FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je čtv 28. bře 2024 12:37:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Stárkov 16.-17.9.2017 Pohár CAFTA
PříspěvekNapsal: pon 18. zář 2017 21:14:24 
Offline

Registrován: stř 08. dub 2015 19:49:44
Příspěvky: 14
Jen pár postřehů očima začátečníka v hft. Předně jsem rád,že se závody vůbec konají a je možnost se jich účastnit. Přijet,odstřílet a odjet je jedna věc,celé to zorganizovat,postavit a zaštítit,je věc druhá. Neberu to jako samozřejmost,vím jak drahocenný je soukromý čas. Organizátorům a stavěčům děkuji. No,něco k trati. Na první pohled se mi zdála jednoduchá,ale nebyla. Malé kilzóny na maximech a pak několik klamavých sklopek o dost dál,než se mi zdálo.Do toho občas fouklo a zapršelo.
Další stresový faktor bylo to,že jsem šel ve skupině s Mandym. Protože slyšet padnout každou sklopku a zapisovat 2,2,2,2,2 .....,no byly to nervy,abych se úplně neznemožnil. Na konci závodu se mi líbil rozstřel mezi Damianem a Žabákem. Oba dávali ty stojáky skvěle,a bylo vidět,že umějí střílet,že to nebylo na náhodu. Tak doufám,že bude čas a povede se mi dostat na další závody a užít si tu atmosféru znovu. Hft zdar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stárkov 16.-17.9.2017 Pohár CAFTA
PříspěvekNapsal: úte 19. zář 2017 6:23:58 
Offline

Registrován: čtv 08. říj 2015 20:02:13
Příspěvky: 614
Bydliště: Frydek-Mistek
Ačkoliv jsem již nechtěl tady nic psát musím ,že jsem urazil rozhodčího je pravda,bohužel je to Moje nevychovanost.Je to nemilé ale kritika na rozhodčí je v hodně sportech. ROZHODNĚ ale nepřipouštím že jsem šel na trat umýslně s vyšším výkonem a lepší balistickou křivkou čímž bych chtěl mít výhodu nad ostatními.Tolerance do 245m je pořadatelem určená,"protože ne všechny chrona měří stejně" a tak jsem šel na trat v dobrém umyslu aniž bych chtěl ohrozit bezpečnost či mít výhodu již zminováné balistické křivky. Toto jsem musel sdělit spolustřelcům nebot být hulvát není pro Mne totéž jako být umyslně nefér či podvodník


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz