FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je sob 27. dub 2024 21:48:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 26. čer 2017 7:33:52 
Offline

Registrován: sob 25. led 2014 0:50:04
Příspěvky: 349
Bydliště: Trnava
Bol to neskutocny vikend. Neda sa to opisat, treba to zazit. 200 sklopiek za dva dni. Siahol som az na dno sil. Myslim, ze nie iba ja. V poslednej stvrtine som mlel naozaj z posledného. Tri nuly v tejto casti tomu nasvedcuju.
Trate boli perfektne navrhnute. Minumum sklopiek bolo "bez boja". Strelci boli casto donuteny ist do menej stabilnej polohy. Presne takto si predstavujem HFT. Na tento vikend budem urcite este dlho v dobrom spominat.
Velka poklona a este vacsie dakujem patri Jojovi ktory to cele vymyslel, zorganizoval, navrhol trate a drvivu vacsinu vsetkeho odmakal, aj ked vedel, ze to bude ucastou skor komorna akcia.

_________________
Steyr LG110 + NS Diamond 10-50x60
Steyr Challenge Field Target + Vortex Viper PSTII 2-10x32

http://www.ft-hft.sk


Naposledy upravil fero dne pon 26. čer 2017 20:59:34, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 26. čer 2017 7:48:43 
Offline

Registrován: čtv 08. říj 2015 20:02:13
Příspěvky: 614
Bydliště: Frydek-Mistek
Tak vrátil jsem se z maratonu a byl to neskutečný zážitek trat vynikající,složitá,členitá bylo hodně stanovišt ze kterých nešly střílet obě sklopky najednou takže k tolika vstavání jěště další střílelo se taky v kleku misto v lěže nebot tam vadily rostliny muselo se hodně pemýšlet nejvíce jsem se usmáli povinným polohám v leže kde jsem po jedné cinkmnul VYHRÁLI SI :lol: Dostalo Mě že kyž postavili 100 sklopek a jěště přidali dalších extra 30 sklopek jen pro juniory to jsem :shock:,opět pohoštění na trati,které velmi bodlo MUSÍM napsat když v takovém vedru jste do sebe nalili kelímek stueného džusu,Já si vybral jablečný mošt.Fakt byl studený měli tam kemp.chladničky,když k tomu přičtu VELMI VELMI vynikající přístup všech zůčastněných není co dodat snad jen že bylo málo lídí což je škoa stálo je to všechno hodně sil a času perfektní trat,perfektní zázemí,restaurace možnost parkování stanováni,dokonce jsme tam chytli divoké sele takže nasledovaly i dokonalé pozoy pro fotografy.VELKÉ DÍKY VŠEM ZA VELMI PĚKNÝ SRAZ od A až do Z TÉ NEJVYŠŠÍ KVALITY velmi se těším na podobné setkání u kolegů na Slovensku :P :P :P


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 106 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz