FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je pon 29. dub 2024 4:08:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 29. zář 2016 16:38:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. lis 2015 21:46:17
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha
Vážení,
vrátím se k příspěvku cannis-e. I kdyby měl pravdu, tak co člověku, který s asociací CAFTA nesouhlasí, brání v tom, aby založil - budu pokračovat v přirovnání - asociaci CAFTO?

Použiju příklad z jiné oblasti. Jsem členem jiného spolku, který má již svou vrcholnou éru bohužel za sebou, ale na jehož budování jsem se podílel a doposud podílím. Taky s námi někteří nesouhlasili, že to děláme špatně a že oni by to udělali líp. Na tohle jsme měli jednoduchou odpověď: "Založ si vlastní spolek a nastav si to podle sebe." Většina lidí sklapla a buď odešla nebo " zavřela hubu a držela krok" - bráno obrazně, protože pokud je kritika konstruktivní, tak může přinést užitek. Jen jeden člověk ze Slovenska (jen nemůžu 100% vyloučit jestli se nejednalo o nacionální příčinu) se pokusil založit konkurenci . Vydrželo mu to asi rok, možná dva - už si to přesně nepamatuju - a pak to zabalil. My jsme letos oslavili desáté výročí (ještě dodám, že jsme československý spolek).

Taky jde o to, kdo má na to "koule" a něco založí první. Tím získává dost velkou konkurenční výhodu - pokud se nechová jako "de.il" a spolek nepoloží.

Takže pokud na to někdo bude mít, aby založil "CAFTO", tak musí makat minimálně o třetinu líp než současné vedení sdružení CAFTA, aby řádoví členové CAFTA měli důvod odejít ke konkurenci. Další věc je, že CAFTA je přece jenom již zapsána na mezinárodním poli. Na MS2016 byli všichni účastníci z ČR členy CAFTA a na ME2016 to bylo zhruba 5/6.

Je tu i druhá možnost. A to sehnat více "nespokojenců", stát se členem CAFTA a dle stanov se pokusit změnit vedení asociace a dělat si to "podle sebe".

Nemám v úmyslu se Kubajzz-e zastávat, natolik ho ani ostatní neznám, ale jedno mu nemůžete upřít - je za ním vidět kus práce, i když to někdy nemusí být ideální. Ale jak se říká:" Kdo nic nedělá, nic nezkazí."

Omlouvám se za OT, které by mohlo patřit spíše do vlákna - Co se mi líbí (nelíbí) na CAFTA, ale je to reakce na již výše zmiňovaný příspěvek.

_________________
--------------------------
HFT500 + Burris Timberline

"Jsme solidní firma."
Karl Dönitz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 29. zář 2016 16:54:44 
Offline

Registrován: ned 26. led 2014 20:55:55
Příspěvky: 564
Bydliště: Ulánbátar a Lužické hory
Ano, taky zastavam heslo : kdo chvili stal, hnedle stoji opodal.
:)
Osobne vyznavam maximalni svobodu a proto na vsechny spolky a kluby s.ru.
Resp v jednom klubu jsem ale dle dohody mi nic nezajima a nic neresim pouze platim.

_________________
AGN Vulcan Tactic .22 + Burris Timberline
FWB 800FT + BR Leupold Competition 45 × 45
HW100 FSB .177 + Burris Timberline
A ... "Nikdy nemluvim nepravdu" :) / Old Shatterhand /
Sedme pravidlo : "Nepokradeš"...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 29. zář 2016 18:29:22 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. led 2014 13:44:16
Příspěvky: 271
Bydliště: Praha
Jedu taky. Je mi jedno kam.

_________________
www.vetrovky.eu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 29. zář 2016 19:06:54 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. bře 2016 6:19:23
Příspěvky: 66
Bydliště: Znojmo
Tak jsem si pustil video o Eastern country show 2016 a najednou se citim jako 1:18 - 1:45 (https://www.youtube.com/watch?v=_qmY-Egnyac) a nedivim se ze ONI nechteji menit termin + misto a ze VY chcete menit vse :-). Prijde mi to jako rytirske souboje u nas na vinobrani = doplnkovy program v cene vstupenky pro navstevnika velikonocni show, ale treba to tak neni, nebyl jsem tam :-).
Me osobne Velikonoce nevadi, ale prazdniny nejsou uplne best of (viz ucast na MCR Choltice). Pro jednotlivce je MS_HFT dulezite, klid v rodine mozna dulezitejsi :-). Kazdeho vec, ale vysledek byl videt letos... navic by to mohlo byt "Zavrseni roku", takze podzim=ideal (co clovek, to nazor).
Nejsem zatizen historii a tesim se na libovolnou mezinarodni akci, kde je vice nez 100lidi a vice nez dve zeme (Polsko jsem neplanoval :-) a doufam, ze to nebyla osudova chyba). Pojedu tedy kdykoliv, kamkoliv...

A k odtrhnuti:
Kdo zalozi prvni cokoliv, urci pravidla, nasledni odstepci chteji zmenit neco, co se jim nelibi. Ne vzdy chteji zmenit vsichni vsechno stejne (viz cesky postoj k pravidlum = WHFTA "ano", ale postoj ke sportu "ne" / pravidla odstepku HFTMAsters "ne", ale postoj "ano"), takze v podstate bez vysledku... aby se to nakonec kompletne nerozpadlo, nevznikla svetova polska organizace, svetova ceska organizace atd.. a svet bude dal letat na velikonocni zavody do nesvetoveho UK...
V podstate chcete presunout oktoberfest z Mnichova "do Indie", kde pivo vari 3 lidi z milionu. Sice ho vari vyborne, ale jsou tri (= nikoho z verejnosti to nezajima) a doufate, ze tam prijede kazdy pivar z Evropy, ktery ma za rohem Plzenskou hospodu a jednou rocne svatek oktoberfest v Nemecku.

Rikal jsi, ze se bavite CZ, SK, PL, HU a doufam, ze ten odchod vsech je jistota a ne jen povidani u piva s nejakym neclenem vedeni PFTA :-) (Polska bych se drzel, jsou obrovsti a vzajemne si jezdime na zavody). Na YT videu starsich rocniku z UK jsem kdysi videl vlajky Canada, USA, Holandsko a pod... aby se nevytvorila nejaka vychodoevropska odnoz HFT, kam nebude "svet" letat a oznaceni MS_WHFTO bude trochu humorne, bo to bude regionalni "OPEN" v lepsim pripade ME.

Ja podporim zmenu kterou mate v umyslu, protoze verim, ze mate se sportovnim HFT ty nejlepsi umysly, ale taky doufam, ze mate vice informaci objasnujici evidentni komplikace :-). A jak znamo, "cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly"... :lol: .
Kdyz se mi to casem libit nebude, muzu odejit nebo navrhnout zmenu...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 29. zář 2016 19:39:41 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: ned 10. dub 2016 20:07:21
Příspěvky: 89
Když už jsem se do toho zase tak dal, tak také jedu :D


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 29. zář 2016 19:41:01 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. led 2014 21:20:19
Příspěvky: 401
Bydliště: Krásná Studánka
Jsem pro smysluplnejsi termin a tim padem pro podporu nove, vpravde mezinarodni organizace. A navic jsem desne zvedavej, jak to dopadne ;)

_________________
Nechceš mít draka pod věží? Dbej, ať ti do nosu nesněží!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 30. zář 2016 6:55:34 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: ned 26. led 2014 14:31:18
Příspěvky: 228
Také bych se rád zúčastnil.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 30. zář 2016 21:35:56 
Offline
Člen CAFTA
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18. dub 2014 19:44:31
Příspěvky: 170
Bydliště: Jeseník
Já chci taky! Je jedno jestli Kelmarh nebo kam... je to super dovolená, kde si člověk neodpočine :lol:

_________________
...Pepane a víš kdo s nima spí!?!? .... JEDNIČKÁŘI!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 30. zář 2016 21:45:45 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: pon 29. čer 2015 10:41:09
Příspěvky: 433
Dovolená s tebou. To jsem si vždycky přál :) .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 01. říj 2016 19:00:59 
Offline

Registrován: ned 26. led 2014 20:55:55
Příspěvky: 564
Bydliště: Ulánbátar a Lužické hory
cannis píše:
Kubajzz píše:
Ale ve zkratce:
Situace s MS je dále neudržitelná - asociace WHFTA byla účelově založená pro pořádání mistrovství v Kelmarsh a odmítá jakoukoliv diskuzi o změně čehokoliv. Jejím členem není žádná země, nikdo zvenčí nemá na nic vliv, jejich činnost směrem k dalším zemím je nulová, v zásadě je to projekt několika lidí kolem Peta Sparkse. Prostě pokud tady bude WHFTA, tak MS bude každý rok na Velikonoce v Kelmarsh, až do skonání světa.

Co mi to jen připomíná? Aha!!Když zaměníme několik jmen, hned to dává smysl. Situace s HFT je dále neudržitelná - asociace WHFTA(Cafta) byla účelově založená a odmítá jakoukoliv diskuzi o změně čehokoliv. Nikdo zvenčí nemá na nic vliv, jejich činnost směrem k dalším je nulová, v zásadě je to projekt několika lidí kolemPeta Sparkse (Kubajze). Prostě pokud tady bude pouze WHFTA(Cafta), tak bude vše při starém až do skonání světa.
Tohle už smysl dává :mrgreen:


:mrgreen:

Bohuzel :(

_________________
AGN Vulcan Tactic .22 + Burris Timberline
FWB 800FT + BR Leupold Competition 45 × 45
HW100 FSB .177 + Burris Timberline
A ... "Nikdy nemluvim nepravdu" :) / Old Shatterhand /
Sedme pravidlo : "Nepokradeš"...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 152 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz