radaja (radlukaj) přeložit text v češtině. Bude klást překlad od překladatele, ale to je jiný.

_________________
Pokud nejste jisti, jak se chovat, chovat slušně.


Naposledy upravil Oko dne úte 08. kvě 2018 8:53:10, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07. kvě 2018 23:44:52 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: sob 17. led 2015 20:25:12
Příspěvky: 268
Bydliště: Frýdek-Místek
Vážení přátelé.
1ročník tohoto skvělého závodu je za námi. A podle té 1 jste asi poznali ,že další je před námi. Dnes jsem dojednal tuto lokalitu na další rok. A mé zhodnocení?
Moc díky Oldovi za perfektní zvládnutí logistiky.
Taktéž moc díky celé Kvapilovic familii. Super lidičky zapálení pro věc.
Liborovi,Michalovi za pomoc při stavbě trati.
Velké poděkování všem kteří pomohli tuto nádhernou a nezapomenutelnou trať rozebrat.
Budeme na tenhle úžasně prožitý víkend vzpomínat dlouho. Vždyť to děláme pro sebe. Napíchat pár sklopek na louku jde taky ;)
My chtěli víc.
Sbírali jsme zkušenosti ze světa jak to kde dělají a posbírali podněty jak to nedělat i dělat. Nejvíce nám pomohlo toto skvělé místo. Tímto děkuji Skalickým myslivcům a Sokolkám. Takových podobných míst je ve světě spousta, ovšem ne všude se setkáváme s pochopením vlastníků a okolí.
(když známí hledali cestu na hřiště na silnici oslovená babička říká-synku kousek rovně a potom doprava ale tam se nesmí tam střilalů)-věděla o nás skoro celá vesnice. Kdo nepřijel o hodně přišel. Chyběla snad jen nějaká místní kapela nebo DJ.
Na příště snad malý fotbálek-Beskydští vzduchovkáři vs.zbytek světa HFT :D
Moc se těším na příště a snad někde na závodě.
Ivo


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 08. kvě 2018 0:20:28 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 25. zář 2014 21:03:13
Příspěvky: 308
Bydliště: RPR
Vše bylo řečeno .
Nasezení organizačního týmu za hranicí nemožného ;)
Vladimíra a celé rodiny,Oldy a Ivoše a jeho , mimo jiné , příkladné pečlivé bezpečnostní opatření.
Průběh bez jediné chybičky.
A skvělá parta lidí ...
Díky všem.

Pro simir-flysquad : jak jsem si nemohl vzpomenout - zkus Bucanero

FOTKY
https://report-foto.rajce.idnes.cz/HFT_BV_Skalice_2018/

Obrázek
Obrázek

_________________
Beskydští Vzduchovkáři since 2014
>> Beskydští Vzduchovkáři - Youtube <<
HFT ELITE


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 08. kvě 2018 1:12:54 
Offline

Registrován: pát 24. led 2014 21:19:16
Příspěvky: 157
Bydliště: Klimkovice
Nenašel někdo u chron sadu imbusů od Narexu v modrém kabátku? Díky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz