FIELDTARGET.cz

Vše o vzduchovkách a jejich příslušenství.
Právě je stř 24. čer 2026 0:47:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bohumínská diabolka 20.-21.6.2026
PříspěvekNapsal: stř 17. čer 2026 10:06:09 
Offline

Registrován: čtv 10. úno 2022 13:05:22
Příspěvky: 36
Poslušně hlásím že nepřijedu Skolila mě angína tohle období mi začíná trošku štvát už od loňska.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohumínská diabolka 20.-21.6.2026
PříspěvekNapsal: stř 17. čer 2026 14:15:56 
Offline

Registrován: čtv 28. led 2016 17:29:05
Příspěvky: 75
Bude tam v neděli stánek JSB s diabolkama?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohumínská diabolka 20.-21.6.2026
PříspěvekNapsal: ned 21. čer 2026 15:13:43 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. led 2014 21:03:17
Příspěvky: 3461
Bydliště: Praha
Výsledky
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1M6QHCZLtywSYcT7766PTTOBr4g_Cp0NErjOyvwkJrxg/edit?gid=429062607#gid=429062607

_________________
https://www.facebook.com/profile.php?id=61578564902482


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohumínská diabolka 20.-21.6.2026
PříspěvekNapsal: ned 21. čer 2026 21:19:23 
Offline
Člen CAFTA

Registrován: sob 17. led 2015 20:25:12
Příspěvky: 303
Bydliště: Frýdek-Místek
Ztráty a nálezy...Kdo postrádá termo tašku barvy ........s obsahem......nechť se přihlásí ve Vacenovicích na MS. Po sdělení obsahu tašky mu bude navrácena, jinak obsah propadá ve prospěch pořadatelů.
V mezičase bude taška uložena dle předpisu výrobce obsahu. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bohumínská diabolka 20.-21.6.2026
PříspěvekNapsal: úte 23. čer 2026 15:45:18 
Offline

Registrován: čtv 10. srp 2023 19:02:15
Příspěvky: 160
Díky za vydařenou akci, připravené zero, pěkné tratě, pěkné potištěné medaile, tombolu a skvělé zázemí od firmy JSB.
Víkend jsme si užili. Řekla bych, že organizačně nejlepší Bohumín za posledních 6 let.
Jen jeden otazník, zda by nebylo možné příště přidat ještě jednu toitoi….
Jinak díky moc organizátorům i sponzorům.
Těšíme se na další ročník.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz