FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je čtv 28. bře 2024 21:28:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zimní pohár - Žalany 4.3.2018
PříspěvekNapsal: ned 04. bře 2018 20:21:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 26. led 2018 14:03:27
Příspěvky: 103
tak jak vždy trať pěkná. počasí výborné ...jen ty moje výsledky :o
asi se příště zapíšu do kategorie juniorů páč podle výslednů přesně tam patřím.... :lol:
i když možná ani tam ne.. 8-)

né dělám si legraci... :lol: chce to víc času na trénování a o dost zlepšit odhad vzdálenosti no a musím pochválit i spolustřelce ve skupině , kteří mně v záveru dovedli k takto hodnotnému výsledku ...kluci děkuji... 8-)

tak zas někdy v žalanech

_________________
Daystate Huntsman + MTC Genesis HMD
AA Pro Sport + Sightron S 3 MMD
HW 98 + Optisan Cobra MD
HW 97 + Discovery HD SFIR
Anschutz 9015 FT + Burris Timberline MD
https://jelenteam.webnode.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zimní pohár - Žalany 4.3.2018
PříspěvekNapsal: pon 05. bře 2018 10:12:42 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: stř 12. úno 2014 17:05:50
Příspěvky: 281
Díky Ostrostřelcům za pěkný závod, všem za fajn společnost a Termitovi za hřejivou fazolačku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zimní pohár - Žalany 4.3.2018
PříspěvekNapsal: pon 05. bře 2018 17:42:03 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
Tady je nová tabulka výsledků opravená dle vašich skorkaret.......
Ještě tam doplním vzdálenosti a sklopky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zimní pohár - Žalany 4.3.2018
PříspěvekNapsal: úte 06. bře 2018 5:05:59 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: stř 22. led 2014 15:21:32
Příspěvky: 1058
Bydliště: u Poděbrad
Já bych se ještě vrátil k těm nefunkčním sklopkám. Navrhoval bych zahodit ty vaše předražený a nefunkční zkoušečky a místo toho koupit černý sprej. V případě reklamace nastříkat killzonu čerstvě sprejem, vystřelit na ni a v případě zásahu a nespadnutí tuto sklopku ihned vyřadit, protože aby sklopka někdy padla a někdy ne, není zrovna v pořádku. A dělat blbečka z člověka, který po evidentním zásahu KZ sklopku reklamuje, není taktéž na místě.
I když mně už to může být asi jedno, já se do dalších Žalan nechystám. Jinde ty sklopky padají normálně. Musel bych hodně pátrat v paměti, kdy naposledy (mimo Žalan) byla zrušena sklopka z důvodu nepadání. V Žalanech minule 2 a nyní také 2. A teď se za takovéto situace dohadujme, jestli ta ještěrka zelená nepadala nebo padala... Je například dost zajímavé, že padla až několika střelcům na konci, poté, co jsme ji málem vytáhli za špagát z toho pole ven. Do té doby ji nepoložil nikdo...
Takže sorry, ale za mě to až tak skvělý nebylo. Mimo těch fazolí, ty byly dobrý ;)

_________________
dycky Steyr
dycky se přihlásím a dycky nepřijedu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zimní pohár - Žalany 4.3.2018
PříspěvekNapsal: úte 06. bře 2018 8:13:13 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: pát 23. zář 2016 6:47:51
Příspěvky: 83
Bydliště: Ústí nad Labem
Problémy se sklopkami jsou nepříjemné to jo, ale že někdo z někoho dělá blbečka je čistě subjektivní pocit. Jak tak za těch pár závodů pozoruju, tak vzájemné špičkování k téhle sešlosti prostě patří 8-)
Za mě super závod a atmosféra! Díky kluci, hlavně za tu přípravu a za ten čas, co tomu věnujete, abychom se my ostatní mohli pobavit!
Jo a s těma sklopkama fakt něco dělejte, jinak k Vám nakonec budu jezdit jen já, protože to mám za rohem, a to si pak fakt moc nezazávodíte :lol: ...

_________________
BSA Gold Star SE Union Jack
?:-(
Weihrauch HW 77 Speciál Edition
Valiant Themis II 10x32 HFT


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zimní pohár - Žalany 4.3.2018
PříspěvekNapsal: úte 06. bře 2018 10:27:35 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
Jen k těm sklopkam, ono je samozřejmě špatné ze sklopka nespadne po dobrém zásahu, to se každý ozve,ale pokud to sklopka da zadarmo a spadne i po zásahu do plechu je už v pořádku.Bude tedy lepší sklopky seřídit pro větší spokojenost aby radši víc padaly. Toto jsme eliminovali celý loňský rok kdy Zip poctivě každou sklopku rozebral ,předělal seridil a otestoval na zásahy aby padaly kdy mají. Tak též jsme vyradili třetinu pěkných sklopek za to že spadly i když se trefil plech okolo.Nešly rozumně seřídit. Zjistili jsme že na sklopky ,na funkci mechanismu působí hodně faktoru. Třeba sklon. Teď se vymstil mráz,nesly zatlouct konzole,tak se sklopky pritloukaly k zemi . Tak že mohlo dojít k prohnuti zakladny nebo sklopka po zásahu správně nezapruzila. Tak že za to ze sklopky nepadaly se omlouváme ale ne vždy je sklopka funkční když spadne. Tak pokud to někdo nechápe a chce 2 mermomocí tak si ji muže příště napsat.

Jinak ještě o těch blbečkach , udělal sis ho Martine ze sebe sám,když si reklamoval sklopku s jediným zasahem do kilzony když na ní strilelo už asi 6 lidí. Kdyby jsi to řekl na konci závodu ,mohlo se podívat do karet ostatním a pořesit to. Ale já jsem fakt nepoznal že ta tečka je tvoje.

Sklopky se otestují,a až se bude moct montovat na konzole bude vše ok.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zimní pohár - Žalany 4.3.2018
PříspěvekNapsal: úte 06. bře 2018 11:25:43 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: stř 22. led 2014 15:21:32
Příspěvky: 1058
Bydliště: u Poděbrad
Tak jako promiň, ale snad poznám čistou nastříkanou killzónu a po výstřelu poznám flek přímo v prostředku. A pokud by tomu tak nebylo, tak stále nejsem blbeček, ale lhář a podvodník. Nehledě na to, že jak se potom ukázalo, měl jsem pravdu!
A k tomu mrazu a konzolím, jak mi vysvětlíš ty dvě nepadající sklopky minule, kdy nemrzlo a konzole se normálně zatloukly do země? :lol:
Ale jak říkám, je mi to fuk, dělejte si co chcete.

_________________
dycky Steyr
dycky se přihlásím a dycky nepřijedu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zimní pohár - Žalany 4.3.2018
PříspěvekNapsal: úte 06. bře 2018 12:10:25 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
Minulý závod mě byla reklamovaná pouze jedna a ta byla též na zemi. Vyřešilo se to napsanim 2 všem. Teď v neděli pokud si tvrdil ze je to tvůj zasah tak je to tvrzení proti tvrzeni a dle výstřelu ostatních strelcu jsem uznal ze je opravdu nefunkční a všem napsal za 2. A ta sklopka "skoro vytazena za provázek ze zamrzle louky " pochybuji ze si s ní pohnul byť jen o milimetr ,když jsme jí nemohli vypácit ze země.O tom že jsi blbecek si napsal až ty ,nemám tu potřebu někomu nadávat,to se radši bavím treba při HFT. Tak jako spousta ostatních kteri z toho nedelaji tyátr a chápou že je to jen kus železa co dostane spoustu ran. Jak jsem psal,sklopky se znovu otestují a pokud to půjde opraví. To ze po zásahu nespadly mě mrzí ale pokud by padaly i když nemají tak asi ještě víc. Uvidíme příště.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zimní pohár - Žalany 4.3.2018
PříspěvekNapsal: úte 06. bře 2018 12:56:19 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. led 2014 18:20:17
Příspěvky: 682
Bydliště: Bystřany
Jinak vám všem děkujeme za účast a za velkou pomoc s úklidem tratě a já osobně za příspěvek na jídlo. Pro mně je nejdůležitější aby vám chutnalo, jinak bych to dělal zbytečně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zimní pohár - Žalany 4.3.2018
PříspěvekNapsal: úte 06. bře 2018 17:03:44 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 26. led 2018 14:03:27
Příspěvky: 103
No a já myslel , že MartinK už není nespokojený rýpal , ale jak vidím , vše je při starém... :lol:

_________________
Daystate Huntsman + MTC Genesis HMD
AA Pro Sport + Sightron S 3 MMD
HW 98 + Optisan Cobra MD
HW 97 + Discovery HD SFIR
Anschutz 9015 FT + Burris Timberline MD
https://jelenteam.webnode.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz